Filmy

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Filmy

Postprzez Krzysiek » 9 lis 2004, o 03:47

Az mnie dziw bierze ze zaden z Was nie wspomnial nawet o "Formule" z Samuelem L Jacksonem?Kto jak kto ,ale kibic Liverpoolu powinien zwrocic uwage na ten film.
Je�li nie oglšdali�cie to polecam.

Pozdrawiam.
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Gin » 9 lis 2004, o 11:01

NIE Ogladalem :(
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Daniel » 9 lis 2004, o 19:05

Krzysiek napisał(a):Az mnie dziw bierze ze zaden z Was nie wspomnial nawet o "Formule" z Samuelem L Jacksonem?Kto jak kto ,ale kibic Liverpoolu powinien zwrocic uwage na ten film.
Jeœli nie ogl¹daliœcie to polecam.

Pozdrawiam.

Krzyœku a tak dokladnie to o czym jest to film :?: Iczy jest w wypozyczalniach.
Bo ja go zupelnie nie kojarze :wink: .
A tak poza tym to dodam, ze tez mi sie bardzo podoba film Braveheart.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez AirCanada » 9 lis 2004, o 21:02

Ja widzialem "Formule". :) Zajebisty film. Naprawde wszystkim polecam. Najlepsza jest akcja, gdy kibic Liverpoolu wchodzi do pubu wypchanego kibicami Manchesteru UTD œpiewaj¹cych "glory glory MU"...ten fan odpala race...i rzuca j¹ gdzieœ w lokalu, po czym ucieka :)

POLECAM :!:
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Postprzez Wieviór » 9 lis 2004, o 22:59

Moje ulubione filmy to Zawod Szpieg, Ocean's Eleven i wlasnie Formula 51 :D
Obrazek
Wieviór

Postprzez Duszek » 9 lis 2004, o 23:52

No ja jestem fanem filmow wojennych historycznych, tak jak wspomnial Air: Kompania braci, Pearl Harbor, Helikopter w Ogniu, Szeregowiec Ryan, jeszcze dorzucic mozna Wrog u bram czy Byliœmy zolnierzami i wiele innych tytulow.

Football Factory ogl¹dalem i polecam b. interesuj¹cy film, oczywiœcie rowniez fajowe s¹ nasze polskie komedie i filmy akcji.

A co do tej Formuly to jeszcze jej nie widzialem, ale koniecznie musze to poczynic :)
Ostatnio edytowano 10 lis 2004, o 00:39 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
Duszek

Postprzez dede » 10 lis 2004, o 00:20

Ja zbyt duzo filmow nie ogladam (tylko w tv i czasem na dvd) ale mam kilka ulubionych, tak jak duszek wrog u bram (ogl¹dalem tylko po angielsku i sie nazywal "enemies at the gates" wiec to chyba ten sam) poza tym lubie wszystkie terminatory :twisted: Lord of the Rings troche za dlugi ale spoko, jak bylem bardzo maly to moj ulubiony byl "Poœcig" z Schwarzenegerem i "Pamiec Absolutna", bardzo mi sie tez podobaly "Dzien Niepodlegloœci" , "Speed". , "Straszny Film" (wszystkie), "Cube", "American Pie 1 i 2" "Pitch Black" "Patriota" z Gibsonem a z komedii to najlepsze Kevin sam w domu, w Nowym Yorku, Glupi i Glupszy i inne filmy z Jimem Carrey'em czy jakos tak..
Nie nawidze komedii romantycznych i aha i jeszcze lubie bijatyki np.wejœcie smoka :twisted: filmy z Jackim Chanem + Mortal Kombat 1 i 2... i inne
i jeszcze jestem fanem pokemonow :arrow: tylko zartowalem :lol:
dede

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Belaiza » 10 lis 2004, o 11:57

Wiecie co tak czytam te Wasze posty i probuje ustalic jaki film jest moim ulubionym.
HEHE jak sobie przypome mlode lata to pamietam "Wiruj¹cy Sex" :wink: (Dirty Dancing), ktory ogl¹dalam jeszcze jako nastolatka chyba 20 razy. Na szczeœcie potem mi przeszlo, bo ta choroba byla uleczalna. :lol:
Tak na serio chyba nie jestem w sanie podac jakiegos jednego ulubionego filmu. Chociaz za kazdym razem oglšdam w TV "Mortal Combat" - ale raczej dla muzyki niz fabuly.
"Ludzie Honoru" czy "Negocjator" :arrow: tez nie odpuszczam powtorek.
Na video "zjechane " kopie "Top Gun" i " ÂZelaznego Orla" (krec¹ mnie F16) :wink:
A z nowszych to wszystkie chyba, ktore Wy wymienialiœcie wczeœnie, takze te z Ankiety zasluguj¹ na miano dobrych.
Co do "Formuly" i Football Factor" to prosze Was chce je obejrzec PILZZZZZ
Zreszt¹ jak na 100% kobiete mam ulubionego "placzka" :cry: "Pod¹zaj w strone œwatla"( ew streszczenie moge podac przez PM)
Ale mam dwa problemy. :lol:
1.Nie moge ogladac filmow w pozycji horyzontalnej (zasnelam na pierwszej scenie "Szeregowca Ryana")
2. mam slabš pamie do tytulow. Dopiero jak widze film drugi czy trzeci raz to zapamietuje.
A no i nasze polskie komedie .... "zrobmy sobie wnuka" czy "poranek kojota" no poezja ...
Belaiza

Postprzez czorny150 » 10 lis 2004, o 14:07

Moimi ulubionymi filmami s¹ miedzy innymi: Bikers Boys, Za szybcy za Wœciekli.Lubie filmy z Jackie Chanem i Stevenem Seagalem.Co do filmow wojenno historycznych to tez lubie sobie czasem ogl¹dn¹c.CO prawda wole filmy akcji i komedie, ale wojenno historyczne tez mog¹ byc.

