Komórki, mp3 Player-y, ipod-y, Palmtop-y

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Komórki, mp3 Player-y, ipod-y, Palmtop-y

Postprzez MojNick » 25 cze 2017, o 21:26

Jak jesteś w stanie przeżyć zakrzywiony ekran to Samsung, jak nie to szukaj czegoś innego, dla mnie cały czas mistrzostwem jest Mate 9, mega świetny smartfon, ma swoje wady, jak każdy, ale jest godny polecenia. Jeżeli wielkość nie przeszkadza to też Sony XA1 Ultra, kozacki telefon, ale rozmiar może przerażać.
MojNick

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez don_daniello_lfc » 25 cze 2017, o 21:36

W plusie jest ograniczony wybór telefonów, więc mam do wyboru S8+, LG G6, HTC U11 i Mate 9Pro.
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"
don_daniello_lfc

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez S47 » 20 lip 2017, o 11:13

Witam. Chciałbym kupić smartfon do 600zl upatrzyłem coś takiego
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4a-2-32- ... 18932.html
Ma ktoś? Warto, nie warto ? Za ten hajs wydaje sie być spoko...
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez VVViktor » 22 lip 2017, o 15:41

Jeżeli nie zależy ci na czasie możesz zamówić bezpośrednio z Chin. Trzeba czekać około miesiąca, ale cena jest dużo niższa.
VVViktor

Postprzez S47 » 22 lip 2017, o 16:44

VVViktor napisał(a):Jeżeli nie zależy ci na czasie możesz zamówić bezpośrednio z Chin. Trzeba czekać około miesiąca, ale cena jest dużo niższa.

Podrzuciłbyś jakiś link czy coś??
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

Postprzez akhrem9 » 22 lip 2017, o 16:53

S47 napisał(a):Witam. Chciałbym kupić smartfon do 600zl upatrzyłem coś takiego
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4a-2-32- ... 18932.html
Ma ktoś? Warto, nie warto ? Za ten hajs wydaje sie być spoko...

Wybierz Xiaomi Redmi ale 4x. Ma 3GB co znacznie przyspieszy telefon i super baterie 4100mAh. Szukaj wersji Europe/Global koniecznie z napisem LTE 800. Na allegro znajdziesz w okolicach 600zl i od razu z Polski. Zwracaj uwagę skąd wysyłają. Od miesiąca używam Redmi Note 4 z allegro otrzymałem dzień po zakupie. Bez płacenia vatów i czekania na przylot z Chin. Za śmieszne 720zl. Ten sam telefon w Media Expert i AgdRtv kosztuje 1100zl...

4xhttp://allegro.pl/xiaomi-redmi-4x-3-32gb-global-lte800-czarny-pl-fv-i6814951747.html
2letnia gwarancja w Polsce, będziesz bardzo zadowolony.
akhrem9

1 year of membership

Postprzez ElFirmino » 22 lip 2017, o 17:49

Brat też ma właśnie tego Xiaomi Redmi Note 4 global, kupił za 600zł i bardzo chwali, ja mam znacznie droższego Huaweia p8 i mówiąc szczerze chętnie bym go zamieniał na tego Xiaomi.
ElFirmino

2 years of membership2 years of membership

Postprzez maciekYNWA » 22 lip 2017, o 19:04

Witajcie, mam ochote kupic nowy telefon i niestety kieszen na wiele nie pozwala i wybralem Huaweia p10 lite, powiecie mi moze czy wersje lite nie beda mialy problemow pozniej, ktos ma uzywa albo ma jakas dobra opinie? z gory dzieki, YNWA
maciekYNWA

1 year of membership

Postprzez HappyBlancik » 23 lip 2017, o 11:59

maciekYNWA napisał(a):Witajcie, mam ochote kupic nowy telefon i niestety kieszen na wiele nie pozwala i wybralem Huaweia p10 lite, powiecie mi moze czy wersje lite nie beda mialy problemow pozniej, ktos ma uzywa albo ma jakas dobra opinie? z gory dzieki, YNWA

