Typer

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Typer

Postprzez Rider » 6 sty 2011, o 20:57

Mam pytanie:

Która to edycja typera od początku jego powstania?
Rider

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Nooldir » 16 sty 2011, o 02:30

Początek: listopad 2004
Nooldir

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez AirCanada » 14 maja 2011, o 10:08

Jeśli chodzi o typera to mamy problemy techniczne niezależne od Nas i wrócimy dopiero w ostatniej 38 kolejce.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez saintek » 14 maja 2011, o 10:26

szkoda... typer to świetna rozrywka. ale w takim razie w ostatniej kolejce muszę ugrać 30 punktów:P
saintek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez LuisS » 14 maja 2011, o 23:43

Kurcze, szkoda, że nie będzie można obstawić 37. kolejki bo mam tylko 12 punktów straty do lidera ( ja to steven8). Jestem zły na siebie bo zapomniałem obstawić dwóch kolejek kiedyś. Jeśli bym to zrobił, to może bym był teraz pierwszy :roll: No nic za rok spróbuję, choć jeszcze nie wszystko stracone.
Mam pytanko- czy za typera są jakieś nagrody? :D
Obrazek
"Być odciętym od futbolu to tak, jakby być odciętym od tlenu. Żyję i oddycham grą. Opuszczenie chociaż jednej minuty meczu jest dla mnie jak śmierć" - Steven Gerrard.
LuisS

Postprzez antistar » 15 maja 2011, o 00:36

fajnie by było gdyby były jakieś :>
Obrazek
antistar

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez 9xMG » 15 maja 2011, o 08:49

LuisS napisał(a): Mam pytanko- czy za typera są jakieś nagrody? :D

Tak. Z tego co pamiętam to adres e-mail z końcówką @lfc.pl (mam rację ? :happy: )
9xMG

Postprzez Jazinho » 8 sie 2011, o 15:16

Próbuje się zarejestrować na typerze LFC, lecz gdy w oknie tworzenia użytkownika klikam przycisk " Utwórz" to dane znikają z okienek i nie pojawia się żadna informacja o tym czy konto zostało utworzone. Konta nie ma, bo nie loguje mi się. Nie wiem czy to jakiś błąd czy ja coś robię źle.
Jazinho

Postprzez Wieviór » 8 sie 2011, o 15:18

Jazinho napisał(a):Próbuje się zarejestrować na typerze LFC, lecz gdy w oknie tworzenia użytkownika klikam przycisk " Utwórz" to dane znikają z okienek i nie pojawia się żadna informacja o tym czy konto zostało utworzone. Konta nie ma, bo nie loguje mi się. Nie wiem czy to jakiś błąd czy ja coś robię źle.

Przed chwilą próbowałem i wszystko jest ok. Jaki mail?
Obrazek
Wieviór

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Skrystian2009 » 8 sie 2011, o 15:32

Wieviór napisał(a):
Jazinho napisał(a):Próbuje się zarejestrować na typerze LFC, lecz gdy w oknie tworzenia użytkownika klikam przycisk " Utwórz" to dane znikają z okienek i nie pojawia się żadna informacja o tym czy konto zostało utworzone. Konta nie ma, bo nie loguje mi się. Nie wiem czy to jakiś błąd czy ja coś robię źle.

Przed chwilą próbowałem i wszystko jest ok. Jaki mail?

U mnie również wszystko w porządku.Wchodzę w zakładke "nowy użytkownik", zarejestrowałem się i od razu mogę obstawiać
Obrazek

"Nigdy nie będziemy zadowoleni z remisu, z kimkolwiek byśmy nie grali, zawsze cieszą nas tylko wygrane" - Kenny Dalglish

Na stronie mam nick "Izzy"
Skrystian2009

Postprzez Thisu9 » 8 sie 2011, o 16:02

U mnie występuje taki sam błąd.
Obrazek

"Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu"
Thisu9

Postprzez Jazinho » 8 sie 2011, o 23:17

Mój mail to

Jaza1995@gmail.com
Jazinho

Postprzez PinkPanter » 16 sie 2011, o 16:06

Czy byłby ktoś tak uprzejmy i mógł mi wytłumaczyć o co chodzi w tym typerze??
Wiem, głupie pytanie, ale chciałbym się dowiedzieć o co kaman .. :D

E : Dzięki liverpoolek i bytoviacy :)
Ostatnio edytowano 16 sie 2011, o 16:23 przez PinkPanter, łącznie edytowano 1 raz
"Wszystko w sporcie jest teraz przecenione - zwłaszcza koszt wygrywania.''
- John W. Henry

Obrazek
PinkPanter

Postprzez liverpoolek » 16 sie 2011, o 16:19

PinkPanter napisał(a):Czy byłby ktoś tak uprzejmy i mógł mi wytłumaczyć o co chodzi w tym typerze??
Wiem, głupie pytanie, ale chciałbym się dowiedzieć o co kaman .. :D

Typujesz (obstawiasz) wyniki meczów piłkarskich ligi angielskiej.
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez bytoviacy » 16 sie 2011, o 16:20

Typujesz wyniki meczów. Wpisujesz wynik jaki wg ciebie padnie w danym spotkaniu. Po meczu wyniku są sprawdzane i jeśli trafisz dokładny wynik dostajesz 3 pkt, jeśli tylko wytypujesz zwycięzce, bądź trafisz, że będzie remis ( ale nie trafisz dokładnie trafionymi bramkami) dostajesz 1 pkt. W wypadku typowania nawet złego zwycięzcy dostajesz 0pkt. I tak sobie gramy, punkty są sumowane, a pod koniec sezonu wybierany najlepszy typujący
Obrazek
"Jest wielkim piłkarzem na prawej stronie pomocy, dobrym na lewej i efektywnym na każdej innej pozycji. W środku jest jednak najlepszy i to cała różnica." Ian Rush o Stevenie Gerrardzie
bytoviacy

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasza strona