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
czorny150

Postprzez Justyna_LFC » 11 lis 2004, o 12:27

ogl¹dam mnostwo roznych filmow i trudno jest wybrac jakiœ taki szczegolny, najlepszy... Jak bylam mlodsza to uwielbialam "Szklan¹ pulpake" i wszystkie filmy z Brucem Willisem, a teraz... strasznie mi sie Dirty Dancing 2 podobalo, ale nie az tak zeby zaliczyc go do kategorii moj ulubiony film. Duze wrazenie zrobila na mnie "Wojna Harta", fantastyczny film .... (i dziwnym zbiegiem okolicznoœci znowu Bruce Willis)... ale nawet gdybym chciala to nie potrafie wybrac tego jedynego, lub kilku najlepszych, bo ogl¹dam ich chyba za duzo i ich nie doceniam :roll:
Justyna_LFC

Postprzez Reggie » 11 lis 2004, o 15:12

1. Polskie komedie (Chlopaki nie placzš, Poranek Kojota, Kiler, Show...)
2. Wszystkie czesci Taxi
3. Zielona Mila
4. Gangi Nowego Jorku
5. Statek Widmo
6. Bez przedawnienia
7. Freedy kontra Jason
8. Formula 8)
9. Obcy
10. Mroczna dzielnica
Ta strona wymiata i tyle ;-)

Youll Never Walk Alone
Reggie

Postprzez fanka » 11 lis 2004, o 15:54

hmm. ostatnio nie mam czasu na ogladanie filmow, jednak zawsze znajde czas na obejrzenie po raz kolejny takich filmow jak: "Pearl Harbor", "szybcy i wsciekli"(druga czeœc tez lubie), "epoke lodowcow¹", "siedem", "wszystko za zycie". Duze wraznie wywarl na mnie "szeregowiec Rayan". A ulubionym "placzkiem" jest bezsprzecznie "miasto aniolow". po prostu uwielbiam ten film.
Nie sztuką jest być z drużyną kiedy cały czas wygrywa. Sztuką jest być z nią gdy nadejdą gorsze chwile....
fanka

Postprzez dede » 23 lis 2004, o 01:01

W zeszlš niedziele poszedlem sobie na film animowany "INIEMAMOCNI".
Cos takiego jak Toy Story nawet ta sama firma (Pixar) go zrobila.
Spodziewalem, ze bedzie bardziej œmieszny ale i tak mi sie podobalo.
Kilka œmiesznych scenek i zar¹biste animacje i efekty.
Moje ulubione jak jeden goœc biega po wodzie (ale jaja)..
Ocena w skali od 1 do 10

7+
Obrazek
dede

Postprzez Gin » 23 lis 2004, o 14:27

Wczoraj na POLSACIE mozna bylo zobaczyc Mega Hit - " Negocjator" nie widzialem wczesniej tego filmu ale musze powiedziec ze bardzo mi sie podobal!!....choc mozna powiedziec ze zgadlem w polowie filmu kto byl czarnym charakterem :) :) (po gestach- wyczulem go :) )to i tak FILM!! SUPER 8)

Ostatnio widzielm tez "Krucjate Bourne'a" rowniez polecam!! jezeli ktos nie widzial "Tozsamoœc Bourne'a" czyli jakby pierwszej czesci to nie odladac Krucjaty!! uwierzcie mi!! Bardzo mi sie podobaly obie czesci. Lubie filmy tego typu,ale ostatnio filmy Akcji to tylko same wybuchy i latajace samochody od tych wybuchow,efektowne wypadki i zderzenia oraz ludzie ktorzy strzelaja sie w miescie pol filmu a policja siedzi na paczkach:). Ale ten film jest Bomba....nie moge opowiedziec bo nie chce wam popsuc wrazenia :D

Przy tych filmach akcji jakie teraz sa....to:

Negocjator - 8,5 pkt (w skali DeDe :) )

Krucjata Bourne'a 9,5pkt ( w skali DeDe)
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

Postprzez Krzysiek » 23 lis 2004, o 14:40

[quote="Gin"]
Ostatnio widzielm tez "Krucjate Bourne'a" rowniez polecam!!

Raczej mnie nie przekonasz.Wierze ze film jest zrobiony extra,ale czytalem wczeœniej ksi¹zke i wiem doskonale ze by mi sie zbytnio nie podobalo.Jeszcze chyba zaden film nie podobal mi sie jeœli wczeœniej czytalem ksi¹zke.

Pozdrawiam
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

Następna strona

Powrót do Różności