Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Postprzez Django » 28 gru 2019, o 21:47

Wrubel84 napisał(a):
Mitchell napisał(a):
PyrkaLFC napisał(a):Błagam zróbcie coś z tą p********ą sesją na stronie, straciłem posta którego klepałem chyba z 40 minut, w*****ć się idzie.
Współczuję Ci bracie. Kilka razy zdarzało mi się przeżywać taką frustrację.
Póki forum nie drgnie sugeruję, przed "wyślij", wcisnąć combo Alt+A, Alt+C. Ratuję się tym od lat.
Choć pewnie na to wpadłeś.

Hmm
Alt+a = ą
Alt + c= ć

chyba chodzi o ctrl+a = zaznacz wszystko
ctrl + c = kopiuj

:roll:

PRAWY ALT jest do polskich znaków, ta kombinacja z lewym ALTem nie działa ;)
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez n_t » 29 gru 2019, o 03:37

Miała miejsce mała migracja - dajcie znać czy wszystko działa, i czy problemy z sesjami na forum wciąż występują.
Obrazek
n_t
Webmaster

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez AustralianMagic » 29 gru 2019, o 10:21

Nie wiem czy ten problem jest tożsamy z czasem trwania sesji, ale gdy się loguję, przerzuca mnie do głównej strony forum (jestem zalogowany), następnie wybieram jakikolwiek wątek z jakiegokolwiek działu, dajmy na to tak jak teraz "nasza strona" i po wejściu... już jestem wylogowany. Opcją by tego uniknąć jest "zapamiętaj" podczas logowania, ale mimo wszystko chyba nie powinno tak być?
AustralianMagic

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez tetfoll » 5 sty 2020, o 17:11

Hej,
Co myślicie o tym aby na naszej nowej stronie pojawiła się ściana z wszystkimi zdobytymi pucharami? ;) Coś na wzór tej z naszego stadionu ;)
tetfoll

Postprzez nexetpl » 9 lut 2020, o 13:34

w regulaminie wątku o spekulacjach transferowych jest napisane, że dozwolone jest każde źródło z wyjątkiem the s*n i news of the world. Wydaje mi się jednak, że lepiej by było wprowadzić coś jak na reddicie, o tutaj

Obrazek

proponuję żeby dopuszczać newsy z tier 3, a wszystko poniżej usuwać.
Droga wojownika jest drogą samotną.
Obrazek
nexetpl

Postprzez Szpieg1 » 9 lut 2020, o 20:59

Po to są informacje transferowe.
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Mikes92 » 15 lut 2020, o 18:31

Czy to nie jest jakiś błąd na forum? Czas przesłania postów sugeruje, że nie są po kolei. Nie pierwszy raz to widzę.
Obrazek
Mikes92

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 15 lut 2020, o 18:45

Mikes92 napisał(a):
Spoiler:

Ja obstawiam, że do bazy leci zrzut czasu aktualnej godziny w Polsce, natomiast różnica czasu liczona jest na serwerze, który pewnie jest gdzies w Anglii, gdzie czas jest o godzine do tyłu. W rezultacie skrypt na serwerze sprawdza godzine dodania posta w bazie i odejmuje od niego aktualną godzinę w Anglii. Albo coś podobnego xD
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Juluz » 15 lut 2020, o 19:08

Powinno załatwić sprawę.

Panel użytkownika > Ustawienia.

Obrazek
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Juluz
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Nasza strona