Jubileusz strony

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Jubileusz strony

Postprzez Duszek » 31 gru 2006, o 20:11

1 Stycznia 2007 swoje trzecie urodziny obchodzi nasza strona [color=red:1ac2121315][b:1ac2121315]LFC.pl[/b:1ac2121315] [/color:1ac2121315]. Dok³adnie 3 lata temu, kiedy wybi³a pó³noc strona zaczê³a funkcjonowaæ.

Wtedy dopiero zaczynali¶my, a teraz mamy ¶wietn± stronê ze wspania³± redakcj±. Równie¿ muszê wspomnieæ tu o Was drodzy u¿ytkownicy naszego Forum i strony, bo w du¿ej czê¶ci to w³a¶nie Wy dodajecie Nam si³y do ci±g³ej pracy.

A strona niech nam funkcjonuje jeszcze: [color=red:1ac2121315]Sto lat! Sto lat! [/color:1ac2121315]

Teraz wszyscy na Sylwestra,
Szczê¶liwego Nowego Roku i pamiêtajcie o toa¶cie za [b:1ac2121315][color=red:1ac2121315]LFC.pl [/color:1ac2121315][/b:1ac2121315] :)

Szampañskiej zabawy!!!
Pozdrawiam.
Duszek

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez AcRoSs » 1 sty 2007, o 17:08

Oczywi¶cie wczoraj toast za Nasza dumê [color=red:8f2637b280]LFC.pl[/color:8f2637b280] by³ jak najbardziej 8) .

Ale to szybko leci, ju¿ trzy lata... Ca³a redakcja to wyj±tkowe osoby. Równie¿ ludzie, którzy odwiedzaj± Nasz serwis, to ¶wietni ludzie, bo to w³a¶nie Wy jeste¶cie Nasz± najwiêksz± motywacj± do pracy.

Sto lat strono :P :!: .

Pozdrawiam AcRoSs
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AcRoSs

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Daniel » 1 sty 2007, o 17:13

Oj tak strona w czasie tych trzech lat poczyni³a olbrzymie postêpy. Pamiêtam jak rejestrowa³em siê na forum kiedy na stronie nie by³o masy rzeczy z obecnej formy. Dla mnie urodzinki LFC.pl to tak¿e du¿y powód do zadowolenia, bo a¿ mi³o jest widzieæ rozwój strony i wspó³pracowaæ z tak± prze ekip± redakcyjn± :)

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Daniel
Honorowy Moderator

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Banan » 1 sty 2007, o 17:37

Jestem redaktorem od niedawna. I co chcia³bym rzec: kiedy by³em zwyk³ym u¿ytkownikiem serwisu (czy ja powiedzia³em zwyk³ym – ka¿dy u¿ytkownik jest wyj±tkowy :) ) bardzo podziwia³em ca³± redakcje za pracê któr± wykonuj±. Newsy, artyku³y, podsumowania, multimedia, nowe dzia³y i ca³a organizacja forum – za to wszystko i jeszcze wiêcej jestem pe³en podziwu. Szczególnie, ¿e to wcale nie jest lekki kawa³ek chleba o czym mam okazje siê przekonaæ :P . A prowadzenie serwisu przez trzy lata... Pe³en respekt. 8)
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Sochal » 1 sty 2007, o 17:49

No có¿, ja tutaj jestem na sta³e od ponad roku i przez ten okres strona odnios³a przeogromny sukces, rozros³a siê i te procesy trwaj± nadal, co cieszy. 100 lat LFC.pl!
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

Postprzez lfc » 1 sty 2007, o 18:26

No to wszystkiego najlepszego z okazji "urodzin" :lol: !!!!!!
¯e jestescie zajebisci i najlepisi na ¶wiecie pisaæ nie bêdê bo skoro macie takich fajnych u¿ytkowników jak ja to sie rozumie samo przez siê<faja>...
Mam nadziejê ¿e stronka bedzie pod±¿a³a dalej tak dobr± drog± jak teraz, wszystko co robicie wykonywane jest na najwy¿szym poziomie przez ludzi którzy maj± t± sam± pasjê [b:7085541601][color=red:7085541601]LIVERPOOL FC[/color:7085541601][/b:7085541601]!!!!!!
Liverpool Football Club mo¿e byæ dumny ze ma takich kibiców :) .
Mam jeszcze ma³e pytanie na koniec do rzecznika prasowego stronki :wink: :
Na Merseyside nie cichn± plotki ze to na wasz± cze¶æ dzi¶ LFC wygra³ trzema bramkami specjalnie aby podkresliæ jubileusz.Podobno t± fantastyczn± sytuacje pod koniec meczu Crouch zmarnowa³ specjalnie.Ile w tym prawdy :wink: ?

P.S:Dali by¶cie konkurencji jakies szanse bo naprawdê to niegrzecznie tak ich poni¿ac na kazdym kroku...
Obrazek
lfc

Postprzez liverbird_91 » 3 sty 2007, o 23:14

Jestem na stronie, a dok³adniej na forum, od sierpnia tego roku. Przez te 5 miesiêcy mojego pobytu tu zaobserwowa³em wiele zmian. Zarówno co do wygl±du strony jak i tre¶ci. Po jaki¶ d³u¿szych przerwach od szko³y (wakacje, Bo¿e Narodzenie) zawsze dochodzi pare nowych dzia³ów, b±d¼ uzupe³niane s± kolejne.

Codziennie zreszt± Redakcja czêstuje Nas spor± dawk± newsów, aryku³ów i przeró¿nych ciekawostek zwi±zanych z Liverpoolem FC jak i z samym miastem Liverpool.

Pokazuje to, jak bardzo ludziom pracuj±cym na lfc.pl zale¿y aby strona kwit³a w najlepsze :) Korzystaj± na tym zarówno u¿ytkownicy, którzy mog± dowiedzieæ sie tutaj praktycznie wszystkiego o LFC, jak i Redaktorzy, którzy z ca³± pewno¶ci± czuj± wielk± satysfakcje :)

¯a³uje z jednej strony, ¿e dopiero niedawno do³±czy³em do tej wspólnoty, jest tu masa zajebistych ludzi, których ³±czy wspólna pasja jak± jest LFC.

Ok, koniec tej epopei, bo zaraz sie wzrusze :lol: Co do ¿yczeñ, to jedyne co mi przychodzi na my¶l, to róbcie to co nadal robicie, z takim samym po¶wiêceniem i zaanga¿owaniem, a ta strona nigdy nie straci swojego wielkiego blasku :)
'Nie ma chleba bez jedzenia' - nowe staropolskie przysÂłowie :D
MĂłwie akcentem rolniczo-wiejskim...<lol2>
liverbird_91

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Powrót do Nasza strona