Pro Evolution Soccer

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Pro Evolution Soccer

Postprzez siaralfc » 12 kwi 2006, o 00:33

No jak nazwa wskazuje bedziemy tu poruszac tematy owej gry. ja aktualnie nie gram bo mialem reinstalke sys. i jakos czasu nie mam zeby zainsatlowac (Enemy terittory wciaga. hehe). Co do tematu to mozecie tutaj pochwalic sie swoimi bramkami, moze jakies wlasne taktyki podac z opisami itp, jak zrobie jakis trik i co wam tylko przyjdzie do glow aby urozamaicic temat :)
[Osobiscie uwazam ze ta gra w porownaniu z Fifa 06 ma nieslychana przewage i jest poprostu cudowna a Fifa jest slaba, mozna zec nawet dno :D]

peace...
Ostatnio edytowano 3 kwi 2007, o 13:33 przez siaralfc, łącznie edytowano 1 raz
piÂłeÂś? nie pisz!
hrhr
siaralfc

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Racio#1 » 14 lip 2006, o 12:05

o siara widze mamy podobne gusta odnosnie pilki na PC :D rowniez uwazam ze fifa to dno w porownaniu z pes5 :!: swoja przygode z ta seria zaczolem juz na psx, gralem w iss pro 2 i stwierdzilem ze gra jest o niebo lepsza od fify. mam pytanie uzywasz jakis patchy lub innych tego typu poprawek w gierce, masz jakis godny polecenia :?:
Obrazek
"DomyÂślam siĂŞ, Âże inwestujÂąc 500 mln funtĂłw zdobycie Pucharu Ligi jest fantastycznym osiÂągniĂŞciem." Rick Parry.
Racio#1

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez peyg » 14 lip 2006, o 12:23

o chlopaki widze ze nie jestem tutaj sam :D rowniez jak moj poprzednik zaczalem przygode z iss2 na psx i od tamtej pory fifa sie chowa, niby z kazdym rokiem lepsza ale do pes duuuuuuzo jej brakuje :D
"You'll never walk alone!"
http://s3.bitefight.pl/c.php?uid=85658
peyg

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez werbatin » 14 lip 2006, o 16:14

Wedlug mnie PES 5 jest genialna gierka. W fifach jest to tak ze zawodnik jest tak jakby z drewna i tylko robia animacje. W PES 5 mozna zrobic wszystko i wszycztko sie moze zdarzyc tak jak w prawdziwym footballu. I to jest to czym rozni sie PES 5 od fify. Po tygodniu juz bedziesz znal wszystkie zagrania w fifie a w PES 5 po pol roku bedziesz odkrywal nowe... ( Mam mala nadzieje ze FIFA 07 zrobi jakas rewolucje i tez bedzie zaczepista ). :D
werbatin

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez siaralfc » 14 lip 2006, o 21:57

Racio#1 napisał(a): mam pytanie uzywasz jakis patchy lub innych tego typu poprawek w gierce, masz jakis godny polecenia :?:

no ja aktualnie nie gram u siebie a pesika bo mi sie sypnal jakis plik i gra mie nie dziala i czesciej napierdzielam u kuzyna ale i tak go jade ^^ z formy nie wyszedlem ;b, no patcha mialem tam jakiegos a jak cos to polecam ta stronka http://www.pro-evo.pl i jak cos to wbijaj sie tam na forum i pytaj ludu :), poki gra mi dzialala to dzialalem na forum a jak gra padla to przestalem a nie mam czasu zeby sobie to kiedys zrobic ale i tak pes`a kocham :happy: ,
piÂłeÂś? nie pisz!
hrhr
siaralfc

Postprzez IcemanEvo » 15 lip 2006, o 14:42

Nie wiem czemu ten temat taki pusty jak to jest bardzo dobra gra ,ktora przerasta bardzo mocno nawet najnowsza fife...Ja tez jestem fanem tej gry...

Niedlugo wyjdzie nowa czesc ,a do tej czesci ciekawostka niech bedzie to ,ze na okladce Polskiej wersji bedzie Maciej Zurawski...Podobno w nowej odslonie gry ma byc wieksza realistyka,ma byc wieksza ilosc trickow,a gracz ma wybierac przy strzalach ich rodzaj...zapowiada sie ciekawie...czyzby kolejna detronizacja dziela EA Sports?
Obrazek
IcemanEvo

Postprzez sniegus » 15 lip 2006, o 15:02

No ta gierka rzadzi na calej linii. Wlasciwie nie ma juz schematow, po ktorych padaly czesto bramki jak np. w PES 4. Piata edycja dla mnie jest jak na razie najlepsza. Japonczycy to jednak potrafia zrobic symulacje. Zastanawiam sie tylko, dlaczego tak potezne, KONAMI, ktore za wypuszczanie genialnych gier na rynek dorobilo sie wielkich pieniedzy, nie moze sobie pozwolic na wykupienie licencji. Smiech na sali.

PeCetowi gracze maja o tyle latwiej, ze moge sciagnac nakladke i nie pozostaje im nic wiecej jak cieszyc sie gra Liverpoolem, a nie Merseyside Red :)

Ja na PS2 musze sam wszystko edytowac... Nazwy, stadiony, robic transfery, o ktorych zapomnialo/nie wiedzialo KONAMI.
Mimo tak wielkiego minusa uwazam, ze gra jest kosmiczna i FIFA musi jeszcze dlugo poczekac na zdetronizowanie japonskiej pilki kopanej, poniewaz tak sie sklada, ze posiadam WE10 (japonska wersja PES6) i musze powiedziec, ze gra sie fantastycznie. Sedzia nie gwizdze przy kazdym dotknieciu przeciwnika. Odwaznie pokazuje czerwone kartoniki za brutalne faule. Trudniej sie strzela z dystansu, ale to kwestia czasu :) Tak wiec pozostaje tylko czekac na europejskie wydanie WE10.

Adi_LFC--> I komentarz pary Borek-Kolton :)
sniegus

Postprzez IcemanEvo » 15 lip 2006, o 16:11

sniegus napisał(a):Zastanawiam sie tylko, dlaczego tak potezne, KONAMI, ktore za wypuszczanie genialnych gier na rynek dorobilo sie wielkich pieniedzy, nie moze sobie pozwolic na wykupienie licencji. Smiech na sali.

Tu japonska firme moge usprawiedliwic troche,albowiem czytalem gdzies ,ze EA Sports 'wycfanilo sie' i jako pierwsze wykupilo 'ogolna' licencje i chyba zastrzeglo sobie ,by ktos inny mogl zakupic...I tak KONAMI musi chyba kupowac licencje od pojedynczych klubow...

sniegus napisał(a):
PeCetowi gracze maja o tyle latwiej, ze moge sciagnac nakladke i nie pozostaje im nic wiecej jak cieszyc sie gra Liverpoolem, a nie Merseyside Red :)

I tu masz racje,na PC jest duzo patch'y ,ktore edytuja lige,zmieniaja menu,dodaja nowe druzyny,uaktualniaja sklady,zastepuja stare kits'y nowymi ,ktore sa conajmniej podobne do rzeczywistych....mozna tak tutaj wymieniec i wymieniac ,bo sporo tych rzeczy jest...
Obrazek
IcemanEvo

Postprzez sniegus » 15 lip 2006, o 16:22

Adi_LFC napisał(a): Tu japonska firme moge usprawiedliwic troche,albowiem czytalem gdzies ,ze EA Sports 'wycfanilo sie' i jako pierwsze wykupilo 'ogolna' licencje i chyba zastrzeglo sobie ,by ktos inny mogl zakupic...I tak KONAMI musi chyba kupowac licencje od pojedynczych klubow...

