Zjednoczenie polskich fanów Liverpoolu

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Postprzez yoda » 8 gru 2008, o 22:38

powiem jedno KFS ....i jesli wiecie o co chodzi dopasujecie sobie wszystkie swoje wczorajsze i dzisiejsze wypowiedzi pod to haslo...
jesli nie zapraszam na priva i wytlumacze...
zenada.
yoda

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez 007 » 8 gru 2008, o 22:43

no i zaczelo sie, poszly konie po betonie...

"grali jak nigdy, przegrali jak zawsze..."

Klub Falszywych... A to "S"? oswiec nas
007

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Masacra » 8 gru 2008, o 22:50

Chyba musze do lazienki. Bede rzygal...
Masacra

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez xabi » 8 gru 2008, o 22:52

(skasowane)

Ja to jednak jestem de... :oops:
Ostatnio edytowano 8 gru 2008, o 22:59 przez xabi, łącznie edytowano 2 razy
xabi

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Alex » 8 gru 2008, o 22:52

(skasowane)

Sochal ma racje, szkoda tematu, dalismy sie sprowokowac.
Ostatnio edytowano 8 gru 2008, o 22:56 przez Alex, łącznie edytowano 1 raz
Alex

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Sochal » 8 gru 2008, o 22:54

Stop! Ale macie talent... W dwie minuty piec postow i temat prawie rozwalony. Mam nadzieje, ze zaraz ktos to pokasuje.

http://www.reclaimthekop.co.uk/cgi-bin/ ... news&nid=9

Ladnie spaliles Dominik :)
Ostatnio edytowano 8 gru 2008, o 23:01 przez Sochal, łącznie edytowano 1 raz
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez yoda » 8 gru 2008, o 22:57

prosze...:)
napisalem o pewnej ideii...wy natomiast sparwe ucinacie w dwoch zdaniach...
nie bylo w moim tekscie nic obrazliwego...nic uszczypliwego...a ty masacra skoro wypisujesz, ze jesli chcesz jechac na Anfiel to wystarczy ci pomoc przyjaciol z LFC.PL (rozumiem wiec , ze bywasz na L4 ) powinienes wiedziec o czym pisze...
pisalem o jednosci...KFS to jednosc...widze, ze tu postrzegana jest ta idea odwrotnie...
szkoda slow.
yoda

Postprzez Alex » 8 gru 2008, o 23:05

Yoda, wez wyjasnij o co Ci chodzi, bo ja to debil jednak jestem i nie za bardzo rozumiem OCB tak naprawde...

A z ta zenada to juz w ogole...
Alex

Postprzez yoda » 8 gru 2008, o 23:11

powiem wam tak...
pojechaliscie sobie po mnie a nawet nie wiecie o czym mowie...
kolega masacra nawet poszedl sie wyzygac... a on jako staly bywalec stadionu przy Anfield Road L4 powinen wiedziec o czym mowie...
coz...jaki kraj tacy kibice....
ps.
alex.
wyjasnie ci na priv...
nie chce sie TU madrowac
yoda

Postprzez yooz » 8 gru 2008, o 23:24

ostatnie kilka postow ma bardzo niewiele wspolnego z poczatkiem tej 'dyskusji', do ktorej chcialem jeszcze powrocic. (swoja droga, te ostatnie kilka postow jest, moim zdaniem, mocno nieczytelnych - nie tylko ze wzgledu na niepotrzebne wielokropki w postach yody, ile dosc metne mysli z nich wyplywajace)

Moim zdaniem najsensowniejsze podsumowanie jest takie - Polacy zmian za bardzo nie lubia, dlatego trzeba to wszystko robic step by step, jak to mawia pewien Holender. W sumie nie dziwie sie - najwieksze zmiany zawsze kojarza sie z krwia - vide koncowka XVII wieku Francja, czy 1917 Rosja. Oczywiscie, nie ta skala, jednak w czlowieku jest zakodowana mysl o utrzymywaniu statusu quo tak dlugo, dopoki nie jest on beznadziejny. Ale ad rem: zacznijmy od spotykania sie od czasu do czasu na mecz, potem przyjdzie reszta (kurde, jak w Orwellu: 2+2 to 4, z tego przychodzi reszta :P ). Newsy o wspolnym ogladaniu meczu to, moim skromnym zdaniem, drobna przesada, choc jak to przejdzie, plakac nie bede. Poki co wystarczyloby mi, gdyby po prostu pare osob od nas, po jednym reprezentancie z kazdego wiekszego miasta, zostalo wyznaczonych do tego, by obserwowac watek o spotkaniach na tamtym forum i odpowiednio informowalo osoby tutaj, i w druga strone - dopisywalo tam to, co tutaj jest inicjowane. Z Wroclawia chetnie moge sie zglosic chocby ja - choc roboty chyba duzo nie bedzie, z tego, co zaobserwowalem (nieuwaznie czytujac to ichnie forum), Wroclawian na tamtym forum niemal nie ma, na ostatnich 25 stronach tematu o spotkaniach Wroclaw pojawil sie raz - jak ktos nie mogl zostac po meczu, bo musial jechac do Wroclawia. Jednak pewnie ekipka ze Slaska, albo Wa-wy, jak chodzi o licznosc, ma szanse pojsc w slady Rzeszowa i Szczecina.
...and he could play!

Always proud to be a RED
----------------
Bez pół litra da się żyć!
yooz

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Wieviór » 8 gru 2008, o 23:32

yoda napisał(a):nie chce sie TU madrowac

To nie madruj, tylko pisz jasno.
Obrazek
Wieviór

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez yoda » 8 gru 2008, o 23:42

powiem krotko...
KFS to scouserska idea laczaca wszsytkich fanow liverpool fc niezaleznie od tego skad sa....
sochal wkleil wam linka...
pozdrawiam.
yoda

Postprzez Alex » 8 gru 2008, o 23:50

yoda napisał(a):powiem krotko...
KFS to scouserska idea laczaca wszsytkich fanow liverpool fc niezaleznie od tego skad sa....
sochal wkleil wam linka...
pozdrawiam.

tyle ze, przynajmniej jak dla mnie, w tym momencie dyskusji ta uwaga pasowala jak piesc do nosa. Wymieniane byly naprawde merytoryczne uwagi co do ew. ksztaltu wspolnego forum, czy realnych obaw przed wspolnymi zlotami. KFS sobie, trzezwe myslenie zawsze obowiazuje...

Ide spac, dobranoc
Alex

Postprzez Gin » 9 gru 2008, o 08:19

Wievior napisał(a):Byc moze kwestia lezy w tym, ze jestem na forum troszke dluzej, byc moze w tym, ze jestem po prostu od Ciebie mlodszy i czas spedzony na forum LFC.pl stanowi wiekszy procent mojego zycia niz to ma miejsce u Ciebie. Nie chcialbym wspolnego forum, bo w moim mniemaniu, jest ono integralna czescia strony. O polaczeniu stron nie moze byc oczywiscie mowy, dlatego tez wedlug mnie nie powinny laczyc sie fora.

ZGADZAM SIE !! :)

Dla mnie podobnie to forum znaczy wiecej niz mozna sobie wyobrazic, dlatego nie ma co tworzyc nowego tylko po to by umawiac sie na wspolne mecze, chyba ze planujecie tam przeniesc wszystkie tematy i watki, Ja jednak sie na to nie pisze.

@yoda - Powiedz mi o co Ty sie tak rzucasz ?? Jak widac staramy sie tu wszyscy dojsc do consensusu a Ty nagle wyskakujesz z czyms takim.
Odpowiedzmy sobie najpierw na proste pytanie: Czy wedlug Was/Nas spotkania na meczach sa mozliwe?? Czy da sie to zrealizowac? siedziec przy jednym stoliku, pic piwo, wspierac Liverpool i nie wspomniec o podziale ??

Jesli odpowiemy sobie na to "TAK, damy rade" - to trzeba sie faktycznie spotkac i sprawdzic, poniewaz moze wcale nie bedzie tak fajnie jak nam sie zdaje i zostaniemy przy tym co bylo od zawsze. A moze bedzie ZAJEBISCIE!! i bedziemy chcieli to powtorzyc.

Zrobmy najpierw jeden maly kroczek po ktorym przekonamy sie wszyscy czy mamy ochote na kolejny. Nie mozna biegac jak nawet nie nauczylismy sie chodzic, prawda??
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

Postprzez Sumo » 9 gru 2008, o 10:09

Swietne rozwiazanie podal Ibiz, a nikt jakos nie zwrocil na to uwagi.
Zrobic ankiete na obydwu stronach "czy jestes za utworzeniem wspolnego forum lfc.pl i fcliverpool.pl". Krotka pilka, tak albo nie. Jesli wiekszosc bedzie za rozmawiamy o dalszych krokach. W koncu strony sa tworzone z mysla o userach, niech wiec oni zdecyduja.
Bo jesli chodzi o dotychczasowa dyskusje to mam wrazenie, ze wiele osob (przede wszystkim z tamtego forum) ma na celu jedynie pouczestniczyc w forumowej wojence i popisac sie pieknymi haselkami.
Ankieta da jasna odpowiedz czego chca uzytkownicy.
Sumo

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasza strona