Relacje audio

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Relacje audio

Postprzez jon » 20 kwi 2005, o 23:20

Wlasnie odnosnie komentarza...
Jestem zawiedziony miernym poziomem dzisiejszej relacji audio z meczu Portsmouth vs Liverpool FC...
Nie bede rozpisywal sie w szczegolach na ten temat,bo to nie ma wiekszego sensu.Chcialoby sie napisac "szkoda slow" ale moze kilka uwag przyniesie pewien dobry skutek.
Moje obiekcje odnosnie tej relacji sa takie,ze komentatorzy zrobili sobie niepotrzebne sluchowisko osmieszajac bardziej samych siebie niz blyszczac inteligentnym zartem.Niski poziom dowcipu,zalosne odzywki,bezsensowne i wymyslone wiadomosci ze swiata pilki...To wszystko a takze brak szacunku i duzo uszczypliwosci przeciwko "naszym" zawodnikom(Panowie!-to jest nasza ukochana druzyna)pozostawily pewien niesmak po skonczonym meczu...
Oczywiscie moglem wylaczyc ta relacje-jak doradzal mi jeden z kolegow(pozdrawiam).Nawet chcac znac wynik na biezaco moglem podpatrywac telegazete str.820(chyba).Jednak po dobrej relacji z soboty liczylem na podobna dzisiaj.
Z calym szacunkiem dla ludzi przygotowujacych owa relacje,bo wiem ze nie jest to latwe zadanie i nie twierdze,ze poradzilbym sobie lepiej...Jednak tak jak strona o Naszej wspanialej druzynie jest przygotowana profesjonalnie,tak oczekuje tego po relacji audio.Nie wymagam klasy legendy pana Ciszewskiego,jednak chyba mozna liczyc na cos wiecej.
Wierze,ze mozna to poprawic,a tymczasem wstyd Panowie,wstyd...

ps. Nawet "Hipia" byl zabawniejszy od Waszych zartow...
Ostatnio edytowano 20 kwi 2005, o 23:48 przez jon, łącznie edytowano 1 raz
jon
jon

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Kiełbol » 20 kwi 2005, o 23:27

Ja nie mam kija w dupie, nie udawalem nikogo po prostu jestem debilem, a tak przynajmniej macie o czym pisac bo inaczej zanudzilbym Was wszystkich... zresztš mowilem Airowi,ze to nie jest dobry pomysl,zebym prowadzil ta relacje... obiecuje,ze juz wiecej nie bede robil relacji audio... Tyle...
Kiełbol

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez AirCanada » 20 kwi 2005, o 23:39

Czas, zeby sie prawnik wypowiedzial... :)

Po pierwsze pamietajmy, ze Kielbol wraz z koleg¹ nie s¹ profesjonalistami lecz amatorami, dlatego nie mozna ich za bardzo krytykowac. Staraja sie Nam po prostu przenieœc na fonie, to co sie dzieje w danym momencie na boisku. Czasem nic nie mowia argumentuj¹c "ze kompletnie nic sie nie dzieje". Coz ja bym moze to rozegral inaczej, lecz to nie ja siedze przy mikrofonie. Oczywiœcie nalezy starac sie wtr¹cac tzw. zart sytuacyjny. W pierwszej polowie chlopcy troszke przesadzili moze :) ale w drugiej bylo juz jak najbardziej poprawnie. Furory moze i nie robi¹, ale wole sluchac takiej relacji niz czytac pisanej :!: Takze nie podchodze do tego z takim krytycyzmem. Poza tym mamy jeszcze Wieviora z koleg¹ Kudlatym, ktorzy takze czasem komentuj¹ mecze :)

W komentarzach na stronie na na czacie moge œmialo przedstawic:

70% spolecznoœci sie podobalo

30% zaœ nie...

Takze nie ma co narzekac a kazde bledy mozna wyeliminowac :!:
:wink:
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Damian » 21 kwi 2005, o 00:03

A ja sie nie zgodze z Jonem, zbyt konserwatywnie podszedleœ do tego tematu. Wg. mnie teksty byly zabawne i kiedy na meczu nic sie nie dzialo Kielbol wraz z teamem hojnie nas obdarowal porcj¹ kawalu. Pozwole sobie kilka przytoczyc i rowniez prosilbym pozostalych o zacytowanie, gdyz teksty byly naprawde zabawne i warto je powspominac. :)

"- Cisse mimo tego ze siedzi na lawce jest uœmiechty...
- wiadomo, bambus jest zawsze uœmiechniety"

"-Dudek wycišgnal sie jak dywan"

"- I widzimy faul na Biscanie. No moglo sie to zakonczyc utarciem œrodstopia."

"-Kibice sie nudzš, bawiš sie telefonami, grajš w bierki albo ukladajš klocki lego"

"œci¹ga ochraniacz i ogl¹da noge "

"Maskotka L'poolu wyglšda jak plemnik"

"wyglšdajš jak wycieczka z Japonii, czy z Tanzanii"

"Baros sie przepchnšl niczym KUNA"

"- co ty o tym sšdzisz
- no ja bym to wpuœcil, jestem nieco nizszy
- dziekuje za ten krotki komentarz "

"No i Newcastle jak zawsze prezentuje antyfutbol - remisujšc z Norwich 1-1. To tak na marginesie""

"- kolejny margines, everton prowadzi z mu
- skandaliczna postawa mu"

"uwielbiam POMIDORÓWKE & wielkie refleksje na temat tej zupy" :lol:

"hohhoohohohohohhohohohohoh - Newcastle 1-1 - to na marginesie"
Damian
Redaktor

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Wieviór » 21 kwi 2005, o 07:10

Ja tylko sie wypowiem, ze w sobote komentuje ja, i mam nadzieje, ze bedzie lepiej. :)
Obrazek
Wieviór

Postprzez Nikat » 21 kwi 2005, o 07:37

eee tam,
fakt faktem, ze nie sluchalam drugiej polowy, ale ja nie wiem dlaczego sie pierwszej czepiacie...

tak jak Air powiedzial, chodzi o to by przeniesc to co sie dzieje na boisku, i to jest najwazniejsze...los mnie nie obdarzyl kablowka wie tego typu komentarze sa jedynymi dzieki ktorym moge wiedziec co sie dzieje w LFC...

sprawa jest prosta: kto nie chce niech nie slucha, mnie sie podobalo i tyle..przestancie brac wszelkie komentarze czy riposty kolegow do siebie !
Obrazek

Let's kick racism out of Football!!
Nikat

Postprzez Belaiza » 21 kwi 2005, o 09:03

Nie no ja sie za bardzo czepiac nie bede bo powiecie, ze sie stara baba nie zna na zartach. Ale mam kilka uwag.
Sluchalam tej relacji pierwszy raz i... kiedy wlaczylam to bylam przekonana, ze chlopaki sobie jaja robi¹ i ze coœ sie stalo, ze nie ma relacji. nawet sie uœmialiœmy z kilku tekstow zdrowo :wink:
Ale po pewnym czasie zaczelo mnie to irytowac bo sie powtarzali. Ja rozumiem humor i zabawne wstawki (zawsze to lepsze niz onanizujacy sie Szpakowski) ale czasem przeginali. Wiecej faktow mniej pajacowania i ....
Drugiej polowy chyba juz sie nie bede czepiala. Zirytowal mnie tekst "i chyba nie do uslyszenia" ale...
Ogolnie podoba mi sie pomysl ... z relacjami i z tym radiem - sluchalam jeszcze chwilke po meczu.
:arrow: Panowie Komentatorzy nie gniewajcie sie.
Wy byliœcie uprzywilejowani, bo mieliœci wizje a My zdani na to co Wy powiecie a nerwy byly do konca. I jak sobie jaja robiliœcie ze wszystkiego to w pewnym momencie nie bylo wiadomo co naprawde sie dzieje na boisku.
Pozdrawiam
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Belaiza

Postprzez 007 » 21 kwi 2005, o 15:38

AirCanada napisał(a): Oczywiœcie nalezy starac sie wtršcac tzw. zart sytuacyjny.

Uwierz mi Air, ze to by w niczym nie zmienilo opini Jona, bo on nie kuma tego rodzaju zartow, czego dal zreszt¹ wczoraj pokaz na czacie podczas meczu... No ale to juz nie jast ani moja, ani Twoja, ani Kielbola wina <OK> Bylo zajebiœcie Kielbol wiec sie nie przejmuj i rob dalej swoje :) Pozdrawiam
007

Postprzez dede » 21 kwi 2005, o 18:11

Moze zrobimy sonde. "Ktora relacja podoba Ci sie bardziej (ÂSMIESZNA CZY BARDZIEJ POWAÂZNA"...

Osobiœcie to sie uœmialem "Baros klusuje" :lol: . Ale relacja robiona przez wieviora (i kolege) tez byla bardzo dobra. Momentami w pierwszej polowie troche przesadzali. Ogolnie moge sluchac byle jakiej z tendencj¹ na Wieviora.
Obrazek
dede

Postprzez Reggie » 22 kwi 2005, o 00:34

Poszczalem sie ostatnio totalnie dzieki relacji Kielbola i brygady :lol: :lol: :lol: Moze nie bylo to zrobione w 100% profesjonalnie ale dawki humoru jak¹ otrzymaliœmy nikt Nam nie zabierze :lol: . Poza tym raz komentuje Wievior raz Kielbol takze mamy pewn¹ roznorodnoœc 8)
Ta strona wymiata i tyle ;-)

Youll Never Walk Alone
Reggie

Postprzez Krzysiek » 22 kwi 2005, o 01:12

Ogolnie moge powiedzic ze bardzo podoba mi sie sam pomysl.Co do samej audycji to nic powiedziec nie moge bo owszem Winampa mam,ale nie mam gloœnikow :lol:
W kazdym razie wielkie dzieki za to wszystko co robicie dla nas.

Pozdrawiam
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

Postprzez Ada » 22 kwi 2005, o 12:39

JA rowniez niewiele mam do powiedzenia jezeli chodzi o poprzednie relacje jednak wlaœnie przed chwil¹ œci¹gnelam Winampa, wiec juz na najblizszej relacji bede z Wami :D
Zycze powodzenia komentatorom (i mocnych nerwow :wink: )
Ada

Postprzez AcRoSs » 22 kwi 2005, o 18:26

Naprawde wielkie dzieki za wszystko co robicie dla Nas, relacje s¹ œwietne, dla tych ktorzy nie mog¹ ogl¹dac meczy w TV, to znakomite rozwi¹zanie. Co do ostatniej relacji prowadzonej przez Kielbola moge powiedziec tyle, ze moze i zbyt czesto sobie zartowali nie skupiaj¹c sie na wydarzeniach na boisku(mnie to wprawdzie zbytnio nie przeszkadzalo :wink: ), ale jesteœmy tak jak podkraœla to nie pierwszy raz Air amatorami a nie profensjonalistami, wiec musimy nabrac w tym fachu doœwiadcznia, a wtedy bedzie klasa mistrzowska. :) Kielbol wiec nie przejmoj sie zbytnio slowami krytyki, bo naprawde bylo bardzo fajnie. Mam nadzieje ,ze Cie jeszcze nie raz uslyszymy w swoich gloœnikach. :P Nastepn¹ relacje prowadzi Pawel, ktoremu zycze powodzenia.:P Trzymajmy tak dalej kochani :!: Pozdrawiam
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AcRoSs

Postprzez Duszek » 22 kwi 2005, o 22:01

Relacja Audio - zawsze podobal mi sie ten pomysl, chociaz relacja live pisana tez jest b. dobra, ale jednak slucha sie o wiele lepiej.

Ostatniej relacji calej nie sluchalem, ale chyba zarty bedzie trzeba troche ograniczyc :D Jest to dopiero pocz¹tek Relacji Audio u nas na stronie wiec mog¹ byc jakieœ wpadki, ale z tygodnia na tydzien bedzie lepiej!
Duszek

Postprzez kudlacz » 23 kwi 2005, o 10:55

Kazda relacja mowiona jest lepsza od pisanej ale tekst "- Cisse mimo tego ze siedzi na lawce jest uœmiechty...
- wiadomo, bambus jest zawsze uœmiechniety"
jest chamski i napewno nie œmieszny a zwlaszcza patrzac na to co sie dzieje w dzisiejszym footballu wiec nie uwazam tego wspanialy zart...

<-- EDIT: Bez prowokacji
"Przeprowadzka z Walii do WÂłoch byÂła jak przenosiny do innego kraju" -Ian Rush :D
Centrum censeo Madrid esse delendum!
Obrazek
kudlacz

Następna strona

Powrót do Nasza strona