Pro Evolution Soccer

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, RedFirmino, Szpieg1, Gonzo, AirCanada, Daniel

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Qwerty » 10 paź 2014, o 21:13

lingo1 napisał(a):Czy karta graficzna musi obsługiwać DirectX 11?

Z tego co mi wiadomo to 7800GT obsługuje 9, więc jak najbardziej nie jest konieczne posiadanie karty obsługującej DX11. Jeśli dobrze myślę, to 9.0c wystarczy.
Qwerty

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Polak09 » 10 paź 2014, o 22:13

FootballClub napisał(a):Dla zainteresowanych:
Wymagania "15" na PC

Minimalne wymagania sprzętowe PES 2015:

system operacyjny: Windows 7 SP1 / Vista SP2
procesor: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz / AMD Athlon II X2 240
1 GB RAM
karta graficzna: Nvidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1300 / Intel HD Graphics 2000
8 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Zalecane wymagania sprzętowe PES 2015:

system operacyjny Windows 7 SP1 / Vista SP2
procesor: Intel Core i3 530 / AMD Phenom II X4 925
2 GB RAM
karta graficzna: Nvidia GeForce 7950 / ATI Radeon HD 2400 / Intel HD Graphics 3000
8 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Niższe niż w 14? :?
Obrazek
Polak09

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez aro8 » 5 gru 2014, o 16:31

Jak oceniacie najnowszego PESA w porównaniu do fify? Chodzi mi głównie o realistyke gry. Mnie ogolnie przyjemnie gra sie w nowego pesa, tylko nie wiem czy to nie jest wynik łatwiejszej rozgrywki w porownaniu do fify
"If you can't support us when we draw or lose, don't support us when we win"
aro8

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Michal91 » 15 gru 2014, o 22:15

Ja aktualnie drugi tydzień ogrywam PESa 15 na PS3. Grałem zarówno w FIFE 15 i PESA 15 więc mam porównanie :D
Powiem tak - jak dla mnie PES 15 jest najlepsza dotychczasową grą piłkarską. Tym bardziej dziwi mnie ogólny coroczny zachwyt nad FIFĄ. Ja pomiędzy kolejnymi częściami FIFY nie widze żadnej różnicy (Wojna za 3...2...1....).
Powiem tak: PES 15 gniecie FIFE pod każdym względem
- Rozgrywka - nieporównywalnie płynniejsza i nie tak sztywna, gra od EA wydaje sie bardzo 'drewniana' w porównaniu do PESa. Jeśli chodzi o realizm to również produkt od KONAMI zostawia daleko w tyle FIFE.
- Podania i strzały (na domyślnych ustawieniach) - znacznie lepsze (celniejsze i szybsze)
- Animacje i grafika - tu najbardziej mnie dziwi, że FIFA jest uważana za lepszą, kiedy jak byk widac że nie jest. W PESIE 15 znacznie poprawiono grę i zachowanie bramkarzy
- Licencje - FIFA już nie może się wychwalać lepszymi licencjami (ma BPL ale brakuje jej np. LM i LE). Poza tym ten element nie jest istotny ponieważ jest masa patchy i do FIFY i do PESa (zarówno PC jak i PS3)
- myClub - odpowiedź na FUTa (czyli moim zdaniem jedyna rzecz którą EA miała a czego brakowało KONAMI). Jak dla mnie o wiele lepszy od produktu FIFY, ze względu chociażby na brak aukcji (można dostac dobre karty za śmieszne pieniądze - brak wyzwania) czy losowanie piłkarzy (znacznie urozmaica rozgrywkę)

O poziomie trudności się nie wypowiem bo zawsze gram na najwyzszym i jak dla mnie wyzwanie jest. W FIFIE jest tylko i wyłącznie frustracja. Chciałbym podkreślić że żadnym 'pro-zawodnikiem' nie jestem, gram tylko dla rozrywki.

Także podsumowując, nie potrafię zrozumieć sukcesu FIFY w momencie w którym PES jest wyraźnie lepszy (praktycznie co roku) a EA nie zmienia prawie nic w swoich grach. Wydaje mi sie też że w tym roku PES został bardziej doceniony bo widziałem w paru sklepach że jest droższy od FIFY (przynajmniej w Anglii), co się wczesniej chyba nie zdarzało.
Tyle ode mnie, możecie zacząć mnie wyzywać że się nie znam itd. itp.

Pozdrawiam

PS. Jak ktoś chętny to mozna pograc (wersja PS3)
Obrazek
Michal91

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez UczeSieBiegac » 16 gru 2014, o 00:31

Michal91 napisał(a):Ja aktualnie drugi tydzień ogrywam PESa 15 na PS3. Grałem zarówno w FIFE 15 i PESA 15 więc mam porównanie :D
Powiem tak - jak dla mnie PES 15 jest najlepsza dotychczasową grą piłkarską. Tym bardziej dziwi mnie ogólny coroczny zachwyt nad FIFĄ. Ja pomiędzy kolejnymi częściami FIFY nie widze żadnej różnicy (Wojna za 3...2...1....).
Powiem tak: PES 15 gniecie FIFE pod każdym względem
- Rozgrywka - nieporównywalnie płynniejsza i nie tak sztywna, gra od EA wydaje sie bardzo 'drewniana' w porównaniu do PESa. Jeśli chodzi o realizm to również produkt od KONAMI zostawia daleko w tyle FIFE.
- Podania i strzały (na domyślnych ustawieniach) - znacznie lepsze (celniejsze i szybsze)
- Animacje i grafika - tu najbardziej mnie dziwi, że FIFA jest uważana za lepszą, kiedy jak byk widac że nie jest. W PESIE 15 znacznie poprawiono grę i zachowanie bramkarzy
- Licencje - FIFA już nie może się wychwalać lepszymi licencjami (ma BPL ale brakuje jej np. LM i LE). Poza tym ten element nie jest istotny ponieważ jest masa patchy i do FIFY i do PESa (zarówno PC jak i PS3)
- myClub - odpowiedź na FUTa (czyli moim zdaniem jedyna rzecz którą EA miała a czego brakowało KONAMI). Jak dla mnie o wiele lepszy od produktu FIFY, ze względu chociażby na brak aukcji (można dostac dobre karty za śmieszne pieniądze - brak wyzwania) czy losowanie piłkarzy (znacznie urozmaica rozgrywkę)

O poziomie trudności się nie wypowiem bo zawsze gram na najwyzszym i jak dla mnie wyzwanie jest. W FIFIE jest tylko i wyłącznie frustracja. Chciałbym podkreślić że żadnym 'pro-zawodnikiem' nie jestem, gram tylko dla rozrywki.

Także podsumowując, nie potrafię zrozumieć sukcesu FIFY w momencie w którym PES jest wyraźnie lepszy (praktycznie co roku) a EA nie zmienia prawie nic w swoich grach. Wydaje mi sie też że w tym roku PES został bardziej doceniony bo widziałem w paru sklepach że jest droższy od FIFY (przynajmniej w Anglii), co się wczesniej chyba nie zdarzało.
Tyle ode mnie, możecie zacząć mnie wyzywać że się nie znam itd. itp.

Pozdrawiam

PS. Jak ktoś chętny to mozna pograc (wersja PS3)

Zawsze byłem za fifą, ale to co KONAMI odwaliło w tym roku to głowa mała. Lepiej się gra, realistyczniej bo te boty w fifie.. jak one grają.. kręcą się, klepią.. masakra. W tym roku PES JEST LEPSZY OD FIFY.
UczeSieBiegac

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez MichaLFC » 10 maja 2016, o 16:33

Gra ktoś może jeszcze w PES'a 13 ? Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś aktualny patch na sezon 15/16 ? Poszukałem trochę ale jedyne co znalazłem to na sezon 14/15. Może ma ktoś jakiegoś w aktualnego patcha do tej wersji PES'a.
Byłbym wdzięczny jakby ktoś podrzucił jakiegoś aktualnego patcha.
Obrazek

MichaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez FootballClub » 10 maja 2016, o 17:12

MichaLFC napisał(a):Gra ktoś może jeszcze w PES'a 13 ? Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś aktualny patch na sezon 15/16 ? Poszukałem trochę ale jedyne co znalazłem to na sezon 14/15. Może ma ktoś jakiegoś w aktualnego patcha do tej wersji PES'a.
Byłbym wdzięczny jakby ktoś podrzucił jakiegoś aktualnego patcha.

http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,139132.0.html
http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,137664.0.html
http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,135429.0.html
http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,137853.0.html
FootballClub

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez MenToS » 16 sie 2016, o 10:09

PES podejmuje rękawice i w tym roku będzie chciał bić się z Fifą o miano najlepszej gry sportowej :) Stawiają na realizm i podpisują umowy z klubami sportowymi, dzięki którym będą mogli odwzorować stadiony, koszulki i piłkarzy w najnowszej produkcji :) Kilka minut temu poinformowali, że najnowszym partnerem został Liverpool FC. Dzięki tej umowie ujrzymy w grze Anfield Road oraz usłyszymy 'You'll Never Walk Alone'

https://twitter.com/officialpes/status/ ... 8392419328

Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”
MenToS

Postprzez Valdes » 26 wrz 2016, o 19:29

Cześć, czy jest taka opcja żeby pobrać i zagrać w demo PESa, nie ściągając Steama?
Obrazek
Valdes
Mów mi miś

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez david2233 » 26 wrz 2016, o 19:32

Nie, demo jedynie na konsolach :wink:
Obrazek
david2233

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Mudrikos » 27 wrz 2016, o 08:25

Jeżeli 16 Ci się podobała to będziesz zadowolony także śmiało możesz kupić pełną wersje 8) Jeśli grasz w MyClub to musisz się spieszyć bo jest 10k GP za zalogowanie każdego dnia :D
Mudrikos

Postprzez Valdes » 27 wrz 2016, o 11:57

W zeszłym sezonie i poprzednich grałem w fife, niedawno ściągnąłem pesa16 i ciężko było mi się przestawić. Pomału wracam do serii Konami, więc myślę, że na razie za wcześnie na kupowanie oryginała. Chwilę pomęcze demo i zdecyduje :)

@Down

na skidrow jest wrzucona pełna wersja, ale nie ma cracka - trochę im to zajmie, więc nie pograsz.
jest też dostępny specjalny unlocker do dema, który mnie na chwilę obecną zadowala - jeśli się spodoba to kupię oryginał.

w demie masz tylko 8 drużyn do wyboru, unlocker polega na tym, że możesz te 8 drużyn podmienić na jakiekolwiek chcesz, więc możemy zagrać Liverpoolem :)

tu znalazłem filmik jak to zrobić, jeśli interesuje Cie takie rozwiązanie. https://www.youtube.com/watch?v=vECS1Vg8oJY
Ostatnio edytowano 27 wrz 2016, o 13:03 przez Valdes, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Valdes
Mów mi miś

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez kam15 » 27 wrz 2016, o 12:27

jest szansa uruchomic pirata na pc ? gralem w 16 w mycluba, tego ktory byl za free, nie ukrywam - spodobalo mi sie.
mam i5, 2410 bodajze, gt540m, 8 ramu... nie chce w ciemno kupowac o ile sie na to skusze...
kam15

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez david2233 » 24 lis 2016, o 13:15

Witam, mamy aktualizację [SMILING FACE WITH SMILING EYES] Jest Anfield! [FACE SAVOURING DELICIOUS FOOD]

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Obrazek
david2233

Postprzez klex » 7 gru 2016, o 21:51

Czy istnieje jakiś skrót, którym zmienię szybko formację w czasie meczu? Mam ustawione i zapisane dwie formacje, jedna bardziej ofensywna, druga mniej i zmieniam je zależnie od sytuacji na boisku. Niestety żeby je zmienić muszę zatrzymać grę i wejść w "game plan" i jest to trochę uciążliwe, zwłaszcza gdy z kimś gram.
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.
~Napoleon Hill
klex

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności