Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Off topic

Postprzez Mitchell » 12 maja 2007, o 22:04

No to ci panna pojechala bracie.
Dominik zamknij sie bo gowno wiesz o siatkowce.
:badhappy:

EDIT: A moze by tak kolezanko czytac miedzy wierszami ? To taki malenki niuans a wieeele zmienia.

EDIT2: Chyba wyjasnilem. (tak mi sie wydaje :badhappy: )Ale com sie posmial to moje. :D Dobra... nie wkrecajmy jej bardziej bo ostatnio samobojstwa w modzie sa.
Ostatnio edytowano 12 maja 2007, o 22:22 przez Mitchell, łącznie edytowano 2 razy
"Airsick lowlanders"
Mitchell

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Magda » 12 maja 2007, o 22:06

.
Ostatnio edytowano 14 mar 2013, o 15:15 przez Magda, łącznie edytowano 2 razy
Magda

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez 007 » 12 maja 2007, o 22:06

Jamies napisał(a):A co do Kadzia:D Czy te buzki zastepuja wszystko;]? Gdyby nie, to pozwol, ze rozwine. Wywiadow z Lukaszem to Ty nie sluchasz ewidentnie, wiec sie nie na nie powoluj Moj Nader Drogi I Wspanialy Bracie Z Forum. Fryzura, spojrzenie? Nie mam pytan skoro Ty oceniasz ludzi po czyms tak blahym. Tylko bic brawo takim ludziom jak Ty !

Daruj sobie swoje glupkowate uwagi na moj temat, bo dopoki rozmawialismy o siatkowce to pomimo 2 odmiennych punktow widzenia bylo w miare spokojnie, ale zaraz mnie wkurwisz i uwierz mi, ze rozmowa zejdzie na inne tory, a naprawde bym nie chcial, bo powstrzymuje sie juz od dobrych 2 postow :wink:

A wracajac do Kadziewicza, to ja mam swoje zdanie, Ty masz swoje i moze na tym zakonczmy, ok? Dla mnie to jest furiat, a dla Ciebie pol-bozek i niech tak zostanie...
007

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez JamieS » 12 maja 2007, o 22:11

A o czymze Ja Moj DROGI forumowiczu rozmawiam? Jak nie o siatkowce? Ja jestem niezwykleee przyjaznie nastawiona, ze Ty moj drogi tego nie widzisz? buuuu co za strata Super post, po prostu gratuluje, klasowy z Ciebie facet, gentelman w calej okazalosci, ze ja takiego faceta jeszce nie spotkalam w zyciu. Jaka WIELKA STRATA Pokazales swoja klase i tyle. Brawo

PS. Czyzby slowa Mitchella urazily meska dume?
JamieS

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez 007 » 12 maja 2007, o 22:17

JamieS napisał(a):A o czymze Ja Moj DROGI forumowiczu rozmawiam? Jak nie o siatkowce?

"Nie mam pytan skoro Ty oceniasz ludzi po czyms tak blahym. Tylko bic brawo takim ludziom jak Ty ! " <--- jezeli to jest wg Ciebie post o siatkoce, to faktycznie sie chyba nie dogadamy :D

JamieS napisał(a):klasowy z Ciebie facet, gentelman w calej okazalosci, ze ja takiego faceta jeszce nie spotkalam w zyciu. Jaka WIELKA STRATA

Jestem przyzwyczajony, niejedna juz zalowala... :roll:

JamieS napisał(a):PS. Czyzby slowa Mitchella urazily meska dume?

Widac, ze nowa na forum i jeszcze naiwna... Mitch, wyjasnisz kolezance ukryty sens Twojego zdania ? :D
007

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez JamieS » 12 maja 2007, o 22:21

Nie nowa Moj Drogi, tylko mam nowe konto:] Poza tym ilosc postow nie swiadczy bynajmniej o zaangazowaniu na forum;] A chetnie poslucham co te slowa wg Mitchella mialy znaczyc;].
Jasne, jasne, wyrywajmy slowa z kontekstu;] Pewnie, wcale mi nie chodzilo mi o to, ze swoje zdanie o Lukaszu budujesz np. na podstawie jego fryzur;).. No jasne, ze nie o to;)

EDIT: Smiem twierdzic, ze kolega Mitch ironizujac w moim kierunku stwierdzeniem "Gowno wiesz o siatkowce", z deczka Ci dowalil, aczkolwiek z racji tego, ze i tak mi nie uwierzysz, to moze sapytaj go osobiscie :) / 007

EDIT 2: Cos tak jakby temat sie NAGLE urwal ? :( :( :lol: / 007
JamieS

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Mitchell » 12 maja 2007, o 22:40

I tym sposobem stalem sie jezyczkiem uwagi w temacie o siatkowce. :) Przyjemne uczucie.
A ja nawet jej nie lubie specjalnie. Moze wygra Skra, moze Jastrzebie... co za roznica. Pilka nozna, F1, boks... to jest sport dla prawdziwych twardzieli.

A ty szanowny moderatorze widze, ze nie mozesz sie powstrzymac od kopania lezacego, co ? :badhappy:

EDIT: Normalnie to bym sie pewnie i powstrzymal, ale w tym przypadku nie moglem, bo nie lubie dostawac plaskacza na samym srodku zatloczonej ulicy... / 007 :badhappy: :D

EDIT: A czego sie spodziewalas ? W calkiem spokojnym temacie zaczynasz wycieczki osobiste a pozniej zdziwiona ? :shock: Gosc i tak na luzie cie potraktowal.
Ostatnio edytowano 12 maja 2007, o 22:45 przez Mitchell, łącznie edytowano 1 raz
"Airsick lowlanders"
Mitchell

Postprzez JamieS » 12 maja 2007, o 22:41

Wiecie co? Szkoda slow i tyle, na rozmowy na takim poziomie, posmiejcie sie, posmiejcie. A iluzje do samobojstwa... :D... Szkoda, ze na tym forum doczekalam czegos takiego. Jestescie mili niesamowicie. Winszuje.

Owszem, nie skumalam. A to, ze mam inne zdanie? To, ze nie zgadzam sie z ocenaniem ludzi po pozorach? Faktycznie, to zmienilo to forum niesamowicie. A no potraktuj mnie gorzej, prosze bardzo. Co to dla Ciebie pojechac po kims.......

EDIT: Magda tez ma zdanie skrajnie odmienne od mojego i jakos nie rzucilismy sie sobie do oczu... A wrecz rzeklbym, ze ja automatycznie polubilem, bo coprawda w jakims tam stopniu mi dogryzla, ale zrobila to w bardzo inteligentny i wyszukany sposob, co sobie cenie :) (przy okazji serdecznie pozdrawiam :D )Widzisz - jednak mozna.. / 007
JamieS

Postprzez Magda » 12 maja 2007, o 22:57

.
Ostatnio edytowano 14 mar 2013, o 15:15 przez Magda, łącznie edytowano 2 razy
Magda

Postprzez Mitchell » 12 maja 2007, o 23:16

No coz... moze i po forumowiczce. Start byl niezly. Dobrze wyszla z blokow ale pogubila sie na dystansie.
A @007 naprawde luzno ja potraktowal. Jak chce potrafi byc o wiele bardziej AAA*. Uwierz, wiem cos o tym. :)
Dobrze ze juz przestal ja tluc. Ani to nie przystoi a jeszcze do tego sie spoci.

Przyrzekam ! To juz ostatni moj offtop w tym temacie. :oops:
Dobranoc.

*AAA - agresywny, antypatyczny, arogancki.
"Airsick lowlanders"
Mitchell

Postprzez Kaki » 13 maja 2007, o 00:03

EDIT 2: Cos tak jakby temat sie NAGLE urwal ? :( :( :lol: / 007

A dziwisz sie? ;) Ja teraz sie boje pisac tutaj, bo dosc sie napieta atmosfera zrobila... :P
Ale wracajac do TEMATU GLOWNEGO. O zloto toczy sie wyrownany boj, ani Skra ani Jastrzebski tanio skory nie sprzedadza i nic dziwnego, bo to przeciez mecz wszystko. Osobiscie to wolalabym, zeby wygrala Skra. Jakos ich darze sympatia, chciaz do Jastrzebskiego nic nie mam. Dzisiaj to faktycznie Skra zawiodla. Jastrzebski wyjscia nie mial i gral na 100%. Co do ostatniego meczu, to wydaje mi sie, ze jednak to Belchatowianie beda gora. Jastrzebski Wegiel to druzyna, ktora radzi sobie swietnie w takich kryzysowych sytuacjach, oni lubia jak to Daniel napisal miec "noz na gardle". BOTowi zdarza sie odpuszczac takie mecze jak ten, ale w finalach jednak wiedza, o co graja i raczej zawsze od poczatku przyciskaja i nie oddaja zwyciestwa. Dlatego to w nich upatruje faworytow. Zobaczymy jak to bedzie :)

Pozdro
Kaki

Postprzez Gin » 13 maja 2007, o 23:18

SRY za OT

007 napisał(a):(...) bylo w miare spokojnie, ale zaraz mnie wkurwisz i uwierz mi, ze rozmowa zejdzie na inne tory, a naprawde bym nie chcial, bo powstrzymuje sie juz od dobrych 2 postow :wink:

Faktycznie potrafisz rozmawiac z kobietami....i jakos nikt sie nie boi Twojego "wkurwienia" wiec nie wiem po co to piszesz....

007 napisał(a):(...)A wracajac do Kadziewicza, to ja mam swoje zdanie, Ty masz swoje i moze na tym zakonczmy, ok?

mogles na tym skonczyc :!: skoro kazdy ma swoje zdanie

Mitchell napisał(a):A ty szanowny moderatorze widze, ze nie mozesz sie powstrzymac od kopania lezacego, co ? :badhappy:

007 napisał(a):Normalnie to bym sie pewnie i powstrzymal, ale w tym przypadku nie moglem, bo nie lubie dostawac plaskacza na samym srodku zatloczonej ulicy... / 007

Panowie chyba zapomnieli ze rozmawiaja z Kobieta :?: ....po za tym taki lisc na srodku ulicy mogly Ci sie 007 przydac, bo juz wczesniej powinienes zachowac sie jak nalezy i zakonczyc ta dyskusje. Latwo sie jedzie po jednej osobie jak was jest trojka a dziewczyna chciala tylko wyrazic swoja opinie.

Magda napisał(a):no i jednego forumowicza mniej... [jak w Epoce lodowcowej- "i po ostatniej samicy", tak mi sie jakos skojarzylo Razz ]

NO I TO JEST najlepszy tekst calego tego "zamieszania". Pani Magdo od kiedy ma pani prawo mowic kto bedzie pisal na tym forum a kogo juz nie bedzie?? bo szczerze to ja bym wolal zebys Ty sobie poszla z tego forum a Jamies zostala. Latwo atakowac kogos ku uciesze kolegow i to bezpodstawnie.
Dlatego prosze Cie pisz na temat albo wcale sie nie odzywaj bo jak czytam takie cos to czuje sie jakbym wrocil na forum liverpool.pl . A takie sytuacje na tym forum staralismy sie z Airem zwalczac.

Mitchell napisał(a): A @007 naprawde luzno ja potraktowal. Jak chce potrafi byc o wiele bardziej AAA*. Uwierz, wiem cos o tym. Smile
Dobrze ze juz przestal ja tluc. Ani to nie przystoi a jeszcze do tego sie spoci.

Tym tekstem dojebales jak dzik w sosne.... ehh brak slow.... juz nie robcie z 007 takiego postarchu, tylko piszcie o tej siatkowce :) :)

pozdrooo
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

Postprzez 007 » 13 maja 2007, o 23:45

Gin napisał(a): bla bla bla

Szczerze mowiac to juz od wczoraj czekalem kiedy nasz forumowy rozjemca od siedmiu bolesci, czlowiek prawy i nieskazitelny, oaza sprawiedliwosci i pokoju zabierze glos w kwestii, ktora nawet w jednej setnej procenta go nie dotyczy... No i sie doczekalem :roll: Wybacz Gin, ze pomimo wewnetrznej potrzeby nie odbije pileczki na Twoja strone kortu, ale juz jakis czas temu stwierdzilem, ze jakiekolwiek polemiki z Twoja osoba nie maja sensu, wiec zakonczmy na tym :) Jezeli chciales pokazac jakim zajebistym jestes Szeryfem to gratuluje, udalo Ci sie w 100%, nie wiem tylko po co, skoro wspanialomyslnie twierdzisz, ze ten temat trzeba bylo skonczyc 10 postow temu :wink: Swoje dobre rady mozesz wysylac do "Pani domu", bo na mnie szczerze mowiac nie robia wiekszego wrazenia :) Gdyby to napisal Air, Masacra, Krzysiek, Mitch, Wievior albo ktokolwiek inny. to bym sie moze i chwile zastanowil, ale w tym przypadku sorry Winnetou... Nie lubie Cie i mam wrazenie, ze vice verse'a, wiec proponuje abysmy nie wchodzili w miare mozliwosci sobie wiecej w droge, bo nic dobrego z tego nie wyniknie :wink: pozdrawiam
007

Postprzez AirCanada » 14 maja 2007, o 00:15

Nie mialem dostepu do komputera niespelna 48 h a tu takie rzeczy :shock: No ludzie czy Was to porabalo :wink: Za przeproszeniem moim zdaniem to klocicie sie naprawde o pierdoly i tworzy sie niemila atmosfera, ktorej na tym forum zawsze bylem szczerym przeciwnikiem :!: Zwykle lubie sobie na forum lfc.nazwa.pl wejsc, zeby sie posmiac z klotni wszelakich, ktore nie sa tam rzadkoscia, aczkolwiek nie spodziewalem sie naprawde tego tutaj.

Takze naprawde mam smialy apel. Konczymy sobie z dogryzywaniem w tym temacie. Zwasnione strony podadza sobie ladnie raczke przez internet, coby grala chociaz gitarka na okreslonym poziomie i bedzie OK.

Przeczytalem dokladnie temat od 29 strony, moim zdaniem zarowno jeden jak i drugi oboz ma swoje grzeszki na sumieniu, ale czas to przerwac i niniejszym to czynie, po raz drugi apelujac o spokoj.

Pozdrawiam
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Postprzez Mitchell » 14 maja 2007, o 08:33

Air napisał(a):Nie mialem dostepu do komputera niespelna 48 h (...)

No i widzisz cos narobil ? To wszystko twoja wina. Kota nie ma, myszy harcuja.

Ale racje ma Air. Na swoje usprawiedliwienie mam jedynie fakt, ze @JamieS pociagnela szydera BARDZO niskiego lotu atakujac kogos kto raczej byle czego na forum nie pisze. Do tego momentu bylo calkiem spokojnie. Wpisalem sie by pokazac jak latwo zginac od takiej broni. Kto mieczem wojuje...
Powinienem byl jednak na pierwszym poscie zakonczyc. Ludzkie przywary jednak nie sa mi obce. Postanowilem troche pokozaczyc i pocwaniakowac. Po co ? Pewnie dlatego aby udowodnic, ze tez jestem burakiem. Moze teraz po publicznym pokajaniu nie bede juz dla niektorych 'guru' tylko normalnym Henkiem z Koziej Wolki ktory robi bledy. :)
Za wszystko ponizej tego:

No to ci panna pojechala bracie.
    Dominik zamknij sie bo gowno wiesz o siatkowce.
@JamieS szczerze PRZEPRASZAM. Naprawde przykro mi.

EDIT: Jak to lecialo, Gin ? Dzik sosne wyjebal... czy jakos tak ? Myslalem, ze ty jako szlachetnie urodzony jakies zasady masz. A tu zonk. Poszedles po bandzie nie gorzej od nas. Mysle jednak ze nawet my subtelniej to zrobilismy. Od rana czekalem na taka reakcje Magdy. Swietnie to rozegrala. Mam tylko nadzieje, ze blefuje, bo pisala w "bardzo inteligentny i wyszukany sposob, co sobie cenie" i dala sie poznac jako nieglupia dziewczyna. Moze wiec nastepnym razem przemysl rady Dominika. Coz Gin... chciales dobrze wyszlo jak zwykle. Bierz sie wiec Wacpan do roboty. Dama czeka a szlachectwo zobowiazuje.
Ostatnio edytowano 14 maja 2007, o 18:45 przez Mitchell, łącznie edytowano 1 raz
"Airsick lowlanders"
Mitchell

Następna strona

Powrót do Różności