W tej cenie dostaniesz o wiele lepszego Iphona 5s. Nie wiem dlaczego ludzie pchają się w te nowe androidy, skoro kilka lat starszy IPhone zjada je na śniadanie
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Zicku » 23 lip 2017, o 12:09

Zaraz rozpetasz tutaj burze. Ciekawe w czym zjada xD
Ja polecę xiaomi ^^. Byłem wielkim przeciwnikiem tej firmy do momentu gdy moja kobieta nie kupiła. Tel za 800 zł a zjada na śniadanie moja ukochana xperie z3. Sądziłem, że nie potrzebuje nowego telefonu bo mój się nie zacina i jest szybki. No ale jej jest lepszy i muszę teraz kupić xiaomi :/
"Jesteśmy Liverpoolem, dlatego oczekiwania są tak wysokie." - Steven Gerrard
Zicku

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez maciekYNWA » 23 lip 2017, o 12:17

Wlasnie tez jestem fanem iPhonow lecz niestety budzet mi na to nie pozwala a 5S jest za maly dla mnie w dodatku za rok mozliwe ze juz nie uniesie nowego iOSa.. stad me pytanie, o Xiaomi nie mysle nawet :d
maciekYNWA

1 year of membership

Postprzez Zita » 23 lip 2017, o 13:31

maciekYNWA napisał(a):Wlasnie tez jestem fanem iPhonow lecz niestety budzet mi na to nie pozwala a 5S jest za maly dla mnie w dodatku za rok mozliwe ze juz nie uniesie nowego iOSa.. stad me pytanie, o Xiaomi nie mysle nawet :d

Jeśli więc nie będzie to iPhone, tylko coś z androidem, to bezsensu odrzucać Xiaomi.
Sam byłem sceptycznie nastawiony, ale wraz z dziewczyną się przerzuciliśmy na Xiaomi i na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie powrotu do marek w stylu LG, Sony, Samsung... bezsensu przepłacać :)
Ale wiadomo, finalnie i tak zrobisz co uważasz.
Obrazek
Zita

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez akslagzim » 9 sie 2017, o 09:23

Hej, niedługo będę przedłużać umowę i waham się nad kupnem dwóch telefonów - Huawei P10 czy iPhone 6s? Aktualnie mam Huaweia P8 Lite i byłam zadowolona, nigdy nie miałam iPhone'a i trochę boję się tej przesiadki na iOSa. Dla mnie głównym priorytetem jest jakość zdjęć, z uwagi na to, że aparatu nie mam, więc wszystkie fotki cykam z telefonu. Nie wiem czy jest sens dać kilka stów więcej za iPhonea jeżeli Huawei też robi fajne fotki. Doradzicie coś? :)
akslagzim

1 year of membership

Postprzez Skrystian2009 » 14 paź 2017, o 22:46

Formuowicze, co sądzicie o telefonie Xiaomi redmi note 4x? Posiada ktoś z Was ten telefon i jest w stanie się wypowiedzieć? Może jakieś alternatywy adekwatne cenowo?
Obrazek

"Nigdy nie będziemy zadowoleni z remisu, z kimkolwiek byśmy nie grali, zawsze cieszą nas tylko wygrane" - Kenny Dalglish

Na stronie mam nick "Izzy"
Skrystian2009

Postprzez BeBe » 15 paź 2017, o 09:45

Skrystian2009 napisał(a):Formuowicze, co sądzicie o telefonie Xiaomi redmi note 4x? Posiada ktoś z Was ten telefon i jest w stanie się wypowiedzieć? Może jakieś alternatywy adekwatne cenowo?

Posiadam od jakiś 3 miesięcy zwykłego 4X (Note dla mnie za duży) w wersji 3/32 i co tu dużo mówić, w tej cenie (zapłaciłem w Polsce 650 za nowego) ciężko szukać czegoś lepszego. Jestem bardzo zadowolony. Jesli już się rozglądać za tymi telefonami to pamiętaj że warto kupić wersję z lte działającym na polskich częstotliwościach.
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.
BeBe

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności