Konkurencja

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Konkurencja

Postprzez sensej » 3 lut 2011, o 15:22

troszkę dystansu nam też nie zaszkodzi. Poprzedni ich artykuł pełny wulgaryzmów, obelg etc był nie do przyjęcia ale ten? Ja tu nic nie widzę mocnego co by mogło podgrzać atmosferę. Połowa z tego i u nas się pojawiała w dziale 'humor' (my możemy śmiać się z całusa Alonso i Gerro ale kibic innej drużyny gdy to wstawi to już zamach?), krótkie kawały też stare jak świat i opowiadane na tyle wersji ile jest kibiców. Jak się pojawia coś zabawnego o przeciwniku to my również lubimy wrzucić na forum, pośmiać się i przekazać dalej...
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
sensej

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Khedron » 3 lut 2011, o 15:29

Eeee... Żałosne to i głupie. Gdyby ten typ w takim stylu napisał pracę na maturze, nawet podstawowej by nie przebrnął. Kultura wypowiedzi, na poziomie rozwydrzonego pacana z podstawówki. Takie zachowanie, podszczypywanie jak panienkę na wiejskiej dyskotece to tylko oznaka własnej słabości, głupoty i idiotyzmu. NA KRETYNIZM I WRODZONE UPOŚLEDZENIE UMYSŁOWE NIE MA LEKARSTWA.
"Wychodzę z roboty, bo kiedyś muszę, nie? Wsiadam w tramwaj to się ode mnie odsuwają, bo śmierdzę trupem... nawet nie wiem jaka to linia. I samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo cię czeka."
Khedron

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez bizzy » 3 lut 2011, o 15:33

Piciek2206 napisał(a):2xxxxxx7 GG Redaktora.
Nie ma zablokowanych wiadomości od nieznajomych :D

Piciek, Stary nie rób siary, ok? To strasznie dziecinne zachowanie. Następnym razem przemyśl, zanim postanowisz wyskoczyć z takim pomysłem.

zdravim :)

PS: Przestrzegam przed nadmiernym wzniecaniem się tymże "artykułem".
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Frytek » 3 lut 2011, o 15:38

Trzeba potraktować to z przymrożeniem oka. Sami swego czasu śmieliśmy się z tych dupereli, które zostały zawarte w tym artykule. Jaki poziom przedstawia ów artykuł? Nie jest on zbyt wysoki, ale nie przesadzajmy, że jest to coś napisanego przez debila. Tak miał on po prostu wyglądać. Przecież gdyby był pisany na poważnie nie zawarte zostały by w nim te zdjęcia i filmiki. Peace :)
Obrazek
"I don't want to train footballers, I want to educate them, training is for dogs."
Frytek

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez icerox » 3 lut 2011, o 15:39

Ja tylko zobaczylem poczatek gdzie bylo wyliczone ilu zawodnikow kupilo Man Utd za cene Carrola.. tylko zabawne ze nie porownali tej sytuacji do zakupu Rooneya ( tez mlodego, tez perspektywicznego, tez w tamtym czasie tylko "wielkiego talentu" ). Rzecz jasna trzeba dodac pare lat inflacji i wyjdzie na to samo.. wiec po co przejmujecie sie banda hipokrytow i nudziarzy ??

W ogole mnie to nie ruszylo, ciesze sie ze chlopaki dziewczyny z naszej redakcji zajmuja sie powazniejszymi sprawami. Pozdro dla was !

Edit: Fakt x@ ciii.. moze nie zauwazyly !
Ostatnio edytowano 3 lut 2011, o 15:44 przez icerox, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
icerox

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Nooldir » 3 lut 2011, o 15:41

Moodoris napisał(a):Zróbmy taki artykuł o NICH! tylko bardziej profesjonalnie NIECH ich zatka :lol: debilpage.pl...

Najbardziej profesjonalne będzie to, że takiego artykułu nie napiszemy :)

edit: a to mało w redakcji dziewczyn ? :D
Nooldir

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Bentas » 3 lut 2011, o 15:56

Świetny tekst na poprawę humoru dla każdego prawdziwego kibice.
Brawo !!

Hahahaha :D Bo upadnę. Jak to przeczytałem to zobaczyłem prawdziwe oblicze fanów Manchasteru. Szkoda, że robią sobie taką opinię wśród innych, bo niektórzy kibice United to naprawdę sympatyczni ludzie potrafiący cieszyć się z gry zawodników, sukcesów itd. Jednak "dzięki" Ronaldo i Rooneyowi ten klub zyskał nowych PRAWDZIWYCH kibiców. Smutne. Mam nadzieję, że w Liverpoolu nigdy tacy nie zawitają ;)
Bentas

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez bols » 3 lut 2011, o 16:15

Najlepszą odpowiedzią będzie zwycięstwo na Anfield z MU po golu Carrolla :) A takimi "artykułami" przejmować po prostu się nie należy, nie jest to pierwszy i zapewne nieostatni tak nędzny tekst na tej stronie.
bols

Postprzez saw » 3 lut 2011, o 17:12

Nie wiem, jaki sens ma linkowanie "artykułów" na takim poziomie. Na devilpage ostatnio to chyba częściej piszą o Liverpoolu, niż na temat swojego klubu. Przeczytałem ten tekst i mimo, że prezentuje się lepiej niż ten poprzedni, to i tak nic ciekawego. Dowcipy oklepane, a na dodatek zmienione, bo pierwsza wersja dotyczyła właśnie United. Taki kawał to mogę nawet ja wymyślić:

Przychodzi Nani do Fergusona, a Ferguson też baba.

Hahahahah, ale śmieszne. Pewnie, gdyby takie coś pojawiło się w zmienionej oczywiście wersji na DP, co drugi komentarz byłby taki sam; że świetny żart, dobry artykuł.

Znacznie lepiej prezentowały się wpisy na temat Liverpoolu na redlogu. Przynajmniej poziom jakiś był.

A, i nie piszcie tam w komentarzach nic, bo pod każdym newsem na temat LFC widzę masę wpisów kibiców Reds. Nie warto.
- Nie martw się, Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alana Ball'a po zakupieniu go przez Everton
saw

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Jaszczur91 » 3 lut 2011, o 17:25

Dochodzę do wniosku, że ludzie z devilpage mają jakiś kompleks związany z LFC. Mam nadzieję, że nadal będą publikować taki kał bo sami sobie robią w ten sposób antyreklamę. Chociaż gimnazjalistom i ograniczonym umysłowo może to imponować.
Moje analizy dla EPL Index: http://eplindex.com/author/pawelwolecki
Jaszczur91
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Rycerzyk » 3 lut 2011, o 23:54

tylko poroszę, nie wrzucajcie wszystkich kibiców MU do jednego worka.

http://manusite.pl/?co=aktualnosci&id=26158

ten artykul, a zwłaszcza komentarze świadczą o tym że Manchester też ma wiernych, ukazujących szacunek do największego rywala kibiców.
Obrazek
Rycerzyk

Postprzez Torm^^ » 4 lut 2011, o 06:05

Rycerzyk napisał(a):tylko poroszę, nie wrzucajcie wszystkich kibiców MU do jednego worka.
http://manusite.pl/?co=aktualnosci&id=26158
ten artykul, a zwłaszcza komentarze świadczą o tym że Manchester też ma wiernych, ukazujących szacunek do największego rywala kibiców.

A to inny przykład, gdy rywale potrafią pisać teksty z klasą, szacunkiem i dystansem:
http://chelsea.pl/news_10291.php

Są ludzie i taborety, że tak staromodnie się wyrażę. Na taborecie to co najwyżej mogę usiąść, by wygodniej kulturalnie porozmawiać z człowiekiem o innym punkcie widzenia ;). Nawet wśród naszej społeczności znajdą się osoby bliższe meblowej klasyfikacji. Na szczęście redakcja profesjonalnie trzyma fason i ukróca niepotrzebne rozkręcanie dziecinnego flame'u.

Dla wszystkich, hmmm... normalnych? prawdziwych? (brakuje mi słowa (późno jest) i nie brzmi to dobrze, ale wiadomo o co chodzi) fanów ManUtd, Chelsea, Arsenalu, Liverpool, Blackpool, Q.P.R., Brzysko-Rol Brzyskorzystewko:

Salut! o7
Obrazek
Torm^^

Postprzez Torres09 » 5 lut 2011, o 09:41

http://www.weszlo.com/news/6256

konkurencja próbuje się reklamować gdzie tylko się da heh, chociaż sądząc po komentarzach bardziej im to wyszło na antyreklamę :happy:
Obrazek
Obrazek
Torres09

Postprzez mateo227 » 1 sie 2012, o 16:35

czy ktoś wie cóż to jest :wink: - http://football-club-liverpool.futbolowo.pl/index.php

coś na kształt strony, ale każdy artkykuł z lfc.pl przepisany
hmm?
Follow me on twitter:
https://twitter.com/mateowo
mateo227

Postprzez wlodek12391 » 1 sie 2012, o 16:44

Najprawdopodobniej jakaś amatorska strona. Prowadzona przez jakiegoś 12-latka, który jeszcze nie potrafi choćby zmienić treści artykułu. Sama domena Futbolowo.pl jest stroną, na której można tworzyć strony o klubach piłkarskich. Wiele zespołów z niższych klas rozgrywkowych w Polsce z niej korzysta, nawet w B-klasie.
Sukcesy trwają, dopóki ich ktoś nie spieprzy. Porażki są wieczne.
Obrazek
wlodek12391

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasza strona