Transmisje telewizyjne spotkań LFC

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Transmisje telewizyjne spotkań LFC

Postprzez mousen23 » 2 sie 2019, o 20:04

Niedziela 4 sierpnia, mecz z Manchesterem City o Tarcze Wspólnoty o godz. 16:00 na Eleven Sports 2
mousen23

2 years of membership2 years of membership

Postprzez muczers8 » 4 sie 2019, o 12:06

Poratuje ktos przed godzina 16ta transmisja internetowa?
muczers8

1 year of membership

Postprzez luksi93 » 4 sie 2019, o 13:14

Dzisiejszy jak i każdy kolejny mecz LFC i nie tylko
https://bit.ly/2LZkjOt
Y.N.W.A
luksi93

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Mortimer » 6 sie 2019, o 08:21

Orientuje się ktoś czy w Kudowie Zdrój jest jakaś knajpa w której pokazują mecze?
Mortimer

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez MilekLFC » 7 sie 2019, o 08:05

Siema wszystkim, powiedzcie mi proszę jak to wygląda z transmisją meczów na lfctv.go, jest pełna transmisja każdego meczu, czy tylko komentarz audio bez obrazu ?
Liverpool is our religion - Anfield is our church.

Obrazek
MilekLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez maresca29 » 7 sie 2019, o 11:51

Też mnie to bardzo interesuje właśnie z uwagi na to że są puchary, niektóre mecze w lidze których nie pokazują w Canal plus więc takie pakiet byłby spoko zwłaszcza że to coś ok 15 zl. Ktoś ma i może zrecenzować?
maresca29

Postprzez kadam » 7 sie 2019, o 11:57

Dolaczam do pytan wyzej.
+ pytanie odemnie: Czy jest ktos w stanie polecic jakas platforme (legalna badz mniej) na ktorej za miesieczna / kilku dniowa oplate (np. weekendowa subskrypcja) mozna bedzie ogladac C+ w dobrej jakosci? Szukam alternatywy dla SopCastHDTV (nie jest to reklama), ktorego uzywam od kilku lat ale w ostanim seoznie bylo troche problemow tam zarowno z obiazonymi laczami podczas wazniejszych meczow jak i ze zrywajacymi transmisjami od czasu do czasu.
kadam

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez wicked93 » 7 sie 2019, o 12:18

Ja wykupiłem pakiet c+ na playerze za 45 zł / miesięcznie. Zobaczymy :)
wicked93

1 year of membership

Postprzez Jyuuken » 7 sie 2019, o 12:52

Jest ktoś w stanie pomóc i poradzić gdzie mogę na tel obejerzeć transmisje? Odkąd reedit padł mam z tym ogromny problem, a w piątek jadę nad morze i chciałbym w trasie odpalić meczyk.

Edit: znalazłem link i jak wszedłem na strone gdzie są streamy, to pod Lfctv Go jest napisane audio commentary, więc nadal nie mam pewności co do naszych meczy.
https://www.livesoccertv.com/match/3328 ... wich-city/
Jyuuken

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez mousen23 » 7 sie 2019, o 13:17

Jyuuken napisał(a):Jest ktoś w stanie pomóc i poradzić gdzie mogę na tel obejerzeć transmisje? Odkąd reedit padł mam z tym ogromny problem, a w piątek jadę nad morze i chciałbym w trasie odpalić meczyk.

Edit: znalazłem link i jak wszedłem na strone gdzie są streamy, to pod Lfctv Go jest napisane audio commentary, więc nadal nie mam pewności co do naszych meczy.

Footybite.com jest to strona prowadzona przez ludzi z reddita, u tam są linki do streamów. Co do LFCtv to na pewno nie ma tam transmisji meczów Premier League, FA Cup czy też Ligi mistrzów, tam transmitują chyba tylko sparingi i mecze naszej młodzieży.
Jest temat na forum "internetowe transmisje" i to tam bardziej pasuje rozwijac takie wątki a nie tutaj.
mousen23

Postprzez Jyuuken » 7 sie 2019, o 13:25

mousen23 napisał(a):
Jyuuken napisał(a):Jest ktoś w stanie pomóc i poradzić gdzie mogę na tel obejerzeć transmisje? Odkąd reedit padł mam z tym ogromny problem, a w piątek jadę nad morze i chciałbym w trasie odpalić meczyk.

Footybite.com jest to strona prowadzona przez ludzi z reddita, u tam są linki do streamów. Co do LFCtv to na pewno nie ma tam transmisji meczów Premier League, FA Cup czy też Ligi mistrzów, tam transmitują chyba tylko sparingi i mecze naszej młodzieży.
Jest temat na forum "internetowe transmisje" i to tam bardziej pasuje rozwijac takie wątki a nie tutaj.

Podobny wątek się tu rozpoczął wiec kontynuuje, poza tym również odniosłem się do Lfctv Go bo jest to temat transmisji telewizyjnej spotkań LFC. Podczepiłem się tylko ;).
Dzieki za info.
Jyuuken

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Malypablo » 7 sie 2019, o 17:30

wicked93 napisał(a):Ja wykupiłem pakiet c+ na playerze za 45 zł / miesięcznie. Zobaczymy :)

to juz lepiej kupić na ali dostęp do iptv z chyba wszystkimi kanałami europy za kilkanaście dolarów na rok.
Malypablo

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez mousen23 » 8 sie 2019, o 08:15

Plan transmisji pierwszej kolejki Premier League w CANAL+:
piątek, 9 sierpnia
20:55 Liverpool - Norwich City, CANAL+ SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

sobota, 10 sierpnia
13:25 West Ham United - Manchester City, CANAL+ SPORT2
komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
15:55 Crystal Palace - Everton, CANAL+ SPORT2
komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
18:25 Tottenham - Aston Villa, CANAL+ SPORT2
21:00 Burnley - Southampton, CANAL+ SPORT2
komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka (retransmisja)

niedziela, 11 sierpnia
14:55 Newcastle - Arsenal, CANAL+
17:25 Manchester United - Chelsea, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K
komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
mousen23

Postprzez Hadegard » 9 sie 2019, o 14:39

Malypablo napisał(a):
wicked93 napisał(a):Ja wykupiłem pakiet c+ na playerze za 45 zł / miesięcznie. Zobaczymy :)

to juz lepiej kupić na ali dostęp do iptv z chyba wszystkimi kanałami europy za kilkanaście dolarów na rok.

mógłbyś rozwinąć temat, na co zwrócić uwagę w opisie na ali i ewentualnie napisać ile czasu już z tego korzystasz? :)
Hadegard

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Malypablo » 9 sie 2019, o 15:10

Kod: Zaznacz cały
https://pl.aliexpress.com/item/32893506116.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6b255c0fkWKZhY

Kilka tysięcy kanałów, można oglądać na pc lub apce w telefonie. Przed zakupem prosić o test zwykle na 24h żeby zobaczyć jak działa. Co do tej firmy to iptv mam od niedawna ( wcześniej ncgo) ale korzystam z innych produktów i jak jest rok ważności to rok bedzie działać. Mecz lfc zawsze się znajdzie i na pewno lepsze jest to niż szukanie transmisji po sieci.
Malypablo

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności