Rezygnacja

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Rezygnacja

Postprzez TJHicks » 20 lut 2010, o 17:08

Masacra ma rację o żadnej rezygnacji nie ma mowy.

Kapitan nie może opuścić swojej drużyny,nawet jeśli przechodzi ciężkie chwilę.Jesteś jak latarnia,która wskazuję nam drogę.

Więc tak jak Masacra nie zgadzam się i nie pozwalam.
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
TJHicks

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez bizzy » 20 lut 2010, o 17:15

Nie chciałem nic pisać na razie, bo wiadomo jak to jest gdy cała sytuacja jest świeża.

Ja osobiście nie przyjmuję do wiadomości Twojej rezygnacji, i wiem, że co by się nie działo nie zrezygnujesz z czegoś w co włożyłeś tyle serca i pracy.

Kłopoty jak kłopoty, jakie by one nie były to miną... i wszystko wróci do normy... bo to po prostu takie życie już jest, zresztą nie muszę i nie będę Ci o tym mówił, bo doskonale o tym wiesz.

Daj sobie Adrian czas... ułóż swoje sprawy i wracaj...wiem, że wrócisz, z nowymi siłami i zapałem!

Powodzenia...

PS: Ja swoje problemy osobiste przetrwałem właśnie dzięki pracy w redakcji...
Ostatnio edytowano 20 lut 2010, o 17:19 przez bizzy, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Piciek2206 » 20 lut 2010, o 17:18

To nie ma być rezygnacja, tylko chwilowy urlop, czaisz Air?!!
Odpocznij sobie, poukładaj wszystko, a jak będzie wszystko dobrze to pamiętaj że czekamy na Ciebie!
Nie zrób nic głupiego. Powodzenia!
Piciek2206

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Liverpoolczyk » 20 lut 2010, o 18:18

Nie wyobrażam sobie tego wspaniałego serwisu bez Adriana, który miał w niego ogromny wkład. Ciężko mi przyjąć do wiadomości o tej rezygnacji. Jestem tego zdania co większość osób piszących posty w tym wątku, potrzeba czasu, problemy miną, mogę tylko życzyć aby to się stało jak najszybciej.
No i pozwolę sobie trochę przekształcić zdanie wypowiedziane przez Roy'a Evans'a:

LFC.pl bez Aira to tak, jak bankiet bez wina.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Liverpoolczyk

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez GoodShit » 20 lut 2010, o 18:57

Tak jak wszyscy nikt nie potrafi wyobrazić sobie Twojej rezygnacji. Chciałbym to nawet narysować, ale nie potrafie, to się nie klei, tak nie może być!
Adrian, każdy kto Cie zna, wie, że jesteś zajebistym człowiekiem i duszą tej lokomotywy. A lokomotywa bez duszy to co za lokomotywa?
Jeszcze wrócisz. Nabierz sił i keep going.
Myślę, że wsparcie, którego z wielkim zapałem okażą Ci wszyscy Czerwoni siedzący w tej lokomotywie postawi Cie na nogi, innej opcji raczej nie przewiduje.
Trzymaj się! :)
Obrazek

Liverpoolczycy nie są mięczakami. Są jak Żydzi, Polacy, Murzyni i inni, którzy ciągle dostają w d... Wiedzą, kim są, i wiedzą, kto jest ich wrogiem. Liverpool to taka angielska Polska - Rogan Taylor.
GoodShit

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez burmanek » 20 lut 2010, o 20:38

Ach, wielka szkoda, że rezygnujesz, ale wiadomo, realne życie jest nieporównywalnie ważniejsze. Wszyscy mamy tylko nadzieję, że szybko uporasz się z problemami, a może po tym wszystkim zdecydujesz się do nas wrócić. Pozostaje mi tylko życzyć Ci wszystkiego dobrego i pamiętaj - You'll Never Walk Alone!
burmanek

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Khedron » 20 lut 2010, o 21:16

Wiesz chłopie, że dla mnie jesteś Markiem Zuckerbergiem polskiego internetu?

A PO KAŻDEJ BURZY NASTAJE NOWY DZIEŃ!!

Czekamy na Ciebie!
"Wychodzę z roboty, bo kiedyś muszę, nie? Wsiadam w tramwaj to się ode mnie odsuwają, bo śmierdzę trupem... nawet nie wiem jaka to linia. I samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo cię czeka."
Khedron

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez olka » 20 lut 2010, o 21:21

Wielka szkoda...szkoda, ponieważ jesteś Ojcem Chrzestnym najlepszej w kraju strony o naszym ukochanym klubie. To nie przypadek, że nasza czerwona rodzina na lfc.pl jest tak liczna. Łatwo dostrzec ogrom pracy, jaki musiałeś włożyć, żeby strona wyglądała tak jak obecnie i aby była tak popularna.
Tak jak pisały koleżanki i koledzy wyżej: życie prywatne jest ważniejsze, ale liczę, że to bedzie tylko krótki urlop od lfc.pl.
You'll Never Walk Alone
But I won't cry for yesterday, there's an ordinary world,
Somehow I have to find.
And as I try to make my way to the ordinary world,
I will learn to survive.
olka

Postprzez icerox » 20 lut 2010, o 21:31

Adrian nie ma takiej rzeczy na tym swiecie z ktora nie jestes w stanie sobie poradzic.. nigdy sie nie poddawaj.
I tak jak juz Jacek wspomniał, uznajemy to jako zawieszenie bezterminowe i walcz chlopie !
Obrazek
icerox

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez sokół » 20 lut 2010, o 21:40

Mam nadzieję Air, że szybko sobie poradzisz ze swoimi problemami. Jesteśmy z Tobą, pamiętaj!
Trzymaj się i wracaj do nas, jak najprędzej, bo bez Ciebie, LFC.PL to nie to samo..
Z LFC od 1998 r.
"...Bramkarz może grać znakomicie, a zawiedzie jeden raz... i jest winowajcą." Ian Rush
last.fm
twitter
sokół

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Krystek » 20 lut 2010, o 22:22

A to szok dopiero dla mnie! Air mam nadzieję, że rozwiążesz swoje problemy jak najszybciej i będziesz dalej kontynuował swoją niesamowitą pracę dla naszego serwisu. Powodzenia Czerwony Bracie!
Obrazek
Obrazek
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Bill Shankly
Krystek

Postprzez kuna_LFC » 20 lut 2010, o 22:38

Nie wiemy jakie masz problemy Ojcze Chrzestny. Ale szczerze wszyscy trzymamy kciuki żebys uporał się ze wszystkimi zmartwieniami i nie przerywał kontraktu podpisanego z lfc.pl ktory zawsze i tak przedlużasz ;) za zerwanie kontraktu trzeba duzo zapłacić także nie masz wyjścia ;) Dłuższy urlop ok :!: ale nie mozesz nas przecież osierocić ;) trzymam kciuki za Ciebie :!:
kuna_LFC

Postprzez PlaSt » 20 lut 2010, o 23:19

Ciarki przeszły mnie po skórze :( . No ciężko to przyjąć ;/ lecz są sprawy ważniejsze w życiu niż CZERWONA RODZINA, klub, przyjaciele, koledzy... Takie jest życie i nic na to nie możemy poradzić, możemy liczyć na to że Air sobie poradzi z tymi problemami które go dopadły i wróci do nas jak najszybciej będzie mógł. Bo my wszyscy wiemy, że Ty Ojcze Chrzestny wrócisz do nas :) , wrócisz i dalej będziesz nas prowadził tą CZERWONĄ drogą.

Ja osobiście żałuje, że nie poznałem Cię choć na LFC.pl wchodzę od jakiś paru lat ( dokładnie nie umie określić ;/ ) ale wierzę w to, że jeszcze pogadamy i zagramy na zlocie BRACIE !! Trzymaj się, rozwiąż szybko swoje problemy i wracaj do nas jak najszybciej to będzie możliwe :) .

YOU'LL NEVER WALK ALONE
Obrazek

" Czekając na przyjazd Evertonu na derby na Anfield, Bill Shankly dał szatniarzowi opakowanie papierów toaletowych mówiąc: "Daj im to jak przyjadą będę tego potrzebowali" "
PlaSt

Postprzez 007 » 21 lut 2010, o 00:08

spokojnie rodacy, nie siejcie niepotrzebnej paniki, Air jest jak przysłowiowy Fenix - z czasem odrodzi się i niczm rachunek za telefon, prędzej lub później, ale zawsze przyjdzie... :roll:
007

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Valdes » 21 lut 2010, o 00:22

Musiałem sprawdzić w kalendarzu czy nie mamy dziś 1. kwietnia, chciałbym, żeby to był jakiś żart lub psikus ze strony Aira :wink: No, ale niestety tak jak już wspomniano: są ważniejsze sprawy :) W sumie to wszystko już zostało napisane przede mną, więc nie ma sensu się powtarzać.

Życzę Ci, aby wszystko się poukładało i jestem pewien, że będzie dobrze, bo po burzy zawsze świeci słońce :)
Będzie to dobry sprawdzian dla redakcji na czas Twojej nieobecności i myślę, że spiszą się wzorowo, a gdy do nas wrócisz nie będziesz miał powodów do wstydu 8)

PS. Nie znam Cię osobiście, ale wiem, że jesteś wspaniałą osobą i mam nadzieję, że na jednym z najbliższych zlotów Cie poznam :)

Czekamy na powrót i już tęsknimy :P :)
Obrazek
Valdes
Mów mi miś

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasza strona