Problem z Forum

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Problem z Forum

Postprzez raniLFC » 15 sty 2010, o 00:00

Mam problem z zalogowaniem się na strone.Z forum nie ma problemy (jak widać :D ) a na stronę nie moge się zalogowac.Wyskakuje komunikat że błędne dane.Zostałem zbanowany czy jak ?
Nie ma większych drani od nawróconych na cynizm idealistów.
raniLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez AirCanada » 15 sty 2010, o 13:25

Jeśli się wcześniej normalnie logowałeś na stronę a teraz nie możesz, to wynika z tego właśnie jak domniemasz, zostałeś zbanowany zapewne za złamanie, któregoś z punktów regulaminu serwisu.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez mlody93 » 26 mar 2011, o 18:55

Ja mam taki konkretny problem.
Zobaczyłem temat mapa fanów Lfc. Długo się nie zastanawiając chciałem się wpisać, no to wciskam link a tutaj coś takiego
http://frappr.com/lfcpolishfan. Nie wiem co jest grane, czy może mi to ktoś wyjaśnić?
Steve Gerrard, Gerrard,
He'll pass the ball 40 yards,
He's big and he's fucking hard,
Steve Gerrard, Gerrard...
mlody93

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez PiotrekB » 4 maja 2011, o 10:59

Może nie mam problemu z forum ale ze stroną - mimo wgrania avatara (podałem ścieżkę z dysku) do 'panelu fana' , mój avatar się nie wyświetla :/ wgrywałem naprawdę różne obrazki, nawet 'pożyczone' z innych profili i nic :P
Obrazek
PiotrekB
Redaktor

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Edmilson » 4 maja 2011, o 11:32

Nie podaje się ścieżki z dysku, tylko z jakiegoś hostingu zdjęć. Jeśli chcesz wstawić sobie avatara z naszej strony, to po prostu wchodzisz tutaj - http://lfc.pl/Avatary , wybierasz interesującą Cię fotkę, klikasz prawym przyciskiem myszy na 'Kopiuj adres URL grafiki' i wklejasz do profilu.
Obrazek
Edmilson

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez PiotrekB » 4 maja 2011, o 12:28

Dzięki :) Myślałem że już nic nie pomoże :D
Obrazek
PiotrekB
Redaktor

Postprzez Niko93 » 14 cze 2011, o 10:22

Mam problem od wczoraj mniej więcej zamiast polskich znaków ł,ą,ó itp pojawiają się kwadraciki znaki zapytania ogólnie wszystko tylko nie to co potrzeba a dzieje się tak tylko i wyłącznie na forum LFC.pl :( Używam najnowszej opery. Example:
Obrazek
Zapomniałem dodać na innych wszystko jest ok :wink:
Ostatnio edytowano 14 cze 2011, o 10:58 przez Niko93, łącznie edytowano 1 raz
Niko93

Postprzez Alex » 14 cze 2011, o 10:51

Niko93 napisał(a): najnowszej opery.

Opera ssie i to jest raz. Na innych przeglądarkach tak samo się dzieje? Polecam Chrome'a, pod względem funkcjonalności nie do przebicia.

Sprawdź w przeglądarce kodowanie znaków.
Alex

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez MerseysideRed » 3 lut 2013, o 11:39

"General Error
SQL ERROR [ mysql4 ]

User lfcdbgjjphpbb already has more than 'max_user_connections' active connections [1203]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.
"

pojawia się kilkukrotnie za każdym razem przy odpalaniu strony, tudzież forum. jak temu zaradzić?
MerseysideRed

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez ATB » 3 lut 2013, o 12:01

Kilkukrotne odświeżenie strony (ctrl + F5) powinno pomóc
ATB
Redaktor

Poprzednia strona

Powrót do Nasza strona