Mozliwe, bo z roku na rok, coraz wiecej jest oryginalnych klubow. Chelsea, Arsenal, Celtic, Rangers, Galata, Dynamo Kijow. EA Sports mysli, ze tak podstepnym planem zyska sobie zwolennikow i opanuje wirtualny swiat pilkarskiego szalenstwa. Haha... to ja juz wole cala noc edytowac i miec z tego jakas satysfakcje.

Aha Arti_LFC. Nie wiem czy wiesz, ale KONAMI planuje wydac wersje calkowicie po Polsku :!: Widocznie, cos sie powoli zaczyna dziac, skoro kraj trzeciego swiata otrzyma taka gre w rodzimym jezyku :) Ave

http://www.idg.pl/news/95873.html - info nt. PES6
sniegus

Postprzez IcemanEvo » 15 lip 2006, o 16:33

Mnie to ani nie cieszy specjalnie ,ani nie martwi ,bo mi to jest obojetne...Najlepiej ,by bylo gdyby wykupili licencje na wszystkie angielskie druzyny i zeby byla Premiership oraz Championship...miodzio....

P.S. Jak cos to Adi :P ...
Obrazek
IcemanEvo

Postprzez sniegus » 15 lip 2006, o 16:42

Dla mnie to tez nie ma wiekszego znaczenia, ale wazne ze "cos" zaczyna sie dziac na Nasza korzysc. Zawsze to fajny "dodatek" i moze dzieki temu KONAMI zyska nowych fanow, bo jak dobrze wiesz, FIFA jest bardziej znana i lubiana seria gier niz Pro Evo (w Polsce). Ale o gustach sie nie dyskutuje. Ave
sniegus

Postprzez IcemanEvo » 15 lip 2006, o 17:08

Ja (i wiele innych osob) 'wychowalem' sie na fifie...ma to swoje skutki np. w sterowaniu ,gdzie mam podobnie jak w fifach bylo... a poza tym zawsze co roku musze zobaczyc co EA wytworzylo w swojej 'stajni' ,bo moze jakis przelom...ale co roku trzeba przyznac ,ze jest lepsza ,ale przelomow nie ma...

P.S. Teraz zasysamwlasnie patcha do PES-a :D
Obrazek
IcemanEvo

Postprzez siaralfc » 13 paź 2006, o 21:42

[url]http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=17&ProduktID=10043[/url] tu podaje stronke sklepu na której mo¿na ju¿ z³o¿yc zamówienie na najbardziej oczekiwan± gre sportow± ;b

sam sie nad tym zastanawiam bo przez neta w to "cudo" zagraæ o mhm... :)

aa i przy okazji, prosze którego¶ moda o zmiane nazwy tematu na: PES 5 i 6, albo cu¶ podobnego, bo po co dwa tematy jak mozna zamie¶ciæ wszystko w jednym :)

peace...:roll:
piÂłeÂś? nie pisz!
hrhr
siaralfc

Postprzez IcemanEvo » 14 paź 2006, o 11:09

[b:98da411605]Mo¿naby ju¿ zamówiæ... ale jeszcze poczekam :P

PES 6 i FM2007 to gry na które czekam... Pierwszy jest FM ,bo ju¿ za nie ca³y tydzieñ ,a potem PES...

Bardzo jestem ciekawy jak wyjdzie nowy PES... szkoda ,¿e nie dali dema... :dry:

Siara - jak sie zastanowisz i ja sie zastanowie po przez neta bysmy moze zagrali... :roll: [/b:98da411605]
Obrazek
IcemanEvo

Postprzez deebo » 1 lis 2006, o 11:10

[b:679cf2c9a3]mam pytanko, a mianowicie czy ma juz ktos moze pes6?? bo mam maly problem...

peace...[/b:679cf2c9a3]
life is too short to dance with fat chicks ;)
Obrazek
deebo

Następna strona

Powrót do Różności