Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Off topic

Postprzez lingo1 » 30 sie 2017, o 13:16

Czy podczas przerwy reprezentacyjnej Salah oraz Mane też grają w swoich kadrach narodowych czy zostali w Melwood i się regenerują po intensywnym okresie?
Obrazek
lingo1

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez danio442 » 30 sie 2017, o 14:05

lingo1 napisał(a):Czy podczas przerwy reprezentacyjnej Salah oraz Mane też grają w swoich kadrach narodowych czy zostali w Melwood i się regenerują po intensywnym okresie?

Są na reprezentacjach.
danio442

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez urban12 » 30 sie 2017, o 14:51

Jutro Uganda gra z Egiptem,a Senegal w Sobotę z Burkina Faso :D
Mane z Salahem na bank jakieś brameczki pykną
urban12

1 year of membership

Postprzez Kartas » 30 sie 2017, o 17:18

Nie tylko Smokowski odchodzi z C+ ale i Twarowski z końcem listopada również.
Kartas

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez urban12 » 30 sie 2017, o 17:31

Smokowski z Borkiem podobno mają założyć własną telewizję,ale ile w tym prawdy to się przekonamy.
urban12

1 year of membership

Postprzez FootballClub » 30 sie 2017, o 17:35

Kartas napisał(a):Nie tylko Smokowski odchodzi z C+ ale i Twarowski z końcem listopada również.

Skąd info?
FootballClub

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez urban12 » 30 sie 2017, o 17:39

urban12

1 year of membership

Postprzez Esiu » 9 paź 2017, o 23:26

Jutro o godz 12.30 w tvp sport film dokumentalny pt. "Tragedia na Hillsborough" .
Nie mam pojęcia czy to nie ten sam dokument co już kiedyś oglądałem(niestety nie ma żadnych informacji odnośnie roku produkcji oraz żadnych innych), także ustawiłem sobie nagrywanie.
Esiu

Postprzez S47 » 29 paź 2017, o 18:34

Witam, zna ktoś jakieś zupełnie darmowe strony z torrentami bez limitów?
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez PiaS93 » 3 lis 2017, o 14:17

Witam , mam prośbę jeśli ktoś może to niech wypełni tą ankietę , z góry dziękuje :)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... g/viewform
PiaS93

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez raf » 26 lis 2017, o 22:38

magniuto napisał(a):
Jetzu napisał(a):Ale wiesz, że czerwone tło jest częścią godła Polski, podczas gdy białe tło - czy w ogóle jakiekolwiek tło - nie jest częścią herbu Liverpoolu?

Tak na marginesie całej dyskusji, to tu się drogi kolega akurat myli, to co bierzecie za godło Polski, mało tego - co w konstytucji jest nazwane "godłem", czyli orzeł na czerwonym polu, jest tak naprawdę HERBEM. Bo to pole to tarcza herbowa. GODŁEM jest sam orzeł. Jak więc widać, konstytucja nie jest bynajmniej idealna :P
W potocznym języku te słowa są synonimami, ale oznaczają tak naprawdę coś innego.
Tyle w kwestii heraldyki.

Odpowiadam w tym wątku, żeby nie zaśmiecać "Ciekawostek", bo trochę mnie irytuje ta nowa fala historyków z demotów i prawników z paska telewizji informacyjnej.

W Konstytucji jest wszystko w porządku. Problemy pojawiają się, gdy ktoś zajmuje się jej interpretacją, podobnie jak pojęć w niej użytych bez szerszego spojrzenia na temat. To co jest nazywane herbem jest też godłem - ponieważ godło jest szerszym pojęciem - a będąc jeszcze bardziej precyzyjnym herb jest godłem państwowym. Natomiast orzeł jest godłem heraldycznym czyli głównym elementem herbu.
raf
Redaktor

Postprzez bati91 » 28 lis 2017, o 21:52

Witam!

Mój kuzyn wraz z żoną walczy o uratowanie nogi swojego 6 miesięcznego syna. Chłopak urodził się z poważna chorobą, która powoduje, że jego noga łamie się bez powodu i już się nie zrasta. Otóż jedynym ratunkiem przed amputacją jest operacja w USA. Cała zbiórka funduszy znajduję się tutaj:
https://www.siepomaga.pl/lucek

Na Facebook'u prowadzimy dla nie różnego rodzaju aukcje, jedną z nich oryginalna koszulka Liverpool Fernando Torresa Z AUTOGRAFEM, rozmiar L:
https://www.facebook.com/groups/5367973 ... p_activity

Jeżeli ktoś będzie chętny serdecznie zapraszam.

Również, gdyby komuś zalegały zbędne "3zł" w kieszeni, bardzo proszę o pomoc.
bati91

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Liverpoolczyk » 7 gru 2017, o 22:30

Ma ktoś firmę lub po prostu robił sobie wizytówki? Miał z nimi trochę do czynienia? Chyba szukam porady, nie wiem jak to nazwać. Bo ja mam już gotowy projekt i będę się za to zabierał. Z tym że od początku nastawiłem się na te sztywne. Chodzi o plastikowe, z zaokrąglonymi rogami. Fajnie wyglądają, tylko one z kolei kształtem i wyglądem przypominają te karty stałych klientów różnych sklepów na przykład. Bo te standardowe papierowe wizytówki, z folią lub bez, mają inny format. A te sztywne, o których pisałem, to w ogóle są w drukarniach nazywane kartami biznesowymi. Teraz nie wiem na co się zdecydować. Może ktoś wie czy jedna z opcji lepiej wygląda, w sensie zareklamowania się, czy to nie ma znaczenia i to tylko kwestia gustu.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Liverpoolczyk

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 8 gru 2017, o 00:23

Cześć, to jest głównie kwestia ceny (różnica).
Jeśli chodzi o normalne wizytówki to mam drukarnię, która robi tanio, dobrze i porządnie, zaokrąglone rogi, błyszcząca wizytówka dwustronna.
Natomiast te karty biznesowe to droższa sprawa :)
Oczywiście porządniej wyglądają - zależy na co liczysz w kontaktach biznesowych.
W przypadku dopiero co rozkręcającej się firmy jeśli chodzi o np. klientów detalicznych to raczej zwykłe wizytówki,
natomiast dla kontrahentów B2B firma firma można myślę pozwolić sobie na lepszą kartę.

Szpieg1
Moderator

Postprzez sijdn » 8 gru 2017, o 00:46

Witajcie, zajmuje się ktoś z was renowacją przycisków w samochodzie? Mam szablony ale nie ukrywam, że sam tego nie umiem zrobić. :P
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly
sijdn

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności