Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Off topic

Postprzez dannydt » 4 kwi 2016, o 20:08

CzlequsLFC napisał(a):
Primkin3 napisał(a):Sakho ma ale nazwy nie znam bo sam ze snapa nie korzystam :P poszukaj w necie :D

Wątek był poruszany już kilka razy na forum ;D Snapa mają Sakho (Mamadousakho3) i Firmino, którego nie mam, poszukaj, bo ktoś już podawał :P

rfirmino1 - jednak uprzedzam, często odpalając snapy od Roberto mam wrażenie, że jest 'ciepły' :D
Obrazek

Robiąc byle co, stajesz się byle kim !
dannydt

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez kaziooo0804 » 4 kwi 2016, o 21:25

Alberto Moreno ma - ampsfc18
Firmino ma - rfirmiono1
Sakho - mamadousakho3

No i jakby ktoś chciał, Riise ma także :D "riise3" - to wszystko co mam z LFC
Obrazek

"Zamiast słów, miejsce w głębi serca"
kaziooo0804

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez KrzysiekBrzoza95 » 4 kwi 2016, o 21:32

Cześć, korzystając z tego iż jestem członkiem tego forum chciałem zaprosić na stronę http://www.blizejsportu.pl lub na nasz fanpage https://www.facebook.com/blizejsportu/ Szukamy także nowych redaktorów, którzy chcieliby pisać razem z nami, a kto wie może kiedyś wyjdzie z tego coś bardzo dobrego? Zgłaszać się można do mnie na priv i oczywiście zachęcam do wpadania na nasz profil i lajkowania go! Z góry dziękujemy! YNWA Czerwoni bracia!
KrzysiekBrzoza95

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez eryk97 » 6 kwi 2016, o 17:55

Witam serdecznie kochani. Czy zna ktoś jakiś naprawdę dobry program do nagrywania płytek CD? Mam zamiar zgrać sobie kawałki do samochodu i zależy mi na tym, żeby nic się nie popsuło.
Obrazek
eryk97

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ElFirmino » 6 kwi 2016, o 18:07

Ja polecam Ashampoo burning studio jakoś tak sie to nazywało, nagrywałem tym programem bardzo dużo płyt i nigdy problemów nie było.
ElFirmino

1 year of membership

Postprzez Ralf088 » 10 kwi 2016, o 20:30

Witam.
Mam takie pytanie, bo w sumie jakiś tydzień temu zainstalowałem sobie na telefonie Snapchat ;D I mam pytanie, dlaczego nie mogę dodawać różnych emotikonek w polu gdzie piszemy dany tekst ( Chodzi mi o ten długi, czarny, przezroczysty prostokąt gdzie dajemy jakiś komentarz ). Mogę dodać emotikonkę, ale jedynie na zdjęciu, a nie w tym komentarzu :(
Ralf088

Postprzez wikonek » 10 kwi 2016, o 20:35

Ralf088 napisał(a):Witam.
Mam takie pytanie, bo w sumie jakiś tydzień temu zainstalowałem sobie na telefonie Snapchat ;D I mam pytanie, dlaczego nie mogę dodawać różnych emotikonek w polu gdzie piszemy dany tekst ( Chodzi mi o ten długi, czarny, przezroczysty prostokąt gdzie dajemy jakiś komentarz ). Mogę dodać emotikonkę, ale jedynie na zdjęciu, a nie w tym komentarzu :(

Na obecnym telefonie mam tak samo, na starym moglem dodawac emotikony w polu tekstowym. Wydaje mi sie, ze zalezy to od modelu telefonu.
wikonek

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Ibiz » 10 kwi 2016, o 21:45

Witam.
Wątek "polityka" został usunięty i zabrania się zakładania kolejnego o takim czy nawet zbliżonym temacie. To co się tam wyprawiał było nie do ogarnięcia i wywoływało ataki mdłości u większości użytkowników. To jest forum przede wszystkim o tematyce sportowej. Miłośników polityki, rozmaitych teorii spiskowych a także teologów proszę o spełnianie się na forach dedykowanych.

Pozdrawiam i dobrej nocy.

@Australian - na razie poprzestaniemy na polityce. 8) To temat delikatny i bardzo drażliwy. Obrażanie się wzajemne było tam na porządku dziennym i na skalę nieporównywalnie większą niż w jakimkolwiek innym "niesportowym" wątku.
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"
Ibiz
Moderator

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez AustralianMagic » 10 kwi 2016, o 21:51

To kiedy do usunięcia pójdzie, np.: wątek o telefonach? Wszak walki między użytkownikami iOSa i Androida zdarzały się dosyć często. Czy wszelkie inne niesportowe wątki, w których pojawiają się odmienne opinie pomiędzy użytkownikami?
AustralianMagic

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Suchar » 14 kwi 2016, o 20:32

Panowie szukam transmisji radiowej na dzisiejszy mecz. Oczywiście w języku polskim. Poratuje ktoś?
Obrazek
Suchar

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez masterkik » 8 maja 2016, o 17:56

Obrazek

Widać LFC ma również fanów wśród polskich kraftowych piwowarów.

Piwo z browaru Spirifer z Pruszkowa.
Szkoda że American a nie English Red Indian Pale Ale. Można by dorobić do tego teorię że Amerykańscy właściciele klubu, ale w składzie chmiele z USA i Nowej Zelandii, więc to raczej odrobina niekonsekwencji.
masterkik

2 years of membership2 years of membership

Postprzez liverpoolek » 8 maja 2016, o 17:58

A czytałem gdzieś na fb opinię, że generalnie etykieta lepsza niż zawartość :P
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez aro8 » 17 maja 2016, o 21:45

Wie ktoś, dozwolone jest ogladanie treningow reprezentacji w Arłamowie? Mozna gdziesz znaleźć informacje na ten temat? Mieszkam stosunkowo nie daleko, więc może bym sie wybrał.
"If you can't support us when we draw or lose, don't support us when we win"
aro8

Postprzez Radbug » 17 maja 2016, o 22:19

aro8 napisał(a):Wie ktoś, dozwolone jest ogladanie treningow reprezentacji w Arłamowie? Mozna gdziesz znaleźć informacje na ten temat? Mieszkam stosunkowo nie daleko, więc może bym sie wybrał.

W cafe futbol mówili, że nawet nie wynajmują już osobom prywatnym pokoi, w których okna wychodzą na boisko. Ale kto ich tam wie.
PROBLEMEM JEST ACHTERBERG
Radbug

1 year of membership

Postprzez Gall » 10 cze 2016, o 14:49

http://brudnymecz.blog.pl/?p=500

Gdyby komuś się nudziło, to może przeczytać mój najnowszy wywiad. Stricte muzyczny, w konwencji hip-hopowej. Z Szurem. Miłej lektury, myślę, że trochę czas umili przed pierwszym meczem na Euro.
http://brudnymecz.blog.pl/
Mój blog o piłce nożnej.
https://www.facebook.com/sborawskiblog <- mój fanpage.
Gall
Redaktor

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności