Po zmianie serwera

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Po zmianie serwera

Postprzez Tajgeer » 24 mar 2013, o 13:09

https://www.cloudflare.com/system-status

Są małe problemy na przełączniku w Londynie i Amsterdamie, stąd mogą się losowo pojawiać te błędy. Wbrew pozorom nie każdy jest kierowany przez bramę w Warszawie :)
Tajgeer

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Rafal518 » 26 mar 2013, o 17:59

Nie wiem czy to ma związek ze zmianą serwera, ale nie mogę się zalogować w Typerze. Co prawda do weekendu zostało jeszcze trochę czasu, ale nie wiem czy ten problem był już zgłaszany wcześniej.
Rafal518

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Tajgeer » 26 mar 2013, o 19:09

Problem był zgłaszany i jest już znany. ;) Pracuję nad udostępnieniem sprawnej wersji, która będzie działała z nową wersją PHP.
Tajgeer

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Tajgeer » 26 mar 2013, o 20:00

Wydaje mi się, że udało mi się uzdatnić stary Typer do działania. W razie napotkania jakichś błędów - czekam na zgłoszenia.
Tajgeer

Postprzez saintek » 28 mar 2013, o 12:07

Witam. U mnie po zalogowaniu się do typera pojawia się kilkadziesiąt razy komunikat:

Strict Standards: Non-static method GameStats::CalculatePoints() should not be called statically in /home/lfcplbiznes/public_html/www/typer/sortfunctions.php on line 220

Pod spodem jest dostępny typer normalnie. Nie wiem czym to spowodowane być może?
saintek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Tajgeer » 28 mar 2013, o 14:03

To był tylko komunikat, ale nie było to nic, co powodowałoby błędy. Już się tego typu ostrzeżenia nie powinny pojawiać.
Tajgeer

Postprzez saintek » 28 mar 2013, o 14:33

teraz wszystko ładnie:) dzięki
saintek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez pawel96 » 30 mar 2013, o 08:56

Nie mogę się zalogować do typera. nie wiem o co tu chodzi, ale po wpisaniu loginu i hasła pojawia się komunikat:
Query failed: SELECT * FROM pluserdata where username = "paweł" and lid='0'
pawel96

Postprzez Tajgeer » 30 mar 2013, o 13:23

Błąd prawdopodobnie przejściowy, nie widzę obecnie żadnych nieprawidłowości (czyt. mogę się poprawnie zalogować).
Tajgeer

Postprzez TheKrzychu » 31 mar 2013, o 14:00

Witam.
Wcześniej było okej, ale w przeciągu ostatnich 3-4 dni znowu nie mogę wbić na główną stronę, ciągle wyskakuje błąd:

"Nie udało się nawiązać połączenia, Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem lfc.pl."

Muszę z dziesięć czy jedenaście razy odświeżyć by coś zaskoczyło i stronka zaczęła się ładować.

Próbowałem wyczyścić pamięć podręczną,dnsy, ciasteczka, ustawienia witryn itp, ale problem ciągle występuje.

Po wpisaniu adresu forum.lfc.pl wchodzę bez zarzutu.

Ciekawe jest też to, że po kliknięciu w link do newsa z profilu LFC.pl na fejsie to ten news mi się ładuje, i dopiero wtedy po kliknięciu "Aktualności" mogę normalnie przejść do strony startowej...
Obrazek
TheKrzychu

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Przemko » 1 kwi 2013, o 23:45

TheKrzychu napisał(a):...

Mam dokładnie ten sam problem, utrzymuje się on już z tydzień, próbowałem temu zaradzić w ten sam sposób co kolega i nic z tego...
Obrazek
Przemko

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez sijdn » 25 kwi 2013, o 23:57

Błędy dalej są. Katastrofa.
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly
sijdn

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Damian » 26 kwi 2013, o 00:15

sijdn napisał(a):Błędy dalej są. Katastrofa.

Prawda. Przed chwilą skończyłem rozmawiać z działem technicznym. Popularność tego serwisu za chwilę będzie miała niebagatelne konsekwencje.

Dajcie nam jakieś 48 godzin, żeby poczynić dalsze ustalenia. W tej chwili czekamy na audyt z działu technicznego, potem krótka narada i finalna rozmowy, jak rozwiązać ten problem.

Postaramy się informować na bieżąco. Musimy przede wszystkim ustalić, czy ilość unikalnych odwiedzin jest faktycznie taka jak przedstawiają źródła.
Damian
Redaktor

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez WisniaPiszLFC » 26 kwi 2013, o 01:10

Czy na działanie strony ma jakiś wpływ przeglądarka ? Bo często wyskakuje błąd 503 i zastanawiam się czy używając innej przeglądarki uniknę tego. Działam na Google Chrome.
"Nie niszczmy naszych bohaterów dzisiaj, jeżeli czciliśmy ich wczoraj." Gerard Houllier
WisniaPiszLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez liverpoolek » 26 kwi 2013, o 09:25

WisniaPiszLFC napisał(a):Czy na działanie strony ma jakiś wpływ przeglądarka ? Bo często wyskakuje błąd 503 i zastanawiam się czy używając innej przeglądarki uniknę tego. Działam na Google Chrome.

Wczoraj wieczorem też tak miałem na Firefoxie, więc chyba raczej nie.
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasza strona