Filmy

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Filmy

Postprzez Skrystian2009 » 15 paź 2016, o 22:03

Szybkie pytanie. Jakaś stronka gdzie mogę za darmo obejrzeć online "Jak zostać królem" ?

Down: To jest dla premium ;)

Suchar, jesteś na prawdę w porządku. Umiliłeś sobotę, dzięki wielkie!
Ostatnio edytowano 15 paź 2016, o 23:06 przez Skrystian2009, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

"Nigdy nie będziemy zadowoleni z remisu, z kimkolwiek byśmy nie grali, zawsze cieszą nas tylko wygrane" - Kenny Dalglish

Na stronie mam nick "Izzy"
Skrystian2009

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez ElFirmino » 15 paź 2016, o 22:14

http://m.cda.pl/video/5406614c
Edit: Racja, mój błąd. Najłatwiej będzie pobrać z torrentów.
ElFirmino

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Suchar » 15 paź 2016, o 22:54

Spoiler:

Premium na cda. Miłego seansu.
Obrazek
Suchar

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Juluz » 2 lis 2016, o 20:24

Możliwe, że część z Was już oglądała ten film, ale ja dopiero co na niego się natknąłem:

Will (2011)
Obrazek
"Will Brennan (Perry Eggelton) jest wielkim fanem Liverpool F.C. Miłość do klubu jest główną treścią bezbarwnego życia chłopca. Niespodziewanie pojawia się Gareth, ojciec Willa (Damian Lewis) z biletami na finał Ligi Mistrzów w Stambule. Powoduje to odbudowanie zażyłych relacji ojca z synem. Kiedy Gareth nagle umiera, chłopiec ucieka z domu, by uczcić pamięć ojca i spełnić jego największe marzenie. Wyrusza w heroiczną podróż po Europie."
źródło: http://www.filmweb.pl

Osobiście zabieram się do oglądania :)
Are We Ever Gonna Be Better Than This?
Juluz
Moderator

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ElFirmino » 3 lis 2016, o 23:04

Wie ktos z Was gdzie mogę obejrzeć ten film? Znalazłem jedynie torrenty, a wolałbym jednak online.
ElFirmino

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Dubel » 3 lis 2016, o 23:21

Wczoraj widziałem go na Zalukaj
Obrazek
Dubel

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Filips » 26 gru 2016, o 01:04

Panie i Panowie, mam takie pytanko. Otóż ostatnimi czasy usunęli torrenty.org, skąd pobierałem większość filmów, jakie miałem ochotę obejrzeć. Pewnie część z was robiła podobnie, stąd moje pytanie - Jak sobie teraz radzicie? Gdzie za friko można obejrzeć/pobrać różnego rodzaju filmy? Najlepiej pobrać, nie lubię oglądać filmów online, no chyba, że na prawdę dobra jakość i nie zacina :)
Filips

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Adryyan » 26 gru 2016, o 02:47

Torrenty.to
Adryyan

1 year of membership

Filmy

Postprzez notabene » 26 gru 2016, o 10:39

Ja z kolei juz lata korzystam z darkwarez.pl
Masz dostep do filmow, gier, seriali etc...
Obrazek
"What´s the noise, Bill?"
"That´s the sound of the boys coming up the hill."
notabene

Postprzez Suchar » 26 gru 2016, o 17:50

Czy ktoś może orientuje się w jakiej kolejności najlepiej obejrzeć wszystkie firmy Marvela? Pytam, bo trochę już tego się pojawiło. Jest Hulk, Spiderman, Antman, Iron Man, Kapitan Ameryka, Avengers i pewnie coś jeszcze. Czy one mają w ogóle jakiś związek ze sobą?
Obrazek
Suchar

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez haszaszyn » 26 gru 2016, o 18:00

Filips napisał(a):Panie i Panowie, mam takie pytanko. Otóż ostatnimi czasy usunęli torrenty.org, skąd pobierałem większość filmów, jakie miałem ochotę obejrzeć. Pewnie część z was robiła podobnie, stąd moje pytanie - Jak sobie teraz radzicie? Gdzie za friko można obejrzeć/pobrać różnego rodzaju filmy? Najlepiej pobrać, nie lubię oglądać filmów online, no chyba, że na prawdę dobra jakość i nie zacina :)

Na cda.pl jest multum filmów, z czego wiele jest w 720p/1080p, sam często oglądam tam filmy.
haszaszyn

Postprzez Betzel » 26 gru 2016, o 18:02

Filips napisał(a):Panie i Panowie, mam takie pytanko. Otóż ostatnimi czasy usunęli torrenty.org, skąd pobierałem większość filmów, jakie miałem ochotę obejrzeć. Pewnie część z was robiła podobnie, stąd moje pytanie - Jak sobie teraz radzicie? Gdzie za friko można obejrzeć/pobrać różnego rodzaju filmy? Najlepiej pobrać, nie lubię oglądać filmów online, no chyba, że na prawdę dobra jakość i nie zacina :)

torrenty.to , zatoka, yts.ag
Betzel

1 year of membership

Postprzez romic96 » 26 gru 2016, o 18:08

Suchar napisał(a):Czy ktoś może orientuje się w jakiej kolejności najlepiej obejrzeć wszystkie firmy Marvela? Pytam, bo trochę już tego się pojawiło. Jest Hulk, Spiderman, Antman, Iron Man, Kapitan Ameryka, Avengers i pewnie coś jeszcze. Czy one mają w ogóle jakiś związek ze sobą?

Jeżeli chcesz wejść w uniwersum to oczywiście tak jak zostały wypuszczone na rynek ale jeżeli zależy ci tylko na konkretnym tytule to sprawdź powiązania na poniższej grafice

Obrazek
Już nawet nie oglądam, nawet dla beki. Szkoda czasu...
#oglądamLiverpoolDlaBeki
romic96

Postprzez Kuuucyk17 » 27 gru 2016, o 22:23

Jak i gdzie mógłbym sobie obejrzeć polski serial: Belfer?
Kuuucyk17

Postprzez Boyka » 27 gru 2016, o 22:40

Na torrenty.to jest calutki sezon w jednym torrencie 480p. Jeżeli nie, to możesz próbować na kinomaniaku, ale tam jakość pozostawia wiele do życzenia. Zostaje jeszcze darkwarez.pl i ściąganie pojedynczych odcinków z catshare itp. :)
Boyka

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności