Komórki, mp3 Player-y, ipod-y, Palmtop-y

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Komórki, mp3 Player-y, ipod-y, Palmtop-y

Postprzez Gin » 23 maja 2006, o 09:04

Postanowilem zalozyc ten temacik gdyz chce sie dowiedziec od Was drodzy Fani jakich telefonow komorkowych uzywacie. Jakie byscie chcieli miec, jakie modele (czy tez firmy) sie wam podobaja, ktore juz mieliscie i polecacie a ktore odradzacie i lepiej ich nie kupowac :) . Wsio o komorach.

Ten temat to nie tylko komorki lecz znane juz i coraz bardziej popularne odtwarzacze mp3 oraz ipody - jezeli macie lub planujecie kupic to rowniez piszcie.
Rowniez Palmtopy sa tu mile widziane :)

-----------------------

Ja Pamietam ze moim ppierwszym telefonem byl Siemens C25, ktory choc trzymal tylko 2 dni to bylem z niego bardzo zadowolony poniewaz to byl moj pierwszy telefon a wiec Bajer w kieszeni, ktory mozna bylo wyciagnac(bez zbereznych skojarzen prosze :wink: ) i "Halo Halo!!" :) . Pozniej postanowilem zmienic na cos lepszego wiec zainwestowalem w Nokie 8210 ale po tygodniu siadl wyswietlacz (slyszalem ze to najwieksza wada wlasnie noki 8210) wiec dalem do naprawy gdzie za 50zl wymienili mi go na nowy (zdziercy), ale jak sie okazalo to nie byla wina wyswietlacza tylko cos innego sie zwalilo wiec facet mi zaproponowal Nokie 3310 prawie nowka +mala doplata.Nie chcialo mi sie czekac i wymienilem. Mialem ja okolo roku a potem zakupilem wypaionego Siemensa ME45 i mialem go bardzo dlugo.....z reszta mam go do dzis, ale lezy w szafce :) .... (moj zapas).... bardzo dlugo nie moglem sie przekonac do Kolorowych wyswietlaczy ale w koncu postanowilem sprobowac i kupilem Nokie 2600 - telefonik z kolorowym wyswietlaczem, ktory oprocz tego kolorowego wyswietlacza nie ma zadnych specjalnych funkcji.Nie mozna w nim nic zmieniac i nic dogrywac. Ma swoje ustawienia i Basta. Nawet nie mozna MMsow odbierac ani dzwonkow sciagac - NIC!!. Jednak ma swoj urok i telefon moze sie podobac. Ja go mialem gdzies.....1,5 czy tez 2 tygodnie po czym zmienilem na Nokie 3100 i mam ja do dzis. Narazie nic lepszego nie potrzebuje a telefonik jest maly,wypasiony(super sie smsy pisze),funkcjonalny i nie ma aparatu (bo dla mnie aparat w telefonie jest zbedny, zwlaszcza ze robia beznadziejne foty w porownaniu do cyfrowek....wiec wole aparat i telefon Bez aparatu :) ).......Bede go zmienial ale jeszcze nie teraz........Przymierzam sie powoli do Noki 6230i . PIEKNY TELEFON. Musze troche sobie zarobic i bede wymienial moja 3100 na 6230i + doplata :) ......

no to sie rozpisalem :)

Mp3 playera narazie nie mam ale moze po wakacjach sobie kupie......a moze ipoda to sie zobaczy :)

Na Palmtopa narazie mnie nie stac ale......kto wie :)

pozdrooo
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez MaG » 23 maja 2006, o 11:28

telefon juz od 3 lat mam taki:
Obrazek

a ostatnio kupilem sobie odtwarzacz mp3...o taki:
Obrazek

moj kumpel sobie zakupil ostatnio tš plaskš Motorole L6...........to jest dopiero telefon........ :roll:
MaG

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez dede » 23 maja 2006, o 11:37

Ja mam teraz Nokie 6230. Telefon prosty, wygodny, ma kilka dobrych funkcji: bluetooth, video etc. mi sie podoba. Znalazlem na promie z Dover do Calais wypadlo jakiemus Francozowi z kieszeni jak siedzial. Francuz bogaty to se kupi nowy :!: A takiego telefonu trudno nie wziac :P

Obrazek

Przedtem mialem malutkiego sagema (taki niebieski) i taka stara nokie juz nie pamietam nazwy.

Odtwarzacz MP3 mam firmy PAckard Bell taki 1 gigabajt- moze byc. Chcialem kupic Ipoda ale za drogo :roll: . Moze jak bede gdzies kiedys do szkoly dojezdzal, spedzal wiecej czasu w pociagu, autobusie to sobie zainwestuje w cos lepszego. (PSP to fajna rzecz do rozrywki :badhappy: )
Ostatnio edytowano 24 maja 2006, o 18:54 przez dede, łącznie edytowano 4 razy
Obrazek
dede

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez AirCanada » 23 maja 2006, o 11:40

dede napisał(a):Znalazlem na promie z Dover do Calais wypadlo jakiemus Francozowi z kieszeni jak siedzial. Francuz bogaty to se kupi nowy :!: A takiego telefonu trudno nie wziac :P

uuuuu brawo brawo :lol:

Ja mam NOKIE 6020 i jestem z niej poki co bardzo zadowolony, ostatni telefon jaki niedawno mialem to bez przerwy nawalal...albo sie sam wyl¹czal, albo ktoœ dzwonil i nie moglem odebrac i inne sceny dantejskie :shock: Mam nadzieje, ze to sie szybko nie powtorzy.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Kaki » 23 maja 2006, o 13:22

Ja obecnie jestem (puki co) szczeœliw¹ posiadaczk¹ Nokii 6020. Telefonik fajny, moze nie ma jakiœ wypasionych bajerow, ale wystarczaj¹cy jak dla mnie i jeszcze nie mialam z nim zadnych problemow.
Wczeœniej mialam przerozne Motorole i Siemensy i bez w¹tpienia powiem, ze Nokia to najlepszy producent telefonow.

Mp3 playera mam taki sam jak MaG-87-LFC, znalazlam w parku jak bylam na spacerze :P
Kaki

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Daga » 23 maja 2006, o 15:02

Stary, wysluzony, wielokrotnie naprawiany, kochany Siemens C45. Przyniosl mi strasznie duzo dobrych wiadomoœci i nie zamierzam sie go pozbywac :D MP3 mam firmy iSonic. Bardzo jestem zadowolona z niego.

Obrazek
Obrazek
Daga

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez czorny150 » 23 maja 2006, o 16:30

Zawsze :wink: marzylem o Nokii 6020, a skonczylem na Sagemie my x-5m <- cipem :wink: Kiepski to jest telefon, taki mulowaty z deka, ale co ja mu poradze... mam go od ponad tygodnia, i to pokazuje jaki jestem...juz raz omal go szlag nie trafl przy mnie :lol: Odtwarzacz mp3? kilka miesiecy temu zakupilem sobie, taki zwykly, najtanszy, prosty z pamieci¹ 128 MB, cud to nie jest, ale dla mnie wystarczy :wink: jeœli chodzi o takie bajery, to ja jednak do marek wagi nie przywi¹zuje, mp3 byleby tylko gral, komorka, byleby tylko smsa sie dalo wyslac :lol:

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
czorny150

Postprzez Krzysiek » 23 maja 2006, o 19:53

Dlugo by pisac jakie telefony mialem w swojej "karierze" ale myœle ze uzbieralo by sie tego okolo dziewieciu sztuk.Wszelkiego rodzaju Siemensy,Motorole,Ericssony i Nokie...przeszedlem przez wszelkie rodzaje telefonow ale obecnie juz od dluzszego czasu pozostaje przy najlepszej moim zdaniem marce - Nokii.Od czterech juz lat uzywam chyba najlepszego moim zdaniem modelu na rynku Nokia 6310i(najlepszy bo do tej pory bateria wytrzymuje ponad tydzien) i drugi jaki posiadam to Nokia 6020 choc ten baterie ma cieniutk¹ ale ze to sluzbowy to nie narzekam.
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

Postprzez Witz » 23 maja 2006, o 20:06

I-pod to nie na mojš kieszen, zresztš tak jak Mp3 nie potrzebny, bo nic legalnego na niego nie wchodzi (a ja sie nawrocilem :P ) palmtop to... tez nie na mojš kieszen.

Komorka- Najpierw dostalem od wujka nokie 3210 z rozwalon¹ obudow¹. Bodajze 5 klasa podst. PoŸniej 3310 po tatusiu i ostatecznie w ramach przeentu strasznie wolno przetwarzaj¹cy dane, z OGRANICZONYM dostepem do internetu (ale zawsze), ze slab¹ rozdzielczoœci¹ i niewygodnymi klawiszami (ale ogolem darowanym koniom sie do ryja nie patrzy) Sony Ericsson T230 :!::!: BRAWOOO Oto on:
ObrazekObrazek

Coœ lepszego dostane jak ojcu sie skonczy abonament i now¹ umowe podpisze :P (mam nadzieje, ze w abonamencie dostanie mu sie jakiœ ladny SE bo one s¹ wg mnie najlepsze. Noo Motorola tez mnie ucieszy nad wyraz)

ÂZycze barvnego dnia
Witz

Postprzez Koszmar » 23 maja 2006, o 20:18

Zdjec nie ede wklejal bo mi sie nie chce szukac;p;D...ale telefon to mam Nokia6020....a odtwarzacz MP3 Creative 520MB....spoko:D..tylko mam zajebisty problem ze sluchawkami:D.
My wierzymy.....tylko w BKS!! Hej Lechio! Oo nasz Oo nasz!!
Obrazek.
Koszmar

Postprzez AcRoSs » 23 maja 2006, o 23:13

Jeœli chodzi o telefonik, to obecnie mam coœ takiego, Sagem MYX5-2;

:arrow: Obrazek

Narzekac nie narzekam, bo nie zdarzylo sie jeszcze tak, aby mnie zawiodl, tracil zasieg czy coœ w tym stylu. Bateryjka trzyma bardzo fajnie 4-5 dni, czasami dluzej, ale to oczywiœcie zalezy od intensywnoœci eksploatowania go. Zdjecia robi œrednie na jeza, ale jak dla mnie to wystarczy. Wiem, ze s¹ rozne oceny telefonow firmy Sagem, jednak swoim skromnym zdaniem powiem, ze to dobry telefon :) .

Pozdrawiam AcRoSs
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AcRoSs

Postprzez Maytman » 23 maja 2006, o 23:53

A ja mam takš samš komoreczke co Witz :P
Fantastyczny model!!
Musze go teraz ladowac co drugi dzien a i nawet tylknia klapka nie jest potrzebna - przeciez sam potrafie lepiej oslonic baterie!
Ale nie ma co narzekac :D moze sobie w mixie kupie fonika za zlotoweczke- ale perspektywa bycia zaleznym od tej popieprzonej korporacji przez 36 miesiecy---odstrasza!!
a odtwarzacz MP3 mam zamiar sobie zakupic! na allegro calkiem tanio lecš! 1GB,mp3,mp4+USB(jak w PenDrivie) za jakies 300.. trzeba wreszcie pozbierac... Moze mi mamusia w nagrode za dostanie sie na studia zafunduje.. (Marzenia...)
Maytman
Znaczy się Mateusz

Postprzez Zmar » 24 maja 2006, o 06:47

-
Ostatnio edytowano 5 cze 2012, o 13:20 przez Zmar, łącznie edytowano 1 raz
Zmar

Telefon

Postprzez gadek6 » 24 maja 2006, o 14:02

Ja mam Sony Ericcsona K700i :) Nawet fajny tylko nie ma pamieci wewnetrznej :/ Ale chyba sie zamienie z tatš na Nokie 6230i. Piszczie czy warto :)
Mp3 mam o strasznie durniej nazwie :x - UNITED :x :x :x

Pozdro wam :)
''NiektĂłrym wydaje siĂŞ, Âże stadiony piÂłkarskie to wyspy. Nie wiedzÂą, Âże sÂą one raczej lustrami, w ktĂłrych odbija siĂŞ obraz Âświata, do ktĂłrego wszyscy naleÂżymy'' - Eduardo Galeano
gadek6

Re: Telefon

Postprzez siaralfc » 24 maja 2006, o 14:31

gadek6 napisał(a): Ale chyba sie zamienie z tatš na Nokie 6230i. Piszczie czy warto :)

Gadek warto po strokroc :!: :lol: , nie a tak na serio to bierz tš Nokie bo nie ma chyba lepszej ja teraz tez tate podpuszczam aby mi wlasnie owš dal a wzišl sobie cos innego ale nie chce :(, apart 1.3 mega, mp3, radio, bateria 7 dni, no ogolem to komora jest kompletna :D i ja mowie zebys ja bral bo sie oplaca i to bardzo :)

aktualnie mam i nie mam komorki(dziwne co nie :?: :happy:), teraz mam zamiar pochytac jak¹œ a tak jak wyzej pisalem to 6230i bardzo by mi pasowala 8), a mp3 player uwazam za zbyteczny :P bo po co mi takie cos jak mam w komorce mp3 ? takze nie mam tego i nie zamierzam kupic, wole zainwestowac w tik-taki :lol: :lol:

peace...:roll:
piÂłeÂś? nie pisz!
hrhr
siaralfc

Następna strona

Powrót do Różności