Pro Evolution Soccer

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez MichaLFC » 2 wrz 2014, o 17:17

Wie ktoś może czy wyjdzie jakiś patch do pesa13 ze strojami i zaktualizowanymi składami po letnim okienku ?
Obrazek

MichaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Polak09 » 2 wrz 2014, o 18:46

MichaLFC napisał(a):Wie ktoś może czy wyjdzie jakiś patch do pesa13 ze strojami i zaktualizowanymi składami po letnim okienku ?

Po pierwsze na poprzedniej stronie zadałem prawie identyczne pytanie. :badhappy:
Po drugie: http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,123869.0.html
W okresie od 10 do 15 września ma wyjść finalna wersja tego patcha. Narazie jest to kilka updatów złączonych w całość.
Pozdrawiam!
Obrazek
Polak09

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez damiantlfc » 24 wrz 2014, o 13:01

Mam pytanie do tych którzy grali w Pro Evo 14 na xbox360 albo ogólnie na konsoli (chodzi mi o pełną wersję) jaka macie opinie o tej grze? z tego co pamiętam jak ja grałem w demo grało mi sie sto razy lepiej niz w fife 14 , dziś zamówiłem pesa 14 na X'a bo nie mam zamiaru kupować fify 15 na starym silniku za 200zł :).
damiantlfc

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Mudrikos » 25 wrz 2014, o 23:59

damiantlfc napisał(a):Mam pytanie do tych którzy grali w Pro Evo 14 na xbox360 albo ogólnie na konsoli (chodzi mi o pełną wersję) jaka macie opinie o tej grze? z tego co pamiętam jak ja grałem w demo grało mi sie sto razy lepiej niz w fife 14 , dziś zamówiłem pesa 14 na X'a bo nie mam zamiaru kupować fify 15 na starym silniku za 200zł :).

Ja jestem fanem serii PES. Na PS3 mam wszystkie części od 10 z pominięciem właśnie 14. Jest strasznie zjebana. Demo było spoko, a wypuścili strasznego gniota :oops: Mam nadzieje, że 15 będzie dużo lepsza bo wkurza mnie granie w 13. Nie mówiąc już w ogóle o fifie :wink:
Mudrikos

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez damiantlfc » 26 wrz 2014, o 08:21

Dzieki za opinie. Nie rozumiem hejtu na 14, grałem wczoraj wieczorem bardzo mi sie podoba, jest ciezko a to lubie, na ustawieniach pół-manualnych gra sie naprawde dobrze, co do 13 to mi sie nie podobała dlatego ze było za szybkie tempo gry cos jak w fifie 13.. Jak dla mnie pes 2014 super :)

Co słyszałeś o PES 2015 ? mam zamiar kupić .
damiantlfc

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez diplo » 26 wrz 2014, o 23:25

Grał ktoś już może w Demko PESA 15 ? Jak się gra , warta uwagi :lol: ?
"Impossible is nothing "
diplo

Postprzez Mudrikos » 26 wrz 2014, o 23:55

Mnie się osobiście podoba. 100x lepsze od tej nieszczęsnej 14 która była mega porażką. Ciężko mi się na razie gra, ale za mną dopiero 2 mecze ;)
Mudrikos

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez diplo » 27 wrz 2014, o 00:01

Właśnie za jakąś godzinke mi się pobierze to trochę pogram :D
Fifa już mnie wykańcza :dry:
"Impossible is nothing "
diplo

Postprzez gohom » 27 wrz 2014, o 00:16

Zaraz w końcu zerknę na demo (ps3). Co do Pes2014, to zgodzę się, że dopiero po kilku patchach stała się grywalna, ale po zainstalowaniu wszystkich poprawek było już całkiem ok. Właściwie moje całe nocne granie ogranicza się w sumie do tej gierki :D

Zagrałem ogólnie kilka meczów. Dla mnie bomba. Gra chodzi bardzo płynnie, zawodnik reaguje natychmiast, poprawiona dynamika gry, realna możliwość strzelenia bramki z dystansu (w odróżnieniu od pes2014).

Czekam na premierę na ps3 :D
gohom

Postprzez Liverpoolczyk » 28 wrz 2014, o 10:51

Prosiłbym właśnie bardzo o opinię tych, którzy mieli już styczność z PESem 2015. Od długich lat jestem fanem serii Konami i ta gra zawsze biła na głowę kolejne odsłony Fify. Ale z tego co widzę, to nie tylko ja zraziłem się lekko do PESa po wyjściu 2014. Po prostu fatalna odsłona. Żadnej przyjemności z gry. Pamiętam, że jakieś pierwsze dwa mecze wyłączyłem w przerwie, bo gra była dla mnie męką. Później zagrałem jeszcze ze dwa spotkania pełne, ale po prostu na siłę. Dlatego też jestem bardzo ciekawy jak wygląda PES 2015. Czy poprawili go względem poprzedniej wersji. Czy da się normalnie grać, z przyjemnością.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Liverpoolczyk

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez gohom » 28 wrz 2014, o 19:42

Jeżeli chodzi o mnie to gram w Pes od ponad 10 lat (kiedyś PC, obecnie PS3) i odkąd raz zacząłem nigdy już nie sięgnąłem po fife. Zgadzam się z tym że było kilka gorszych odsłon, tak jak wspominana czternastka, ale dla mnie to i tak o niebo lepsze od symulatora piłki dla dzieci ze stajni EA. Po wszystkich poprawkach pes2014 (a było ich bodajże 7 po pierwszych trzech miesiącach) było już zdecydowanie lepiej.
Co do 2015 polecam wypróbować demo. Już dawno nie miałem takich rumieńców :D oczekując na jakąś grę. Jest nieporównywalnie lepsza od wszystkich poprzednich wersji. Zagraliśmy z kumplem kilka meczów i naprawdę nie zmieniłbym tam niczego. Nie potrzebuję wiwatujących trybun, ani pięknych koszulek ruszających się na wietrze. Dla mnie najważniejsze jest zachowanie piłkarzy, dynamika akcji i po prostu radość z gry.
gohom

Postprzez General27 » 28 wrz 2014, o 20:13

gohom napisał(a):Jeżeli chodzi o mnie to gram w Pes od ponad 10 lat (kiedyś PC, obecnie PS3) i odkąd raz zacząłem nigdy już nie sięgnąłem po fife. Zgadzam się z tym że było kilka gorszych odsłon, tak jak wspominana czternastka, ale dla mnie to i tak o niebo lepsze od symulatora piłki dla dzieci ze stajni EA. Po wszystkich poprawkach pes2014 (a było ich bodajże 7 po pierwszych trzech miesiącach) było już zdecydowanie lepiej.
Co do 2015 polecam wypróbować demo. Już dawno nie miałem takich rumieńców :D oczekując na jakąś grę. Jest nieporównywalnie lepsza od wszystkich poprzednich wersji. Zagraliśmy z kumplem kilka meczów i naprawdę nie zmieniłbym tam niczego. Nie potrzebuję wiwatujących trybun, ani pięknych koszulek ruszających się na wietrze. Dla mnie najważniejsze jest zachowanie piłkarzy, dynamika akcji i po prostu radość z gry.

Pograj w nową fifę na ps4/xone/pc nie zawiedziesz się, jest wielka różnica w stosunku do poprzedniego silnika. Co do PES 2015 to zaraz zaczynam pobieranie demo :)
Obrazek
General27

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez saw » 29 wrz 2014, o 20:30

Pobrałem dzisiaj demo 15 na PS3 i po rozegraniu kilku spotkań jestem bardzo zadowolony z gry. Do tej pory grywałem w 12/13, bo ostatnia część jakoś nie przypadła mi do gustu, ale tegoroczna odsłona zapowiada się bardzo fajnie. Mimo, że to tylko demówka to chce się w nią grać. Przypadło mi do gustu poruszanie się po boisku, oddawanie strzałów, jednym słowem elegancko. Chyba żadna część Pro Evo nie podobała mi się aż tylko po demówce, jak 15 :)
- Nie martw się, Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alana Ball'a po zakupieniu go przez Everton
saw

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez FootballClub » 10 paź 2014, o 19:28

Dla zainteresowanych:
Wymagania "15" na PC

Minimalne wymagania sprzętowe PES 2015:

system operacyjny: Windows 7 SP1 / Vista SP2
procesor: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz / AMD Athlon II X2 240
1 GB RAM
karta graficzna: Nvidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1300 / Intel HD Graphics 2000
8 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Zalecane wymagania sprzętowe PES 2015:

system operacyjny Windows 7 SP1 / Vista SP2
procesor: Intel Core i3 530 / AMD Phenom II X4 925
2 GB RAM
karta graficzna: Nvidia GeForce 7950 / ATI Radeon HD 2400 / Intel HD Graphics 3000
8 GB wolnego miejsca na dysku twardym
FootballClub

Postprzez lingo1 » 10 paź 2014, o 20:37

Czy karta graficzna musi obsługiwać DirectX 11?
Obrazek
lingo1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności