Chat

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Chat

Postprzez Lfciorek » 31 sie 2012, o 20:25

Ibiz napisał(a):Prawie 20:30...ostatni dzień okienka...a na chacie pustki? Jak tak można? :)

Może dlatego, że np. ja nie mam pojęcia jak tam się zalogować. Wbijam tak jak wielu pisało w zakładkę chat, loguję się wpisując sam login bez hasła, a i tak mam całą białą stronę. Może tu jest pies pogrzebany? :wink:

Wszystko powinno być w porządku. // Oskar
Obrazek
"Honor to stroma wyspa bez brzegów, nie można na nią wrócić, gdy ją już się opuściło."

"Niech wiatr zawsze wieje ci w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech skrzydła przeznaczenia zaniosą cię do nieba, byś zatańczył z gwiazdami. " - Fred Jung
Lfciorek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez RemigiouLFC » 31 sie 2012, o 20:29

Lfciorek napisał(a):
Ibiz napisał(a):Prawie 20:30...ostatni dzień okienka...a na chacie pustki? Jak tak można? :)

Może dlatego, że np. ja nie mam pojęcia jak tam się zalogować. Wbijam tak jak wielu pisało w zakładkę chat, loguję się wpisując sam login bez hasła, a i tak mam całą białą stronę. Może tu jest pies pogrzebany? :wink:

Jest też możliwość, że chat opanowały Trolle jak to jest na prawie każdym meczu :D
Obrazek
RemigiouLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez JuniorLFC » 31 sie 2012, o 20:35

Natomiast ja mam taki problem, że nawet nie mam opcji logowania... wszystko białe.

Dzięki Twemu znakomitemu odkryciu, niedługo do was dołącze :D
Ostatnio edytowano 31 sie 2012, o 20:38 przez JuniorLFC, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy. ~ Steven Gerrard
JuniorLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Lfciorek » 31 sie 2012, o 20:37

JuniorLFC napisał(a):Natomiast ja mam taki problem, że nawet nie mam opcji logowania... wszystko białe.

Już odkryłem myk, nie działa na Mozilli. Wbiłem na tego śmiesznego Explorera i śmiga. :lol:
Obrazek
"Honor to stroma wyspa bez brzegów, nie można na nią wrócić, gdy ją już się opuściło."

"Niech wiatr zawsze wieje ci w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech skrzydła przeznaczenia zaniosą cię do nieba, byś zatańczył z gwiazdami. " - Fred Jung
Lfciorek

Postprzez grunwald » 1 wrz 2012, o 23:41

dajcie jakiegoś grubego buttona na głównej do tego czatu, bo 3/4 użytkowników o nim nie wie :? .
Jurgen ufam Tobie.
grunwald

Poprzednia strona

Powrót do Nasza strona