Konkurencja

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Postprzez Jaszczur91 » 25 gru 2010, o 20:06

W każdym razie tytuł teraz mają inny :lol:

E: W takim razie nie wiem, nie ogarniam coś dzisiaj :wink:

E2: I w ogóle to tytuł chyba jednak nadal jest ten sam, never mind.

E3: Inna sprawa, że w tym wypadku łatwo się zdublować.
Ostatnio edytowano 25 gru 2010, o 20:24 przez Jaszczur91, łącznie edytowano 3 razy
Moje analizy dla EPL Index: http://eplindex.com/author/pawelwolecki
Jaszczur91
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez morfeusz » 25 gru 2010, o 20:20

Z tytułem chodziło mi o news z LFC.pl, tam od początku tytuł był taki, jaki jest. (chyba) :D
morfeusz

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez morfeusz » 30 gru 2010, o 11:14

http://lfcpoland.com/news/mccarthy-to-b ... -mecz-3991

kolejny plagiat 'kolegów' z lfcpoland....
morfeusz

Postprzez yooz » 30 gru 2010, o 11:18

morfeusz napisał(a):http://lfcpoland.com/news/mccarthy-to-byl-dobry-mecz-3991

kolejny plagiat 'kolegów' z lfcpoland....

Akurat ten news ma tyle wspólnego z plagiatem, co Ty ze spostrzegawczością: jak news ma 5 prostych i krótkich zdań, to nie ma bata, każde tłumaczenie będzie brzmieć podobnie.
Swoją drogą, chcesz się tutaj komuś podlizać, czy sprawia Ci radość wyszukiwanie rzekomych plagiatów?
...and he could play!

Always proud to be a RED
----------------
Bez pół litra da się żyć!
yooz

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez morfeusz » 30 gru 2010, o 11:21

nie lubię po prostu, jak widzę, że coś wygląda niemal identycznie... ale ok, postaram się więcej nie wrzucać takich postów :))
morfeusz

Re: Konkurencja

Postprzez Ibiz » 3 lut 2011, o 14:29

http://www.devilpage.pl/misza/blog/kome ... iverpoolu/

No i znowu powtarza się to samo. Ja wiem, że na głupotę nie ma lekarstwo ale wobec takiego k*****twa nie powinno się przechodzić obojętnie. Jeżeli to jest pomysł devilpage jak wybić się ponad przeciętność (żeby nie powiedzieć marność) to gratuluję serdecznie. W takich momentach jestem naprawdę dumny z lfc.pl.

Wieviór - no racja. Post napisany może w nie najlepszym miejscu. Ale powiedzmy, że jest to konkurencja w ogólnym sensie jako strona internetowa o tematyce sportowej. ;) Mam nadzieję, że troszkę się wybroniłem ale jak usuniecie to się nie pogniewam. :sleep:
Ostatnio edytowano 3 lut 2011, o 14:45 przez Ibiz, łącznie edytowano 1 raz
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"
Ibiz

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez hulus » 3 lut 2011, o 14:40

Nie ma co się tym przejmować. Jest to banalne, płytkie i całe szczęście LFC.PL jest na takim poziomie, że takie 'teksty' nigdy się tu nie pojawią.

Docinki między klubami to całe piękno rywalizacji, ale trzeba zachować poziom. Jak dwóch kibiców przeciwnych drużyn powrzucają sobie wzajemnie przy piwku to może to być zabawne. Jednak jak w gronie samych fanów MU wrzuca się coś takiego to dla mnie jest to dziecinada i autor powinien się wstydzić pod tym podpisać.
hulus
Redaktor

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Cappy » 3 lut 2011, o 14:40

Po co się tym przejmować w ogóle? Niech dziewczyny leczą kompleksy pisząc takie śmieszne artykuły i tyle :)

Who the fuck are man united? :)
Pamiętaj rodaku, CRACOVIA znaczy KRAKÓW

Obrazek
Cappy

Postprzez Wieviór » 3 lut 2011, o 14:40

Nijak mi ten post do tematu "Konkurencja" nie pasuje.

Nie mniej jednak - mają sobie bloga, na którym sobie piszą - i co z tego? "Artykuł" żenująco nieśmieszny, z każdej strony - ale jak mają taką potrzebę - czemu nie ? Ich sprawa.
Obrazek
Wieviór

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez dymos » 3 lut 2011, o 14:41

Ibiz napisał(a):http://www.devilpage.pl/misza/blog/komentarze/25529/posmiejmy_sie_troche_z_liverpoolu/

No i znowu powtarza się to samo. Ja wiem, że na głupotę nie ma lekarstwo ale wobec takiego k*****twa nie powinno się przechodzić obojętnie. Jeżeli to jest pomysł devilpage jak wybić się ponad przeciętność (żeby nie powiedzieć marność) to gratuluję serdecznie. W takich momentach jestem naprawdę dumny z lfc.pl.

Jesli smieja sie z takich zartow i tepych filmikow to swiadczy to tylko o nich. Juz zapomnieli jak sami czekali latami na jakies trofeum. Hipokryzja to zabawna rzecz. Ja nie zwracam uwagi na takie docinki, sprawy do wyrownania zostana uregulowane na boisku, a do tego czasu to MY, kibice Liverpoolu powinnismy pokazac, kto ma tutaj KLASĘ.
dymos

Postprzez Piciek2206 » 3 lut 2011, o 14:42

2xxxxxx7 GG Redaktora.
Nie ma zablokowanych wiadomości od nieznajomych :D
Piciek2206

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez zukowski » 3 lut 2011, o 14:48

mnie takie artykuly bardzo bawią, poniewaz kibice mułów utrzymuja mnie ciagle w dobrym przekonaniu ze nazwa muły jest dla nich stworzona. dziekuje dobranoc YNWA.
Obrazek
zukowski

Postprzez wokky » 3 lut 2011, o 14:49

Piciek2206 napisał(a):2xxxxxx7 GG Redaktora.
Nie ma zablokowanych wiadomości od nieznajomych :D

No i po co pisać do niego i mu wrzucać? To tylko go nasyci, da satysfakcję i będzie jeszcze więcej takich tekstów. Na debili nie ma lekarstwa.
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
wokky

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez PtK_ » 3 lut 2011, o 14:53

Kolejny tępy artykuł w ich wykonaniu. Dał Bóg, że na naszej stronie panuje porządek i bardzo wysoki poziom.
Niech sobie kpią z nas, niech się dowartościowują ale wszystko zawsze działa w dwie strony i nie zdziwię się jeśli nie długo oni wpadną w jakiś kryzys a my jesteśmy na fali wznoszącej.
Odpuścimy sobie czytanie takich debilnych tekstów bo to nie ma sensu. Po co się denerwować.
Obrazek
"Bo w życiu nigdy nie jest tak, jak byśmy chcieli aby było"

Z LIVERPOOL FC NA CAŁE ŻYCIE ;-)
PtK_
Defilada zup

Postprzez MikeLFC » 3 lut 2011, o 15:10

moim zdaniem kibice manu robią takie artykuły bo może po prostu zazdroszczą LFC transferów, a w szczególności Suareza na którego już kiedyś polowali :D nie patrząc nikogo nie sprowadzili w tym okienku i próbują sobie to zrekompensować głupimi żartami o nas :) widać wykazują szczeniacką postawę, wyjaśnimy to 6 marca na Anfield ! :)
Obrazek
MikeLFC

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasza strona