Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Off topic

Postprzez CzerwonyBartek » 1 mar 2018, o 16:12

Zważywszy na występy Firmino na szpicy nie prawdopodobnym obecnie się wydaje jego cofnięcie na pozycję nr 10. Mimo wszystko taki ruch wydawał by się fantastyczny. Na wielu wykresach dotyczących taktyki, z czasu kiedy występował u nas jeszcze Coutinho wychodziło, że grał on niezwykle wysoko więc może taki ruch nie jest całkowicie nie możliwy. W każdym razie wszystko jest kwestią tego jak to będzie widział Klopp. Jeśli wierzyć mniej lub bardziej wiarygodnym pismakom Griezmannowi najbliżej do Barcelony
The world is yours
CzerwonyBartek

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 1 mar 2018, o 21:49

Może i głupie pytanie.... ale czy mecz z Newcastle może być w jakiś sposób zagrożony, przez aktualne warunki ?
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
BadBoy1920h

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Loktevic » 5 mar 2018, o 15:14

Witam,
wie ktoś gdzie we Wrocławiu kupię koszulkę Liverpoolu, czerwoną z tego sezonu. W sportdirect już nie ma :(
Obrazek
Loktevic

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 5 mar 2018, o 15:41

Loktevic napisał(a):Witam,
wie ktoś gdzie we Wrocławiu kupię koszulkę Liverpoolu, czerwoną z tego sezonu. W sportdirect już nie ma :(

Sklepy NewBalance ;)
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Loktevic » 9 mar 2018, o 09:09

HappyBlancik napisał(a):
Loktevic napisał(a):Witam,

Sklepy NewBalance ;)

no właśnie byłem w kilku i nie mają klubowych koszulek :( więc pytanie nadal aktualne
Obrazek
Loktevic

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez kieliszek96 » 9 mar 2018, o 11:43

Ja swoją zamawiałem na https://www.podstadionem.pl/sklep/liverpool.html?utm_source=lfc.pl&utm_medium=img&utm_campaign=lfc_img_150x150 i nie ma się do czego przyczepić wszystko przyszło elegancko zapakowane tak samo pod względem jakości warto zamówić :)
kieliszek96

1 year of membership

Postprzez adamne » 9 mar 2018, o 14:29

Ja jednak polecam oficjalny sklep LFC:
https://store.liverpoolfc.com/kit/home-kit/mens/
Po pierwsze masz gwarancję że jest to oryginał, po drugie dajesz zarobić więcej klubowi a nie pośrednikom.
Cena wychodzi prawie taka sama, szczególnie jeśli ktoś ma kartę członkowską (albo znajomego z takową :) ) i rabat 10%. A można też zapolować na jakieś wyprzedaże.
Sam zamawiałem, szybko i bez problemów. Jeśli ktoś jest ze Śląska i nie ma membershipa to mogę pomóc 8)
If I ever saw one of my team-mates diving, I'd definitely have a word
Steven Gerrard
adamne

1 year of membership

Postprzez Bolo » 9 mar 2018, o 14:37

A to nie jest tak, że klub dostaje określoną kwotę przez umowę z twórcą koszulki (adidas/nike etc.) i kasa z sprzedanych koszulek nie leci do kasy klubu, a do twórcy? :P

@Adamne
Wiem, że "naszym" producentem jest NB, ale wybacz nie będę wypisywał każdego producenta, dlatego wrzuciłem tam etc. ;)
Kwestia kasy z koszulek była poruszana milion razy w czasie 1 sezonu Pogby w MU. Rzekomo miał się spłacić mułom w koszulkach, z których nie dostali za dużo czy jakoś tak wtedy pisano.
Ostatnio edytowano 9 mar 2018, o 15:46 przez Bolo, łącznie edytowano 1 raz
Bolo

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez adamne » 9 mar 2018, o 15:28

Po pierwsze, nasze koszulki obecnie produkuje New Balance.
Po drugie, nie znam szczegółów umowy klubu z New Balance, ale myślę że jeśli sprzedaż idzie przez sklep klubowy to na pewno większa część zysku zostaje w klubie, niż w przypadku sprzedaży koszulki przez producenta (który pewnie, tak jak piszesz, odpala wtedy tylko jakąś stałą opłatę od sztuki za korzystanie z logo LFC).
Można też kupić koszulkę bezpośrednio od New Balance, w Polsce gówno mają tylko jakieś dziecięce rozmiary ale w UK jest tak:
https://www.newbalance.co.uk/men/featur ... d%20Pepper
Cena troszkę niższa niż w klubowym sklepie z rabatem członkowskim, co z tego kiedy nie wysyłają do Polski... Prawdopodobnie sklepy typu Pod Stadionem właśnie bezpośrednio w New Balance kupują hurtowo i dlatego mogą mieć konkurencyjne ceny.
If I ever saw one of my team-mates diving, I'd definitely have a word
Steven Gerrard
adamne

1 year of membership

Postprzez PyrkaLFC » 13 mar 2018, o 12:00

Właśnie przeglądam sobie dokonania Sessegnona - 14 goli i 4 asysty w 37 meczach Championship. Na filmikach wypada niesamowicie, co za dzieciak, co za liczby. Mam nadzieje, że Jurek stanie na głowie, żeby go tu ściągnąć. Kariery Gomeza i TAA działają tylko na korzyść takiego rozwiązania. Jeśli mamy szaleć latem na rynku transferowym, to uważam, że kupienie Ryana jest w pyte lepszym rozwiązaniem niż kupowanie jakiegoś zmanierowanego Brazylijczyka, który i tak spie*doli jak bocian do ciepłych krajów. Walka o podpis tego gracza będzie pewnie jedną z bardziej zaciętych między czołówką.
Becker - Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson - Alonso, Mascherano, Gerrard - Salah, Firmino, Mane :roll:
PyrkaLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 13 mar 2018, o 15:06

Lubie Alfredo, jest dynamiczny, pracowity i potrafi uderzyć jednak dla mnie jest idealnym odbiciem Dejana Lovrena. Nawet zadziwiająco wysoka forma kończy się poważnym farfoclem i zawaleniem czasem w pojedynkę całego spotkania. Andy Robertson jest wiele bardziej solidny. Gdyby udało się go ściągnąć mielibyśmy chyba najmłodsze i najbardziej utalentowane boki obrony w lidze
The world is yours
CzerwonyBartek

Postprzez aro8 » 20 mar 2018, o 20:15

Ktoś wie, gdzie są najwyższe kursy na zwycięstwo LFC w lidze mistrzów? :D
aro8

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez akhrem9 » 20 mar 2018, o 20:27

http://www.oddsportal.com/soccer/europe/champions-league/outrights/

Jeśli chodzi o polskie buki to sobie sprawdź sam. W mniej niż 5 minut się uwiniesz
akhrem9

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez ItachiTorres » 25 mar 2018, o 23:02

Cześć, robię pracę na zaliczenie jednego z przedmiotów na studia i mam przygotowaną ankietę (ankieta dotyczy odzieży).

Jeśli ktoś miałby chwilę czasu, zapraszam do wypełnienia :)
https://www.survio.com/survey/d/L6B3T2G5T5K8F1J4G
ItachiTorres

Postprzez RedEscelios » 25 mar 2018, o 23:13

ItachiTorres napisał(a):Cześć, robię pracę na zaliczenie jednego z przedmiotów na studia i mam przygotowaną ankietę (ankieta dotyczy odzieży).

Jeśli ktoś miałby chwilę czasu, zapraszam do wypełnienia :)
https://www.survio.com/survey/d/L6B3T2G5T5K8F1J4G

Nie wiem czy tylko mi,ale nawet po ułożeniu kolejności w pytaniu 5, nie można odpowiadac dalej, bo powraca do pytania nr5, wyświetlajac, że jest ono obowiązkowe (ale jest już zrobione).
Obrazek
RedEscelios

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności