10KKWLFC.pl

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

10KKWLFC.pl

Postprzez Wieviór » 6 paź 2006, o 17:40

10 Koni Którzy Wstrz±snêli LFC.pl, dzisiaj z Airem zaczęliśmy myśleć nad ludźmi którzy wstrząsnęli życiem naszej strony. Każda z osób na liście zrobiła coś, co zapadło w naszej pamięci.

Lista AirCanady i Wievióra:[
10. Bercik
9. Adam z Histo.pl
8. Belaiza
7. Fulu
6. Duszek
5. Linuxpl
4. Kielbol
3. Korek
2. Liverpoollover
1. Zapi

Zapraszamy gorąco do pisania wlasnych list, z ew. komentarzem.

( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
Obrazek
Wieviór

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez lfc » 6 paź 2006, o 17:56

Ja bym proponował 10 najlepszych u¿ytkowników albo najbardziej popularnych bo trudno wybrac tylko 10 którzy czyms zaistnieli(smiesznie) ale skoro to moge napisac...

10.Siara
9.Gin
8.Zapi
7.Dominic
6.Pete
5.007
4.Pafcyk
3.Ramzes
2.Korek
1.Kielbol
Obrazek
lfc

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Krzysiek » 6 paź 2006, o 18:11

Mnie najbardziej wstrząsają komentarze 10-cio letnich "kibiców" Chelsea pod newsami :wink:

A tak swoja droga to gdzie sie zapodzial Korek?
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez wokky » 6 paź 2006, o 18:19

10. ?
9. ?
8. ?
7. ?
6. Levy
5. Liverpoollover
4. Korek
3. Mitchell
2. Fionnghuala
1. Ramzes
wokky

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Sochal » 6 paź 2006, o 18:30

U mnie rywalizacja o podium niezwykle zacieta. Jeden wielki znak zapytania - Zapol, czy moze człowiek nie-do-opisania, czyli Ramzes? Mialem wielki dylemat.

10. 007 - Dziekan LFC.pl do spraw tekstów kladacych pod stół

9. Maytman -to znaczy dużo

8. Gin - czyli autor niezwykle fajnie chaotycznych postów

7. Kielbol - i jego opowiadania

6. Duszek - zostawie dla siebie

5. Linuxpl - serwer dzieki ktoremu mielismy niezłe jajca

4. Korek -Crouch gra fałszywka

3. Liverpoollover - dorodny koñ stronki

2. Ramzes - toczył wielki bój z Zapolem o zaszczytna pierwsza pozycje, ale ostatecznie przegrał - co jak co, po prostu nie każdy rodzi siê z mózgiem

1. Zapi - czy trzeba cos dodawać
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

Postprzez Daniel » 6 paź 2006, o 18:56

10. Kazik- człowiek z małą ilością postów, ale na zlocie potrafi wszystkich rozśmieszyć.
9. Kielbol- teksty wszystko mówią
8. Duszek- jakby nie było twórca strony ;)
7. Czorny- Michał (:P ) to był dobrym duchem stronki i ładnie pracował
6. Mitchell a jakoś tak
5. Zapol- legenda 1 zlotu, znam Go tylko z opowieści dlatego dopiero 5. miejsce
4. Ramzes ach ten człowiek wymiata
3. Korek - Crouch gra fałszywkę
2. Liverpoollover - artykuły
1. Air- chyba najbardziej przyczynił się do obecnej rangi strony

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

Re: 10KKWLFC.pl

Postprzez Bercik » 6 paź 2006, o 21:34

Moja 3 sie zmieniła.

1. Wievior -beczysysław do potęgi
2. Kaziklfc - zajebisty gość.. po spêdzeniu z nim 12 godzin, można nie wyrobiæ z beki...
3. AirCanada - moze nie mogłem zbyt duzo z nim pogadac, ale ca³y czas toczył bekę :) moze jeszcze bardziej wygięty od tych dwóch poprzednich ?! :)

4-10 ...reszty z forumowych ziomków nie znam... :) Rysiu calkiem spoko ziomek :) a Liverpoolover tym bardziej - troche za cichy i za skromny :P bynajmniej tak by sie wydawalo :)

Pozdro
Ostatnio edytowano 23 paź 2006, o 17:33 przez Bercik, łącznie edytowano 2 razy
Bercik

Postprzez 007 » 6 paź 2006, o 22:53

Miejcsa 2-6:
Zapi, Ramzes, Korek, Kielbol, Pete M.

AND THE WINNER IS... (FANFARY W TLE)

(CHWILA NAPIÊCIA)

MAŁOLETNI FAN CHELSEA, KTÓRY PISAŁ ŻE JEŚLI NIE BĘDZIEMY GŁOSIĆ KULTU CHELSEA I MU SIĘ CAŁKOWICIE NIE PODPORZĄDKUJEMY TO SKASUJE CAŁE FORUM :lol:
007

Postprzez ZAPI » 7 paź 2006, o 09:59

Dobry temat, wiec i ja sie wypowiem :) . Ja bede sie staral podac moja 10, kierujac sie raczej praca na stronie, anizeli innymi rzeczami :).

Podam tylko moja pierwsza piatke, a reszta to kolejnosc przypadkowa:

5.Levy - mia³ okres na stronie, gdzie zapieprza³ bez przerwy i ciagle, teraz takze nie odstaje i bardzo czesto dodaje newsiki no i zajmuje 2 miejsce pod wzgledem napisanych newsow w ciagu jednego dnia.

4Wievior- bez niego pewnie strona nie bylaby taka sama, jesli cos sie zepsuje Wievior wkracza do akcji i zaraz probuje to naprawic

3.Damian-cichy bohater strony, majac Go na gg nie ominie mnie zadna ciekawostka zwiazana z Liverpoolem, ma swoje zrodla ,ktorych nie zna nikt, a sa naprawde zajebiste

2.Liverpoollover -wielki respect za Jego artykuly, ciagle cos tlumaczy no i mial najwiekszy udzial w przetlumaczeniu 100 ktorzy wstrzasneli The Kop

1.Air mial chwile slabosci, ale to dzieki niemu strona jest teraz taka jaka jest, rekordzista pod wzgledem napisanych newsow jednego dnia
Obrazek
ZAPI

Postprzez Liverpoollover » 7 paź 2006, o 20:32

No cóż może i ja przedstawie swoją skromną listę:

10.Kazik - Twoja Sysunia" przejdzie do histori LFC.pl :)
9. Duszek[- jak ju¿ wspominano bez niego tego serwisu by nie by³o
8. KIełbol - brakuje mi go teraz. nie mogę się doczekać, jak wróci :D
7. Mitchell - Jakoś tak lubię jego posty czytać
6. Belaiza - Niesamowita kobietka, nic dodać nic ująć :)
5.Ramzes - Tutaj chyba nie muszę mówić :lol:
4. Zapi - o tym człowieku już krążą legendy
3. Korek - Szkoda, żę go nie było na zlocie
2.Wieviór - Współtwórca strony i naprawdę kawał dobrej roboty odwala nasz webmaster.
1. Air - to On ciągnie serwis w najtrudniejszych chwilach i jest jej głównym motorem napêdowym, no i gdyby mi nie zaproponował dołączenia do redakcji to bym pewnie tego teraz nie pisał :wink:
Everything is contained within the game of football, providing You are prepared to look for it. It is what it means to us - not anyone else - that matters." Paul Tomkins
Liverpoollover

Postprzez Sochal » 7 paź 2006, o 21:11

Jeśli natomiast chodzi o listę ludzi, którzy zrobili najwięcej dla stronki to:

5. Daniel - taki Dietmar Hamann LFC.pl
4. Damian - j/w
3. Liverpoollover - tytuł pod ksywką wszystko wyjaśnia, 'łowca artykułów'
2. Wieviór - panel administracyjny, skrypty i cała reszta, która gołym okiem nie jest widoczna, a jednocześnie dzięki temu strona się trzyma w kupie.
1. Air - legenda
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

Postprzez Belaiza » 9 paź 2006, o 08:59

Moja kolejność będzie raczej przypadkowa, bo nie chcę nikogo ani urazić ani zbyt wychwalać (coby w samozachwyt nie popadali :P )
1. Wieviór - dla mnie Guru :wink:
2. Air - trzyma całość w ryzach
zresztą Ci dwaj Panowie zajmują szczególne miejsce w moim sercu - dwójka "moich młodszych braci" - :P
3. Levy - za infoserwis sms i całpokształt
4. Mittchel - mimo,że nie zgadzamy się w wielu sprawach, to jego posty zawsze ożywiają dyskusję.
5. Gin - za dbanie o dobry HUMOR
6. Krzysiek - nie wymaga komentarza
7. Liverpoollover - za stoicyzm i mrówczą pracę
8. cała ekipa II zlotu - powiało prywatą :P
9. Czorny - Michał, szkoda, że Nas opuścił :(
10. Cała redakcja - nie jestem wtajemniczona kto za co jest odpowiedzialny, ale jedno jest pewne, nie pisalibyśmy sobie na tym Forum gdyby nie WY - Dzięki :)
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Belaiza

Postprzez Witz » 18 paź 2006, o 18:04

U mnie jak u wielu poprzednich kolejno¶æ przypadkowa:

1. Fionnghuala (? - sory :P ), Szosti i Ramzes - odpowiednio zastępowi "arogancki dupek" (bez obrazy, cytat Twoich słów), "cham" (te¿ bez obrazy, te¿ cytat) i Ramzes (ymmm... zjeb totalny :wink: )
2. Levy (zapierdala jak dzik synek, czasem się zastanawiam, czy Ty do szkoły chodzisz)
3. Krzysiek, Mitchell i Korek (wyjadacze po prostu, czesto jeden ma inne zdanie niz drugi :happy: )
4. Kielbol (wiadomo :D )
5. Ramirezone (zapomniany trochę, ale to przecież on stworzył takiego wyróżniającego się LFC.pl spośród innych stron laya z jednorazowymi małymi okienkami newsowymi)
6. Wieviór (spec od tych wszystkich phpów javów itp + grafiki z zajebistym poczuciem humoru)
7. Damian (skarbnica wiedzy)
8. AcRoSs i Daniel (zawsze chętni do newsa, czy wywiada do podzielenia, zaliczyłym też tu artiego, ale sam przyznam, że miewa kresy opierdalania się (just like me)
9. Liverpoolover (howgh - za czas poświęcany tym wszystkim angielskim felietonistom :) )
10. Air (pytosz!)

11. :roll: założyciele strony, czyli Damian i Duszek już zresztą wymieniony.
Witz

Postprzez Johnny Szostie » 18 paź 2006, o 18:24

jak dla mnie bezapelacyjnie wszystkich niszczy niejaki "u" (ten co niby mieszka w Ameryce, wszystkim by wpierdala ale nie zrobi tego bo mu się nie chce biletu lotniczego kupować, nienawidzi Reiny, wielbi Jureczka, wysyyła z usa mecze LFC na płytach, rozdaje swój adres i nr. tel. kom. na prawo i lewo zeby "wyjaśnić wonty" a poza tym analfabeta, dyslektyk i zwyczajny idiota). Ole!
Johnny Szostie

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez carlsberg » 7 lut 2007, o 20:20

Jako ze jeszcze sie tu nie wypowiadalem to uczynie to teraz. Sa to osoby ktore wstrzasnely ta stronka zarowno pozytywnie jak i smiesznie :

1. Konradlfc
2. Air
3. Levy
4. Korek
5. Czorny
6. Kielbol
7. MaG
8. lfc i Mitchell
9. Liverpoollover
10. Wievior

Byc moze kogos pominalem, ale mysle ze lista nie jest zla :)
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL
carlsberg

Następna strona

Powrót do Nasza strona