Najlepsze momenty na LFC.pl / 2012

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Najlepsze momenty na LFC.pl / 2012

Postprzez RemigiouLFC » 24 gru 2012, o 00:22

Jako, że ten rok pomału się kończy postanowiłem założyć temat w którym opisujemy najlepsze momenty na forum minionego roku. Jako, że na forum jestem od pół roku zacznę od wydarzeń z drugiej połowy roku Jeśli ktoś fajnego zapamiętał to bardzo proszę o podzielenie się wspomnieniami.

Moje typy:
1. Wielka bitwa na linii Londyn-Liverpool, czyli "Bitwa o Głosy" wersja piłkarska. /Sierpień
1a) próby oszustwa.
1b) szeroko pojęty VITTANIZM (od użytkownika vitto).
1c) wielkie poszukiwanie spisku CANAL +, po tym jak odliczyli nam głosy za oszukiwanie.

2. Shelby versus RESZTA ŚWIATA, czyli polityczne poruszenie /Wrzesień-Październik
2a) temat KACZORA.
2b) temat Tuskolandii.
2c) nagonka na Shelby'ego.
2c) kapitulacja Shelbye'go.

3. "Dlaczego zawsze my?", czyli Sprzedawczyki w czarnych strojach. /Wrzesień-???
3a) Mecz z MUFC.
3b) Mecz z Evertonem.
3c) Ogólnie prawie, każdy mecz.

4. Pesymistom wstęp wzbroniony, czyli "szukanie dziury w całym"/Grudzień
4a) Lfciorkowe wywody.
4b) post w przerwie meczu z WHU.
4c) nagonka na Lfciorka.
4d) zakopanie topora wojennego.
Obrazek
RemigiouLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Re: Najlepsze momenty na LFC.pl / 2012

Postprzez Jetzu » 24 gru 2012, o 00:26

"Jak Torres odejdzie w zimowym okienku to utnę sobie głowę"

Obrazek
I'm just waiting...

I tak, wiem że to nie było w 2012, po prostu wciąż czekam na realizację tego "postanowienia" zanim rozliczę 2012 :)
Ostatnio edytowano 24 gru 2012, o 00:29 przez Jetzu, łącznie edytowano 1 raz
Jetzu

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez MatiBorek » 24 gru 2012, o 00:28

Remi ziom, może bez przesady? :)
MatiBorek

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Alter » 24 gru 2012, o 00:45

the fuck did i just read

Koleżka spod dwójki to Comebackking? W takim razie to raczej lata 2010/2011.

I dopiero teraz zauważyłem, że Shelby zamilkł. :o
Ostatnio edytowano 24 gru 2012, o 01:11 przez Alter, łącznie edytowano 1 raz

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez xabi » 24 gru 2012, o 00:48

Nie wiem o co wam chodzi, wreszcie jakiś dobry temat, ale padły już prawie wszystkie highlighty i może być problem z rozbudowaniem listy. No ale cośtam może znajdę jeszcze:

1. Wannabe moderatorzy i nieustraszeni tropiciele off-topicu.
2. Był swego czasu na forum koleżka (nicka nie pamiętam, możliwe też że to było w 2011, nie 2012), którego podejrzewałem o bycie co najmniej jakimś Benitezem. Pisał długie posty w spekulacjach transferowych, pełne nazwisk piłkarzy którymi wg. jego opinii powinniśmy się zainteresować, a których ciężko było znaleźć nawet w fm, nie mówiąc już o regularnym oglądaniu ich i choćby ogólnemu kojarzeniu gości. Dziwnym trafem Rodgers żadnego nie zatrudnił, a Assaidiego na liście nie było :lol:
3. Goście od 'ej, zrób mi ktoś kilka zadanek z matmy, bo mi się nie chce', co nasiliło się zwłaszcza w ostatnich miesiącach (ja bym za coś takiego wlepiał ostrzeżenia/bany, nvm.)
4. Heca z zawieszeniem Suareza po tej awanturze z Evrą (to chyba było w styczniu, nie?) i często trafiające się komentarze z rodzaju 'wystawić na listę transferową, naraził reputację klubu, a nikt od klubu ważniejszym nie jest. Ładnie byśmy teraz wyglądali w razie spełnienia tych żądań :roll:

Jak mi się coś jeszcze przypomni to dopiszę.
xabi

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Powrót do Nasza strona