Nowe forum

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Nowe forum

Postprzez veV_ » 23 gru 2008, o 23:38

Hmm, może i nie udzielam się zbyt często na forum, ale czytam codziennie i już się przyzwyczaiłam do poprzedniego layoutu.. Mimo to muszę przyznać, że nowy wygląd forum mi się podoba. Trochę jeszcze nieswojo z tym różem i avatarkami po prawej stronie, ale to kwestia kilku dni, myślę :) Tak na gorąco, to na pewno na "+" ułatwione korzystanie z funkcji przy pisaniu postów, do tego duży wybór kolorystyczny czcionki (z którym jednak przy tym różu trzeba uważać :) ).
Jest faktycznie jeszcze parę (wspomnianych) niedociągnięć, ale ogólnie jest fajnie.
Podziękowania za ogrom pracy :happy:
veV_

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Aldor » 23 gru 2008, o 23:50

Niestety musze sie zgodzic z Mitchellem. Stare forum bylo minimum 2x lepsze :)
Avatary i nicki po prawej stronie mnie najbardziej odrzucaja. D otego jeszcze dziwny kolor i jakies takie dziwne odstepy miedzy postami. Malo czytelne.
Obrazek
Aldor

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez dominic » 24 gru 2008, o 00:04

Hmm, chyba będę teraz trochę zadziej wchodził na forum - to przez te avatary po prawej.
Kiedyś już zaprzestałem wizyt na jedynym z odwiedzanych for, z powodu takiej przesiadki. No ale dla lfc.pl mogę zrobić wyjątek, będzie bolało przyzwyczajanie się do tego oczopląsu, ale może dam radę...
Aha, nie lubię zmian... no ale rozumiem, że takowe muszę następować również (albo i tym bardziej)tutaj, dlatego nie mam pretensji. Jeno trochę ubolewam nad tym...
Pzdr. :?
!!!
dominic

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Sochal » 24 gru 2008, o 00:06

Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała. Kiedyś przy dyskusji o nowym skrypcie forum była mowa o ukryciu licznika postów. Idzie zrobić?
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Masacra » 24 gru 2008, o 00:37

Jestem w szoku, i to wcale nie lekkim. Inne ściany, okna, drzwi... Czuję się teraz tak, jakbym po pijanemu wszedł do cudzego mieszkania. Muszę to jakoś ogarnąć i daję sobie na to czas do Sylwestra.
Jeśli mi się nie uda - wracam pod newsy.
A jeżeli i tam zajdą równie radykalne zmiany - umrę.
Masacra

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Duszek » 24 gru 2008, o 00:42

Ode mnie tylko tyle:
Nowe szaty Króla! :)

Ogólnie fajnie, fajnie. Brawo Paweł!
Pozdrawiam.
Duszek

Postprzez Wieviór » 24 gru 2008, o 00:49

Mitchell napisał(a):Mylisz pojęcia Wieviór. Odbiorca to JA. I to ja chcę decydować co ważniejsze.

Tu Ty mylisz pojęcia. Co zresztą zauważyłem już wcześniej. Odbiorca to społeczność forum LFC.pl, której Ty jesteś tylko niewielką częścią.

Społeczność forum LFC.pl jest jednak widzę za avatarami po lewej stronie, dlatego podejmę kroki, by taką skórkę stworzyć.
Obrazek
Wieviór

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Mitchell » 24 gru 2008, o 01:18

No jak Boga kocham... jak w piaskownicy... :lol: Wieviór... myśl !
To ja jestem tylko ułamkiem odbiorcy ???
A nie jest przypadkiem tak, iż jestem pełnoprawnym odbiorcą a społecznośc forum jest całą ich grupą ? Grupą odbiorców (liczba mnoga !)
Nic to... Zostawiam cię z tymi dylematami. Doczytasz kiedyś w wolnej chwili.

Zrobiłeś kawał dobrej rzeczy. Żaden wstyd jeśli coś niewyszło tak jak zamierzałeś lub się spodziewałeś.
Nie wszystkie zmiany są na lepsze. Sądząc po postach to dla jakchś 60-70 % forumowiczów źle się to czyta.
I teraz można albo zakasać rękawy do roboty i pozwolić każdemu cieszyć się wolnością wyboru albo brnąć dalej i samemu wybrać co dla ludu najlepsze.
Lud wszystko kupi.
Szczególnie w wariancie chińskim.

Howgh.
"Airsick lowlanders"
Mitchell

Postprzez Wieviór » 24 gru 2008, o 01:29

Mitchell, źle mnie zrozumiałeś. Piszesz o sobie, jako o odbiorcy. Owszem jesteś odbiorcą, jednym z wielu jednak, i o tym musisz pamiętać.

Zwróć uwagę na formę, w jakieś piszesz swoje "prośby" o poprawienie kilku rzeczy na forum. Na mnie rozkazy nie działają, szczególnie jak próbuje mi je wydawać ktoś, kogo nie darzę sympatią.

Mitchell napisał(a):[...]Sądząc po postach to dla jakchś 60-70 % forumowiczów źle się to czyta.
I teraz można albo zakasać rękawy do roboty[...]

Czytaj uważnie moje posty.
Obrazek
Wieviór

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez wokky » 24 gru 2008, o 12:24

Trochę denerwuje mnie jedna rzecz. Gdy po dłuższym czasie wchodzę na forum uzbiera się kilka tematów, w których są nowe posty. Klikam wtedy na "zobacz nowe posty". Tutaj wyskakują mi wszystkie tematy z nowymi wiadomościami, ale już od wczoraj. To znaczy nawet te, które już zdążyłem przeczytać kilka godzin temu. Na starym forum pokazywały się tylko te tematy, w których coś napisano od czasu ostatniego zalogowania. Nie wiem czy wiesz Paweł o co mi dokładnie chodzi :wink:
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
wokky

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez guziec100 » 24 gru 2008, o 13:05

Szczerze, to forum sprawia bardzo miłę wrażenie. Jednak przez najbliższe pare dni będe siepewnie gubić. Eh... i te nieszczęsne avatarki po prawej, jednak pomimo paru nieodpowiadających mi rzeczy zmiany są na duży +.
Szacunek Wieviór za włożoną pracę
Obrazek
guziec100

Postprzez Maytman » 24 gru 2008, o 14:53

Magda napisał(a):
Mitchell napisał(a):2/ Magda zauważyła słuszną rzecz. Do tej pory bardzo uciążliwe było odszukanie czegoś na 37 stronie w połowie tematu. I zostało.
Do poprawy.

Mam nadzieję, ze Adaś się nie obrazi.. dla równie leniwych i niekumatych jak ja, którzy wczesniej na to nie wpadli:
DWT-Adas napisał(a):Nie jest to może najprostszy sposób, ale jeśli w jakimś temacie przechodzisz ze strony np. 1 na 2 to adres takiej strony wygląda tak:

Obrazek

Wtedy wystarczy zmienic liczbę na końcu, żeby się przenieśc np. w środek tematu na taką, od którego postu chcemy wyświetlac posty. Na przykład dla strony 30. Będzie to 30 * 15 = 450.

dopóki Paweł nie 'dorobi guzika'... :P

Ale po co tak kombinować :D przecież jest całkiem fajna opcja :arrow: zobaczcie screena
Załączniki
uwaga.JPG
wystarczy kliknąć :)
Maytman
Znaczy się Mateusz

Postprzez ewcia » 24 gru 2008, o 20:39

To jeszcze ja pozwolę sobie wypowiedzieć się w tym temacie. :D
Przyznaję że jestem totalnie zaskoczona. lfc.pl potrafi człowieka zwalić z nóg. Nie wiem skąd u Was te narzekania. Te nowe forum robi wrażenie. Oczywiście jeszcze tego nie ogarniam ale na to potrzeba czasu. Ukłon w Twoją stronę Wieviór.

Te avatarki po prawej stronie...Jak dla mnie bardzo dobrze to wygląda :)

Pozdrawiam :)
Obrazek

"Nie mamy tutaj żadnych podziałów . Narodowością zawodników jest Liverpool Football Club, a ich język to piłka nożna." Gerard Houllier
ewcia

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Wieviór » 25 gru 2008, o 01:52

Generalnie wróciły Liverbirdy, zmieniłem też kolory czcionek, szary oznacza przeczytane, czerwony nieprzeczytane :wink:

wokky napisał(a):Trochę denerwuje mnie jedna rzecz. Gdy po dłuższym czasie wchodzę na forum uzbiera się kilka tematów, w których są nowe posty. Klikam wtedy na "zobacz nowe posty". Tutaj wyskakują mi wszystkie tematy z nowymi wiadomościami, ale już od wczoraj. To znaczy nawet te, które już zdążyłem przeczytać kilka godzin temu. Na starym forum pokazywały się tylko te tematy, w których coś napisano od czasu ostatniego zalogowania. Nie wiem czy wiesz Paweł o co mi dokładnie chodzi :wink:

Rozumiem o co chodzi, jest to dosyć dziwna sprawa, zobaczę czy coś da się z tym zrobić :)
Obrazek
Wieviór

Postprzez astacus89 » 25 gru 2008, o 02:07

No to ja też coś od siebie dodam o nowym forum ;)
Na początku też doznałem niezłego szoku gdy zobaczyłem ten cudowny kolor ;D i myślałem, że będę tu rzadziej zaglądał. Już drugi dzień forum jest z nami i muszę przyznać, że teraz stało się ono przyjemniejsze dla oka. Sprawia wrażenie spójnego (chodzi mi o tą słabo widoczną granicę między postami, na którą niektórzy narzekają) co dla mnie jest na plus. A avatary po prawej stronie nie są taką straszną rzeczą ;) Powodem tego, że nie wszystkim ono pasuje jest chyba strach przed czymś nowym. Może otwarcie o tym nie mówimy ale pewnie każdy w podświadomości ma takie światło stop ;) Ja już się przestawiłem i chyba zacznę się częściej udzielać, bo muszę przyznać, że pisanie postów jest bardzo przyjemne ;)
Pozdrawiam ;)
astacus89

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasza strona