Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Off topic

Postprzez don_daniello_lfc » 5 lip 2017, o 11:56

Mówicie tak, jakby internet wymyślili wczoraj. Przecież debilstwo, cwaniactwo, chamstwo i dziecinada zawładnęły internetem, odkąd ten stał się ogólnodostępny. To jest jak walka z głupim. Najpierw cię zniszczy a potem sprowadzi do swojego poziomu. Ci mądrzejsi wiedzą gdzie szukać sensownych informacji, więc radzę wrzucić na luz i się tak nie spinać, bo nie ma sensu po prostu. Wyjdźcie na dwór, cieszcie się życiem a nie przejmujecie czyjąś głupotą.
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"
don_daniello_lfc

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez mzteusz » 8 lip 2017, o 12:18

Pytanie mam jaki tel polecacie do 2 koła ?? i co sądzicie o galaxy A 5 :)
mzteusz

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez urban12 » 8 lip 2017, o 17:57

20 letni piłkarz Ajaxu Abdelhak Nouri , walczy właśnie o życie na boisku...w meczu towarzyskim z Werderem zasłabł sam z niczego, właśnie trwa reanimacja i oczekują na helikopter ratunkowy...transmisja na TVP Sport...... :/
https://twitter.com/ajaxdailydotcom/sta ... 0180050944
urban12

1 year of membership

Postprzez HappyBlancik » 8 lip 2017, o 18:53

mzteusz napisał(a):Pytanie mam jaki tel polecacie do 2 koła ?? i co sądzicie o galaxy A 5 :)

Kolego, żadnych andeoidow. Tylko i wyłącznie telefony od firmy Apple z IOSem. Do 2k wyrwiesz ze spokojem 6s bądź mniejsza wersja SE. Polecam na prawdę.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez VVViktor » 22 lip 2017, o 16:02

Ja na pewno polecam kupić z dostawą z zagranicy bezpośrednio. Zaoszczędzisz parę dobrych stówek. Chociaż musisz poczekać koło miesiąca.
VVViktor

Postprzez don_daniello_lfc » 22 lip 2017, o 19:48

Zna ktoś lub był i może polecić jakiś fajny nocleg (obojętnie czy hotel, czy pensjonat) w Kołobrzegu za przystępną cenę? Z narzeczoną udało nam się "wyrwać" parę dni urlopu i chcieliśmy gdzieś wybyć i odpocząć.
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"
don_daniello_lfc

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 22 lip 2017, o 20:03

don_daniello_lfc napisał(a):Zna ktoś lub był i może polecić jakiś fajny nocleg (obojętnie czy hotel, czy pensjonat) w Kołobrzegu za przystępną cenę? Z narzeczoną udało nam się "wyrwać" parę dni urlopu i chcieliśmy gdzieś wybyć i odpocząć.

Pensjonat u Anny czy jakoś tak. Byłem z lubą w kwietniu i najlepsza opcja pod względem jakość-cena w budżecie 20 latków
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez pitersikorka » 28 lip 2017, o 14:16

Chciałbym obejrzeć pokaz spawalnictwa i może samemu spróbować. Także proszę was o Czerwoni Bracia o oddanie głosu w ankiecie na Łódź, jeśli jest ktoś tutaj z innego miasta i jest tym zainteresowany to przepraszam. Proszę o każdy głos bo przewaga Torunia jest duża. Pozdrawiam
https://www.facebook.com/events/1467014 ... 999240790/
pitersikorka

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez S47 » 30 lip 2017, o 17:23

Witam, przyszedł czas, że nawet ja muszę kupić sobie zestaw kluczy, szukam czegoś do 300 zł nie musi to być super mega zestaw do napraw czołgów, ale też żeby nie połamały się przy odkręcaniu śrubki przy rowerze. Znalazłem coś takiego http://allegro.pl/zestaw-narzedziowy-kl ... 93178.html Ma ktoś? A może ktoś poleciłby coś ?
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Simonides » 7 sie 2017, o 17:35

Cześć wam. Mam takie pytanie wakacyjne - Czy ma ktoś do polecenia jakieś domki w Zakopanem? Bo szukamy na wyjazd? Z góry dzięki!

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Simonides

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez pdg90 » 18 sie 2017, o 11:07

Cześć! Nie mogłem znaleźć działu Twitter, więc wrzucam tutaj. Mam nadzieję, że żadnego regulaminu nie złamałem :)

Zapraszam serdecznie na mojego Twittera. To dopiero pierwsze kroki, więc jest ciężko, ale jak to mówią stabilnie :D Mam nadzieję, że się Wam spodoba, bo o to mi przede wszystkim chodzi. Gdyby jednak coś nie przypadło do gustu to piszczcie na PW! Wysłucham i wyciągnę wnioski :)

https://twitter.com/firmowyparadise

P.S Blog jest przede wszystkim dla przedsiębiorców, ale inni również mogą brać udział w ankietach, lajkować, itd. :) Pozdrawiam!
pdg90

Postprzez przybyl21 » 25 sie 2017, o 16:06

Chciałbym kupić sobie zegarek i upatrzyłem sobie fossila nate i tu pojawia się pytanie, bo na na stronie swiss kosztuje on 740zl a na stronie zegarownia.com 300 mniej. Będzie oryginalny?

@welna20
Dzięki wielkie :)
Ostatnio edytowano 25 sie 2017, o 17:57 przez przybyl21, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
przybyl21

Postprzez welna20 » 25 sie 2017, o 17:48

przybyl21 napisał(a):Chciałbym kupić sobie zegarek i upatrzyłem sobie fossila nate i tu pojawia się pytanie, bo na na stronie swiss kosztuje on 740zl a na stronie zegarownia.com 300 mniej. Będzie oryginalny?

Sklep zegarownia.pl jest autoryzowanym sklepem marki Fossil, jak i wielu innych. Podróbek tam nie ma ;)
welna20

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 30 sie 2017, o 13:00

Smokowski odchodzi z Canal+ ?!
http://transfery.info/105083,smokowski-odchodzi-z-canal

Może ktoś to potwierdzić? Słyszał ktoś może o jakiś szczegółach, o co cho? Słyszałem, że był najlepiej opłacanym komentatorem C+, więc chyba nie o cash poszło...
"Wstać rano, zrobić przedziałek i się odpieprzyć od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo, nie ustawiać sobie za wysoko poprzeczki i narzucać planów, którym nie można sprostać."
PyrkaLFC

Postprzez Flaszek » 30 sie 2017, o 13:11

PyrkaLFC napisał(a):Smokowski odchodzi z Canal+ ?!
http://transfery.info/105083,smokowski-odchodzi-z-canal

Może ktoś to potwierdzić? Słyszał ktoś może o jakiś szczegółach, o co cho? Słyszałem, że był najlepiej opłacanym komentatorem C+, więc chyba nie o cash poszło...

Smokowski wielokrotnie wspominał, że brakuje mu czasu dla siebie itd. Dlatego też wcześniej zrezygnował z funkcji dyrektora w C+. Ponadto:

"Jest ona podyktowana kiełkującą we mnie od wielu miesięcy chęcią zrobienia czegoś na własny rachunek - i co tu dużo kryć - na wlasne ryzyko. Być sobie sterem,żaglem i okrętem. Mam 43 lata i to może ostatni moment by spróbować zbudować coś od nowa i od podstaw, żeby za 20 lat na starość nie żałować: A może mogłem się sprawdzić" - napisał nam.'

źródło: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/707878/tomasz-smokowski-odchodzi-z-canal-plus

Ciekawe co wymyślił i czy będzie to ściśle związane z dziennikarstwem. Nie ukrywam, że nie chciałbym, żeby odchodził, bo był chyba najbardziej profesjonalnym dziennikarzem w C+.
Flaszek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności