Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Off topic

Postprzez Randez » 20 lip 2016, o 13:27

Czego spodziewaliście się po najbardziej lewackim klubie w Europie? W sektorach kibiców St. Pauli dochodzi do zniewag niemieckiej flagi,wśród kibiców znajduje się antifa i inne tego typu tęczowe organizacje. Tylko czekać, aż zrobią drużynę dla uchodźców. Będzie wybuchowa :)
Biało-czerwona na maszcie, kiełbasy do góry i jedziemy!
Randez

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Esiu » 22 lip 2016, o 18:10

Jak myślicie jaki nr weźmie Wijnaldum? :)
Tak sobie teraz patrzę na naszą kadrę i nr koszulek które zajmują nasi gracze to z wolnymi nr szału nie ma. Wolne pozostają nr: 4,5,8,25,29, plus oczywiście dużo większe numery.
Jak myślicie Holender odważny się wziąć nr 8 , czy jednak weźmie któryś z dalszych nr?
Wątek mało ważny oczywiście, ale myślę że temat właściwy i ciekawy :)
Esiu

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Betzel » 22 lip 2016, o 18:32

a 17 po mamie ktoś przejął? jak nie to holender weźmie pewnie, albo 5 skoro z takim gral w newcastle
Betzel

Postprzez 1892 » 22 lip 2016, o 18:39

Betzel napisał(a):a 17 po mamie ktoś przejął? jak nie to holender weźmie pewnie, albo 5 skoro z takim gral w newcastle

Pewien Estończyk o nazwisku Klavan go przejął.
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." - Bill Shankly

Obrazek
1892

Postprzez Bartek97sz » 22 lip 2016, o 19:17

Z numerem 5 grał w Newcastle, wiec może przy nim zostanie
Obrazek
Bartek97sz

1 year of membership

Postprzez robert1970 » 22 lip 2016, o 19:43

Bartek97sz napisał(a):Z numerem 5 grał w Newcastle, wiec może przy nim zostanie

Na twiterze piszą , że wybrał piątkę.
Jako stary kibic The Reds dodam , że numer ten wbrew pozorom z dawien dawna w Liverpoolu oznaczał gracza ofensywnego.
Takimi byli np Ray Kennedy czy też Ronnie Whelan wielkie gwiazdy z lat 70 i 80 ubiegłego wieku.
Era Premier League zmienia ten trend na gracza formacji defensywnej (stopera) , choć i tu są wyjątki np Milan Baros. :D
robert1970

Postprzez josif » 24 lip 2016, o 09:52

Był ktos na grzybach w lesie w tym roku? Kobiałkę chociaż z jedną da rade uzbierać? Chodzi o rejon mazowiecki :)
in omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro
josif

Postprzez TheKrzychu » 24 lip 2016, o 11:05

Witajcie.

Szukam pola namiotowego, najlepiej w centralnej lub północnej Polsce gdzieś nad jeziorkiem lub nad morzem. Fajnie jeśli byłaby to jakaś wioska.

Najlepiej za darmo, takich finansowanych przez UE (bo są sanitariaty i prąd, a pieniędzy brać od ludzi nie mogą #cebuladeals).

Wiem, że takie miejsca istnieją tylko nie mogę znaleźć o nich informacji w internecie, dlatego też pytam Was :) Bo może gdzieś u kogoś w mieścinie jest właśnie takie miejsce. Jeśli nie to liczę, że ktoś poleci Mi jakieś fajne pole namiotowe czy sprawdzone miejsce do biwakowania (w miarę możliwości jak najtaniej :)

Ktoś coś?
Obrazek
TheKrzychu

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez robert1970 » 24 lip 2016, o 14:21

josif napisał(a):Był ktos na grzybach w lesie w tym roku? Kobiałkę chociaż z jedną da rade uzbierać? Chodzi o rejon mazowiecki :)

Ja byłem kilka razy , grzybków mało a grzybiarzy mnóstwo. To jeżeli chodzi o lubelskie.
A co w mazowieckim to zaglądaj na ten portal.

http://www.grzyby.pl/foto/wystepowanie-MZ.htm

Darz bór. :D
robert1970

Postprzez rooxLFC » 31 lip 2016, o 13:28

Czy jest ktoś w stanie znaleźć w jakimś polskim sklepie taką czapkę? http://store.liverpoolfc.com/liverpool-black-klopp-cap/ bo szukam i nie mogę namierzyć.
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina
rooxLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez S47 » 31 lip 2016, o 13:58

TheKrzychu napisał(a):Witajcie.

