Transmisje telewizyjne spotkań LFC

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Transmisje telewizyjne spotkań LFC

Postprzez bugi » 21 kwi 2019, o 19:03

Dobra, widzę że kasowanie postów i banowanie trwa w najlepsze na forum, więc napiszę jeszcze raz, może nie skasują.
Czy też zauważyliście jak jakościowo komentarz na C+ upadł na dno? Już dawno w swojej marności przebili komentatorów Eleven. Całe szczęście, że z tapety zeszła już bramka z Evertonem i wspominanie o niej w każdym meczu, jakim to fartem ją zdobyliśmy i wygraliśmy, komentatory C+ bardziej zciśnieniowani jak nie wspomną tej akcji niż Szpaku ze swoim klasykiem "okazja". Straszny bół dupy musza mieć w studio, że LFC jest tak blisko tytułu. To samo w innych meczach komentowanych przez C+, jakieś ciągłe przytyki do LFC jak np wczoraj w meczu City-Tott coś w stylu że kibice LFC licza na wpadki City i że się przeliczą. Ogóllnie to ja się przeliczyłem licząc na porządny komentarz w tej stacji. Początek sezonu było ok ale od kilkunastu kolejek jest to już nie do wytrzymania, dlatego też włączam na chwilę sprawdzić czy sie może coś zmieniło i przełączam na angielski. Też macie takie wrażenie, że komentarz C+ ogólnie i w stosunku do LFC ostatnio podupadł?
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez mousen23 » 22 kwi 2019, o 07:37

bugi napisał(a):Dobra, widzę że kasowanie postów i banowanie trwa w najlepsze na forum, więc napiszę jeszcze raz, może nie skasują.
Czy też zauważyliście jak jakościowo komentarz na C+ upadł na dno? Już dawno w swojej marności przebili komentatorów Eleven. Całe szczęście, że z tapety zeszła już bramka z Evertonem i wspominanie o niej w każdym meczu, jakim to fartem ją zdobyliśmy i wygraliśmy, komentatory C+ bardziej zciśnieniowani jak nie wspomną tej akcji niż Szpaku ze swoim klasykiem "okazja". Straszny bół dupy musza mieć w studio, że LFC jest tak blisko tytułu. To samo w innych meczach komentowanych przez C+, jakieś ciągłe przytyki do LFC jak np wczoraj w meczu City-Tott coś w stylu że kibice LFC licza na wpadki City i że się przeliczą. Ogóllnie to ja się przeliczyłem licząc na porządny komentarz w tej stacji. Początek sezonu było ok ale od kilkunastu kolejek jest to już nie do wytrzymania, dlatego też włączam na chwilę sprawdzić czy sie może coś zmieniło i przełączam na angielski. Też macie takie wrażenie, że komentarz C+ ogólnie i w stosunku do LFC ostatnio podupadł?

Mam wrażenie, że to tylko Nahorny ma "ból dupy" i to tylko on wyjeżdża czasami z jakimiś docinkami w kierunku LFC, u innych komentatorów tego nie zauważyłem.
mousen23

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 22 kwi 2019, o 10:45

Dokładnie Nahorny to teraz najgorszy współkomentator w C+. Nie wiem jaki ma problem do Liverpoolu, ale na każdym możliwym kroku wytyka wszystkie niedoskonałości drużyny. Kiedyś tak nie było, teraz jest to irytujące. A jego pomyłki we wczorajszym meczu to już były na poziomie Borka i innego Hajty. Lub może jest druga strona medalu, jesteśmy już przemęczeni ich komentarzem co tydzień i to nas irytuje, wiemy to samo co oni, tylko nie powtarzamy tego co 15 minut.
Wrubel84

1 year of membership

Postprzez PyrkaLFC » 22 kwi 2019, o 10:57

mousen23 napisał(a):
bugi napisał(a):Dobra, widzę że kasowanie postów i banowanie trwa w najlepsze na forum, więc napiszę jeszcze raz, może nie skasują.

Mam wrażenie, że to tylko Nahorny ma "ból dupy" i to tylko on wyjeżdża czasami z jakimiś docinkami w kierunku LFC, u innych komentatorów tego nie zauważyłem.

Tak Nahorny ma mega ból dupy i w każdym meczu przypomina, że Liverpool przecież potrafił roztrwonić 3 bramkowe prowadzenie w meczu z Sevilla. Poza tym brzmi jak naje*any, przekręca nazwiska piłkarzy, wymyśla słowa, gubi wątki no i wygląda to tak, jakby reszta redakcji z jakiegoś powodu po prostu musiała go tolerować. Twaro zawsze na propsie, szkoda, że Smokowski już nie komentuje meczów (albo robi to niezwykle rzadko). Ale w ogólnym rozrachunku zgodzę się, jakość komentarza podczas meczów spada.
"Po meczu, w trakcie kąpieli lodowej, do pomieszczenia zaszedł Klopp i powiedział do mnie „Gini Wijnaldum przewiduje, że za tydzień uda nam się wejść do finału Ligi Mistrzów. Co ty o tym myślisz?” Gini <3
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Edamskiser » 22 kwi 2019, o 11:07

PyrkaLFC napisał(a):
Tak Nahorny ma mega ból dupy i w każdym meczu przypomina, że Liverpool przecież potrafił roztrwonić 3 bramkowe prowadzenie w meczu z Sevilla. Poza tym brzmi jak naje*any, przekręca nazwiska piłkarzy, wymyśla słowa, gubi wątki no i wygląda to tak, jakby reszta redakcji z jakiegoś powodu po prostu musiała go tolerować. Twaro zawsze na propsie, szkoda, że Smokowski już nie komentuje meczów (albo robi to niezwykle rzadko). Ale w ogólnym rozrachunku zgodzę się, jakość komentarza podczas meczów spada.

Smokowski komentuje mecze na polsacie. A samym komentatorem jest mocno przecietnym. On sie nadaje do prowadzenia studia jak to robil w nc+ z Twaro, komentowanie meczy jest w jego wykonaniu kiepskie.
Edamskiser

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 22 kwi 2019, o 14:38

Btw odnosnie Nahornego - wczoraj podczas transmisji coś tam gadał, że Robertson opuści pierwsze spotkanie z Barceloną z powodu kartek. Z tego co się orientuje opuścił mecz z FC Porto czy coś się Panu Rafałowi znowu pomyliło?
"Po meczu, w trakcie kąpieli lodowej, do pomieszczenia zaszedł Klopp i powiedział do mnie „Gini Wijnaldum przewiduje, że za tydzień uda nam się wejść do finału Ligi Mistrzów. Co ty o tym myślisz?” Gini <3
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Flips » 22 kwi 2019, o 15:15

Nic z tych rzeczy. Nie ma mowy o żadnej pauzie. Zresztą wszyscy zawodnicy tegorocznej LM i LE do półfinałów przystępują z czystym kontem. Przepis ten obowiązuje już kilka sezonów tych rozgrywek.
Flips

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez mousen23 » 25 kwi 2019, o 15:03

Plan transmisji 36. kolejki Premier League w nc+ :
piątek, 26 kwietnia
20:55 Liverpool - Huddersfield, CANAL+ SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

sobota, 27 kwietnia
13:25 Tottenham - West Ham, CANAL+ SPORT2
komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

15:55 Southampton - Bournemouth, CANAL+ SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

18:25 Brighton - Newcastle, CANAL+ SPORT2
komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

niedziela, 28 kwietnia
12:55 Leicester - Arsenal, CANAL+ SPORT2
komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny

15:00 Burnley - Manchester City, CANAL+
komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

17:25 Manchester United - Chelsea, CANAL+ SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
mousen23

Postprzez mousen23 » 30 kwi 2019, o 07:59

1 maja (środa)
21:00 FC Barcelona - Liverpool FC, Polsat Sport Premium 1, TVP 1, TVP Sport
Komentarz w Polsacie: Bożydar Iwanow, Artur Wichniarek
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński
mousen23

Transmisje telewizyjne spotkań LFC

Postprzez Mikey9692 » 1 maja 2019, o 07:38

Jeszcze a propos ostatniego spotkania z Huddersfield. Było to jedno z najprzyjemniejszych meczów Liverpoolu jakie oglądałem ostatnimi czasy. Nie tylko za sprawa bardzo dobrej gry ofensywnej, ale przede wszystkim dzięki komentatorom. Zwykle preferuje angielskie streamy, raz ze rzadko mam możliwość oglądania C+, a nawet jeśli to uszy mi więdną od komentarza Nahornego. Takie farmazony jakie on, za przeproszeniem, pieprzy w każdym meczu i te docinki w stronę Liverpoolu w połączeniu z jego dziwna maniera i tonem jakim wyraża swoje opinie, jakoby się podniecał tym co to nie powie, choć rzadko jest to coś odkrywczego, a raczej te same formułki powtarzane co mecz, potrafią skutecznie obrzydzić transmisje. Dlatego byłem miło zaskoczony jak się okazało ze mecz komentują panowie Gutka i Rosłoń. Bardzo rzeczowy i przyjemny komentarz. Widocznie panu Nahornemu nie chciało się komentować w pt wieczór, szkoda ze to jednorazowy wypadek bo naprawdę ten komentarz to całkiem inna jakość.
Mikey9692

Postprzez Wrubel84 » 1 maja 2019, o 08:15

Michał Gutka to moim zdaniem bardzo fajny komentator. Już któryś mecz oglądam z nim za mikrofonem, nie tylko naszej drużyny i bardzo fajnie się go słucha. Do p. Nahornego jesteśmy już przyzwyczajeni i nic nowego ciekawego, rzeczowego nie mówi więc jest dla nas irytujący. Rudzki podobnie. Póki co Twaro, Pełka, Rosłoń, Gutka, nawet Domagała trzymają poziom.
Ciekawe jak wypadnie dzisiejszy komentarz na TVP Sport, pierwszy widzę te nazwiska.
Wrubel84

1 year of membership

Postprzez Bartek84 » 1 maja 2019, o 17:59

Nie pamiętam za bardzo z jakiego wydarzenia sportowego kojarzę tego pana Kwiatkowskiego, ale mam bardzo pozytywne odczucia i coś mi tak utkwiło w pamięci, że to jest naprawdę świetny komentator. Nie wiem, może on był w ekipie na Mistrzostwach Świata w Rosji... Kurcze no wypadło mi z głowy. W każdym razie wydaje mi się, że poza emocjami sportowymi będziemy też mogli liczyć w końcu na naprawdę porządny komentarz w TVP bo i Podoliński jest bardzo dobry. Co do Michała Gutki to też go lubię jako drugiego komentatora, podobnie jak Tomka Ćwiąkałę. Fajnie się ich słucha, a Ćwiąkała to już w ogóle masakruje swoją wiedzą.
Bartek84

1 year of membership

Postprzez HappyBlancik » 1 maja 2019, o 19:18

Witam,
Czy na niemieckich kanałach transmitują ligę mistrzów? Albo jakiś pub w okolicach Lietzenburger Str?
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez kinio25LFC » 1 maja 2019, o 20:28

koledzy, czy można oglądać mecz w jakiś cudowny sposób przez aplikację VOD TVP? Patrzę na tę apkę i nie widzę...
"A nowy dzień przynosi każdemu nowe nadzieje, tak jak sen przynosi marzenia" - Krzysztof Kolumb w przeddzień odkrycia Ameryki
kinio25LFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez kszyhoo » 1 maja 2019, o 20:52

Nie wiem jak w apce, ale możesz oglądać normalnie na sport.tvp.pl

http://sport.tvp.pl/42415843/liga-mistr ... tvpsportpl
kszyhoo

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności