Filmy

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Filmy

Postprzez Skrystian2009 » 15 paź 2016, o 22:03

Szybkie pytanie. Jakaś stronka gdzie mogę za darmo obejrzeć online "Jak zostać królem" ?

Down: To jest dla premium ;)

Suchar, jesteś na prawdę w porządku. Umiliłeś sobotę, dzięki wielkie!
Ostatnio edytowano 15 paź 2016, o 23:06 przez Skrystian2009, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

"Nigdy nie będziemy zadowoleni z remisu, z kimkolwiek byśmy nie grali, zawsze cieszą nas tylko wygrane" - Kenny Dalglish

Na stronie mam nick "Izzy"
Skrystian2009

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez ElFirmino » 15 paź 2016, o 22:14

http://m.cda.pl/video/5406614c
Edit: Racja, mój błąd. Najłatwiej będzie pobrać z torrentów.
ElFirmino

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Suchar » 15 paź 2016, o 22:54

Spoiler:

Premium na cda. Miłego seansu.
Obrazek
Suchar

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Juluz » 2 lis 2016, o 20:24

Możliwe, że część z Was już oglądała ten film, ale ja dopiero co na niego się natknąłem:

Will (2011)
Obrazek
"Will Brennan (Perry Eggelton) jest wielkim fanem Liverpool F.C. Miłość do klubu jest główną treścią bezbarwnego życia chłopca. Niespodziewanie pojawia się Gareth, ojciec Willa (Damian Lewis) z biletami na finał Ligi Mistrzów w Stambule. Powoduje to odbudowanie zażyłych relacji ojca z synem. Kiedy Gareth nagle umiera, chłopiec ucieka z domu, by uczcić pamięć ojca i spełnić jego największe marzenie. Wyrusza w heroiczną podróż po Europie."
źródło: http://www.filmweb.pl

Osobiście zabieram się do oglądania :)
Are We Ever Gonna Be Better Than This?
Juluz
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez ElFirmino » 3 lis 2016, o 23:04

Wie ktos z Was gdzie mogę obejrzeć ten film? Znalazłem jedynie torrenty, a wolałbym jednak online.
ElFirmino

Postprzez Dubel » 3 lis 2016, o 23:21

Wczoraj widziałem go na Zalukaj
Obrazek
Dubel

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Filips » 26 gru 2016, o 01:04

Panie i Panowie, mam takie pytanko. Otóż ostatnimi czasy usunęli torrenty.org, skąd pobierałem większość filmów, jakie miałem ochotę obejrzeć. Pewnie część z was robiła podobnie, stąd moje pytanie - Jak sobie teraz radzicie? Gdzie za friko można obejrzeć/pobrać różnego rodzaju filmy? Najlepiej pobrać, nie lubię oglądać filmów online, no chyba, że na prawdę dobra jakość i nie zacina :)
Filips

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Adryyan » 26 gru 2016, o 02:47

Torrenty.to
Adryyan

1 year of membership

Filmy

Postprzez notabene » 26 gru 2016, o 10:39

Ja z kolei juz lata korzystam z darkwarez.pl
Masz dostep do filmow, gier, seriali etc...
Obrazek
"What´s the noise, Bill?"
"That´s the sound of the boys coming up the hill."
notabene

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Suchar » 26 gru 2016, o 17:50

Czy ktoś może orientuje się w jakiej kolejności najlepiej obejrzeć wszystkie firmy Marvela? Pytam, bo trochę już tego się pojawiło. Jest Hulk, Spiderman, Antman, Iron Man, Kapitan Ameryka, Avengers i pewnie coś jeszcze. Czy one mają w ogóle jakiś związek ze sobą?
Obrazek
Suchar

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez haszaszyn » 26 gru 2016, o 18:00

Filips napisał(a):Panie i Panowie, mam takie pytanko. Otóż ostatnimi czasy usunęli torrenty.org, skąd pobierałem większość filmów, jakie miałem ochotę obejrzeć. Pewnie część z was robiła podobnie, stąd moje pytanie - Jak sobie teraz radzicie? Gdzie za friko można obejrzeć/pobrać różnego rodzaju filmy? Najlepiej pobrać, nie lubię oglądać filmów online, no chyba, że na prawdę dobra jakość i nie zacina :)

Na cda.pl jest multum filmów, z czego wiele jest w 720p/1080p, sam często oglądam tam filmy.
haszaszyn

1 year of membership

Postprzez Betzel » 26 gru 2016, o 18:02

Filips napisał(a):Panie i Panowie, mam takie pytanko. Otóż ostatnimi czasy usunęli torrenty.org, skąd pobierałem większość filmów, jakie miałem ochotę obejrzeć. Pewnie część z was robiła podobnie, stąd moje pytanie - Jak sobie teraz radzicie? Gdzie za friko można obejrzeć/pobrać różnego rodzaju filmy? Najlepiej pobrać, nie lubię oglądać filmów online, no chyba, że na prawdę dobra jakość i nie zacina :)

torrenty.to , zatoka, yts.ag
Betzel

Postprzez romic96 » 26 gru 2016, o 18:08

Suchar napisał(a):Czy ktoś może orientuje się w jakiej kolejności najlepiej obejrzeć wszystkie firmy Marvela? Pytam, bo trochę już tego się pojawiło. Jest Hulk, Spiderman, Antman, Iron Man, Kapitan Ameryka, Avengers i pewnie coś jeszcze. Czy one mają w ogóle jakiś związek ze sobą?

Jeżeli chcesz wejść w uniwersum to oczywiście tak jak zostały wypuszczone na rynek ale jeżeli zależy ci tylko na konkretnym tytule to sprawdź powiązania na poniższej grafice

Obrazek
romic96

Postprzez Kuuucyk17 » 27 gru 2016, o 22:23

Jak i gdzie mógłbym sobie obejrzeć polski serial: Belfer?
Kuuucyk17

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Boyka » 27 gru 2016, o 22:40

Na torrenty.to jest calutki sezon w jednym torrencie 480p. Jeżeli nie, to możesz próbować na kinomaniaku, ale tam jakość pozostawia wiele do życzenia. Zostaje jeszcze darkwarez.pl i ściąganie pojedynczych odcinków z catshare itp. :)
Boyka

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności