Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Postprzez FankaLFC » 2 cze 2019, o 12:42

Za tym nie stoją automaty do newsów, tylko prawdziwi ludzie, a było już chyba mówione, że obecnie jest mało chętnych na takie spędzanie czasu. Mimo wszystko, fajnie by było gdyby za tym zwycięstwem i może jakimś boomem na Liverpool przyszło też małe odświeżenie strony i forum, wiadomo konkurencji zbytnio nie ma, ale przydałoby się trochę więcej życia u nas! :wink: Teraz, kiedy nadchodzi, miejmy nadzieję, nasza złota era i tłuste czasy :D Oczywiście każdy z nas musi dokładać trochę sił w tym kierunku, chociażby nie siejąc fermentu na forum albo nie atakując innych użytkowników, co tutaj stało się małym sportem :(

Pozdrawiam kibiców najlepszego klubu w Europie, a potem i na świecie, YNWA! :D :D
Six times.
FankaLFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Przemko » 2 cze 2019, o 12:43

PyrkaLFC napisał(a):
Spoiler:

Napiszę ci na zakończenie tylko tyle że się nie do końca rozumiemy, ale nie czuję potrzeby przekonywać cię do swojego zdania, sam do twojego też nie jestem przekonany, a obrazek który wrzuciłeś można by było podpisać że zamiast świętować bierzesz udział w gównoburzy i dać na awatar zarówno twój jak i mój.
Obrazek
Przemko

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 2 cze 2019, o 12:49

Przemko napisał(a):
PyrkaLFC napisał(a):
Spoiler:

Napiszę ci na zakończenie tylko tyle że się nie do końca rozumiemy, ale nie czuję potrzeby przekonywać cię do swojego zdania, sam do twojego też nie jestem przekonany, a obrazek który wrzuciłeś można by było podpisać że zamiast świętować bierzesz udział w gównoburzy i dać na awatar zarówno twój jak i mój.

True. Bez odbioru.
"Po meczu, w trakcie kąpieli lodowej, do pomieszczenia zaszedł Klopp i powiedział do mnie „Gini Wijnaldum przewiduje, że za tydzień uda nam się wejść do finału Ligi Mistrzów. Co ty o tym myślisz?” Gini <3
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Egalot » 31 sie 2019, o 17:42

Nie chcę się czepiać, bo wiem, że wykonujecie wiele pracy, żeby zapewnić jak najlepsze funkcjonowanie strony. Ale tego Moreno ze strony głównej po prawej stronie u góry to czas najwyższy usunąć. Takie mam szczęście, że to on najczęściej się pojawia, kiedy otwieram stronę główną.
Taka luźna uwaga z mojej strony 8) :D :wink:
Obrazek
Egalot

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez kwasddz » 31 sie 2019, o 22:32

Witam.
Również nie chcę się czepiać, aczkolwiek czuję potrzebę, aby zadać to pytanie:
Czy aby na pewno 5.11.2019 domowy mecz Ligi Mistrzów przeciwko Genk rozgrywamy o godzinie 09:25, tak, jak wskazuje na to terminarz na lfc.pl? ;)

Pozdrawiam o/

EDIT: Dzięki! Zrobione :) / air
kwasddz

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Grafito » 31 sie 2019, o 23:44

Coś się zmieniło, odnośnie planów na nowy wygląd Strony/Forum.
Czy wciąż temat rzeka i brak czasu? :(
Obrazek

"I like being alone"
Grafito

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez MixonLFC » 4 wrz 2019, o 19:58

Doczekam się kiedyś aktywacji konta na stronie ? Ten sam nick co na forum, czekam już ładnych parę lat :P
MixonLFC

1 year of membership

Postprzez Mitchell » 4 wrz 2019, o 21:21

MixonLFC napisał(a):Doczekam się kiedyś aktywacji konta na stronie ? Ten sam nick co na forum, czekam już ładnych parę lat :P

Cóż znaczy te parę lat wobec czekania na mistrzostwo.
Ułamek :P
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Mitchell

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Juluz » 16 wrz 2019, o 18:59

Jak wiemy, format obecnej strony głównej opiera się w dużej mierze na tłumaczeniu newsów pojawiających się u źródeł związanych z klubem. Rzadko możemy ujrzeć na stronie coś, co wypływa bezpośrednio od naszych redaktorów, ostatni felieton pojawił się w 2016 roku, analiza w roku 2017, natomiast jedyną formą, która się zachowała i pojawia się regularnie są chyba oceny redakcji.

Jaki jest Wasze nastawienie wobec takiego stanu rzeczy? Chcielibyście częściej czytać artykuły, felietony, które byłyby przemyśleniami należącymi do redakcji? A może odpowiada Wam obecny stan rzeczy?

Pozdrawiam :)
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Juluz
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Egalot » 16 wrz 2019, o 19:41

Zawsze lubiłem teksty naszej redakcji. A artykułami autorstwa Hulusa wręcz się rozkoszowałem. Byłoby super gdyby to wróciło
Obrazek
Egalot

Postprzez Fanlive94 » 16 wrz 2019, o 20:07

Całkowicie zgadzam się z Egalotem. Artykuły redakcji były świetne, fajnie by było jakby wróciły ;).
Fanlive94

1 year of membership

Postprzez ks77 » 16 wrz 2019, o 21:04

I ja lubię poczytać różne przemyślenia oraz analizy.
ks77

Postprzez Gagarin » 16 wrz 2019, o 21:28

Oj tak, wasze felietony i artykuły były swoistą wisienką na torcie jakim jest strona i społeczność lfc.pl. Bardziej wolimy torcik z wisienką niż bez
Obrazek
Gagarin

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 16 wrz 2019, o 22:06

Może jakiś artykuł po każdym meczu autorstwa kilku redaktorów i ich oceny za mecz. Coś jak "media po meczu". Krótko i na temat co było ok, co do poprawy, jaki zawodnik się wyróżnił wg opinii redaktora.
Długie artykuły ciężko się czyta i nawiązuje dyskusje.
Wrubel84

1 year of membership

Postprzez akhrem9 » 17 wrz 2019, o 08:21

Analizy MKrzyska i wystarczy
akhrem9

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasza strona