Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Postprzez maxbeatles » 22 sty 2017, o 03:08

Komentarze. Jakoś półtorej tygodnia temu RedWolf zaczął wszystkich poważnie wku*wiać i słusznie mu o tym powiedzieli ludzie. Ale na jednym razie się nie skończyło i tak za każdym razem jak ten gość coś napisze to się na niego rzucają. A Sniegu parę razy dał popis chamstwa w stosunku do w/w. Po co robić syf na stronie?
maxbeatles

1 year of membership

Postprzez maxbeatles » 28 sty 2017, o 15:36

o co chodzi ze stroną? Moje komentarze zniknęły i nie mogę się zalogować na konto na głównej.
maxbeatles

1 year of membership

Postprzez Yvette » 28 sty 2017, o 15:41

Ja we wrześniu dostałem bana na dwa tygodnie mimo tego, że wcześniej nie udzielałem się na forum przez 2 miesiące :D

Ja chciałbym przy okazji zapytać się, czy da się coś zrobić z reklamą portalu "fabrykasily.pl" na komórkach. Kurwicy można dostać podczas przeglądania lfc.pl
Yvette

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez tuniol » 2 lut 2017, o 15:53

Czy będzie tapeta na miesiąc luty? W styczniu nie było i meczu nie wygraliśmy w lidze :)
You'll never walk alone
tuniol

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez pitersikorka » 2 lut 2017, o 16:41

tuniol napisał(a):Czy będzie tapeta na miesiąc luty? W styczniu nie było i meczu nie wygraliśmy w lidze :)

też o tym pomyślałem. Sam sobie zrób tu się nie doczekasz.

PS. Myślę, że jak się zaczyna jakiś projekt to powinno się go kontynuować jeśli jest zainteresowanie tematem. Pozdrawiam
pitersikorka

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez sijdn » 2 lut 2017, o 16:52

pitersikorka napisał(a):
tuniol napisał(a):Czy będzie tapeta na miesiąc luty? W styczniu nie było i meczu nie wygraliśmy w lidze :)

PS. Myślę, że jak się zaczyna jakiś projekt to powinno się go kontynuować jeśli jest zainteresowanie tematem. Pozdrawiam

Na styczeń nie było i na luty też na razie nie ma. Ja korzystam z tej strony --> http://angielskieespresso.pl/download/ Tapetę na styczeń a teraz na luty już właśnie pobrałem. :)
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly
sijdn

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Flaszek » 2 lut 2017, o 17:32

pitersikorka napisał(a):

Ale wiesz, że autor nie dostaje za nie wynagrodzenia i robi je z dobrej woli? Ohydnie roszczeniowa postawa.
Flaszek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez pitersikorka » 2 lut 2017, o 19:55

Flaszek napisał(a):
pitersikorka napisał(a):

Ale wiesz, że autor nie dostaje za nie wynagrodzenia i robi je z dobrej woli? Ohydnie roszczeniowa postawa.

nigdzie nie napisałem, że ma zrobić i kropka. Chyba, że źle przeczytałem swoją wypowiedź. Jeśli strona nie zarabia mimo takiego ruchu tutaj to coś nie tak. Te reklamy za darmo wyskakują zapewne.
pitersikorka

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Flymf » 2 lut 2017, o 20:10

pitersikorka napisał(a):
nigdzie nie napisałem, że ma zrobić i kropka. Chyba, że źle przeczytałem swoją wypowiedź. Jeśli strona nie zarabia mimo takiego ruchu tutaj to coś nie tak. Te reklamy za darmo wyskakują zapewne.

Bez przesady, lfc.pl nie generuje AŻ takiego ruchu, pewnie wystarczy na tyle żeby opłacić hosting.
Obrazek
Flymf

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez tuniol » 4 lut 2017, o 18:03

Łatwiej będzie zrobić tę tapetę niż Miniole przestanie rozdawać prezenty, a angielscy piłkarze będą kreatywni
You'll never walk alone
tuniol

Postprzez tyszek » 4 lut 2017, o 20:18

http://www.thisisanfield.com/2016/12/an ... tmosphere/

Było to tłumaczone na naszej stronie? Z tego co pamiętam to nie, a szkoda, bo artykuł ciekawy. Wiem, że to jest sprzed półtora miesiąca, ale może redakcja zgodzi się przetłumaczyć i wrzucić na stronę?
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher
tyszek

2 years of membership2 years of membership

Postprzez MojNick » 25 lut 2017, o 21:08

Odkopałem dziś w szafie starego smartfona i odnalazłem na nim aplikację lfc.pl Wiem, że nie jest ona już oficjalnie dostępna, jednak o dziwo działa ona dalej sprawnie i z chęcią bym ją ponownie zainstalował. Pytanie, posiada ktoś może ją jeszcze i mógłby podesłać instalkę? I czy jest szansa kiedyś na jej oficjalny powrót?
MojNick

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Gall » 25 lut 2017, o 21:36

http://brudnymecz.blog.pl/
Mój blog o piłce nożnej.
https://www.facebook.com/sborawskiblog <- mój fanpage.
Gall
Redaktor

Postprzez MojNick » 26 lut 2017, o 00:03

Tego linka znalazłem, nie szło stamtąd pobrać, jak nie ESET to Chrome sam w sobie blokował dostęp. Czyli coś nie tak musi być z tą stroną.
MojNick

Postprzez ElFirmino » 26 lut 2017, o 08:36

Pobierz mobogenie i w tym wpisz lfc.pl .
ElFirmino

1 year of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasza strona