Szukam pola namiotowego, najlepiej w centralnej lub północnej Polsce gdzieś nad jeziorkiem lub nad morzem. Fajnie jeśli byłaby to jakaś wioska.

Najlepiej za darmo, takich finansowanych przez UE (bo są sanitariaty i prąd, a pieniędzy brać od ludzi nie mogą #cebuladeals).

Wiem, że takie miejsca istnieją tylko nie mogę znaleźć o nich informacji w internecie, dlatego też pytam Was :) Bo może gdzieś u kogoś w mieścinie jest właśnie takie miejsce. Jeśli nie to liczę, że ktoś poleci Mi jakieś fajne pole namiotowe czy sprawdzone miejsce do biwakowania (w miarę możliwości jak najtaniej :)

Ktoś coś?

Mogę polecić Ci cos takiego http://www.ugosieportal.wborachtucholsk ... gminy-osie po więcej informacji proponuje zadzwonić do sołtysa który ma klucze. Numer znajdziesz na fejsukowym fanpejdzu wpisując "pole biwakowe w żurze"
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 31 lip 2016, o 23:04

Witam Panowie ! Pilnie potrzebuje pomocy :D wypełniam pewne papiery i mam tam dwa punkty... nie do końca dla mnie zrozumiałe. Pytanie brzmią:
1. Stosunek do powszechnego obowiązku obrony....
2.Przydział mobilizacyjny do Sił Zbrojnych RP...

Kompletnie nie wiem co wpisać w tych punktach.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
BadBoy1920h

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Dubel » 31 lip 2016, o 23:10

1. Czy byłeś w Zasadniczej służbie wojskowej lub odbywałeś inną formę służby? Jeśli tak, to masz uregulowane stosunek. Jeśli nie - to zakładam, że jesteś przeniesiony do rezerwy bez odbywania służby.
2. Jeśli byłeś w wojsku, to odchodząc do cywila nadali by Ci przydział mobilizacyjny. Jeśli nie byłeś - to wydaje mi się, że wystarczy jak wpiszesz "nie dotyczy".

Edit:
W drugim możesz ewentualnie wpisać WKU, pod które podlegasz. Ale wydaje mi się, że wystarczy "nie dotyczy". Oczywiście pod warunkiem, że nie byłeś w wojsku i nie masz nadanego przydziału mobilizacyjnego ;)
Ostatnio edytowano 31 lip 2016, o 23:13 przez Dubel, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Dubel

Postprzez BadBoy1920h » 31 lip 2016, o 23:11

Dubel napisał(a):1. Czy byłeś w Zasadniczej służbie wojskowej lub odbywałeś inną formę służby? Jeśli tak, to masz uregulowane stosunek. Jeśli nie - to zakładam, że jesteś przeniesiony do rezerwy bez odbywania służby.
2. Jeśli byłeś w wojsku, to odchodząc do cywila nadali by Ci przydział mobilizacyjny. Jeśli nie byłeś - to wydaje mi się, że wystarczy jak wpiszesz "nie dotyczy".

Dzięki !!!
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
BadBoy1920h

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Suchar » 4 lis 2016, o 02:31

Cześć wszystkim. Pomagam znajomemu w wygraniu konkursu. Nagrodą jest sesja w studiu tatuażu. Gdyby ktoś chciał pomóc to wystarczy polubić pierwszy komentarz (Wojtek O.) w poniższym linku. Pozdrawiam Was i liczę na Waszą pomoc!

https://www.facebook.com/totupoznan/posts/1207192569344527:0
Obrazek
Suchar

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności