OGŁOSZENIE: PO ZMIANIE SERWERA

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: OGŁOSZENIE: PO ZMIANIE SERWERA

Postprzez Mefimess » 28 sie 2013, o 17:02

Uwierz, że mówię poważnie - mam historię rozmów na gg, rzucałem dziś okiem na tamtą wiadomość - przytoczyć ? :) Ale to chyba bezcelowe, nie miejsce na to. Jednak chcę pokazać, że jednak tak było :)

W takim razie jeśli rzeczywiście coś jest na rzeczy i będziecie zainteresowani to czekam na odpowiedź. Na gadu też puściłem wiadomość.
"Nie wystarczy tylko biegać lub trochę się starać, z naszym herbem na sercu trzeba zapierd*lać"
Mefimess

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Flymf » 28 sie 2013, o 17:27

Może po prostu własciciele z lfc.pl szukaja kogos bardziej doświadczonego i tyle :happy:
Obrazek
Flymf

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Craven » 28 sie 2013, o 17:40

Z CMSami sa problemy w momencie gdy tworzy się własna, rozbieżna ze standardami filozofie ich rozwoju. Zamiast po polaczkowemu toczyć piane proponuje stworzyć team chętny do rozwoju serwisu. Podzielić się robota i zrobić świetny serwis.
Craven

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Mefimess » 28 sie 2013, o 17:46

@Flymf
ależ proszę ! Nikt nie mówi, że ja czy inny użytkownik jesteśmy masterami czy kimś podobnym. Rozmowa toczy się o braku odpowiedzi ;) Ale to już za nami, nie warto ciągnąć tego tematu dalej.

@Craven
Jestem podobnego zdania. Można stworzyć team, który podzieli się robotą i stworzy fajny serwis. Trzeba by tylko było dostać wytyczne konkretne : czy ma być to gotowy cms jak mówisz, czy nasza aplikacja, jakie sekcje mają zostać, jakie dodać, jakie panele, okienka, ankiety etc. Dokładnie wszystko. Później to postawić i powinno działać :)
"Nie wystarczy tylko biegać lub trochę się starać, z naszym herbem na sercu trzeba zapierd*lać"
Mefimess

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Damian » 28 sie 2013, o 17:55

Flymf, grygor, Craven i Mefimess. Wysłałem Wam prywatną wiadomość z opisem sytuacji. Zapoznajcie się.
Damian
Redaktor

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Nasza strona