Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Postprzez Kirkbyboy » 9 maja 2019, o 09:47

Szanowni Państwo.... zapytałem w temacie o Firminio czy ktoś coś wie na temat jego kontuzji. Zgrzeszylem strasznie bo użyłem 3 znaków zapytania "???" Co bardzo nie spodobało się koledze mod o nicku Szpieg
Jego pogrubiony tekst jest ok - ale moje 3 pytajniki to już powód do czepiania się. Oczywiście posty usunięte przez moda (moje I jego) i ostrzeżenie dla mnie....
Aż taki totalitaryzm I komuna czy ktoś ma zły dzień.
Pytam o co chodzi???

Edit# no chyba to jest jedyne wytłumaczenie.... Może i jemu ktoś kołem zakręci żeby ciśnienie troszkę opadło
Ostatnio edytowano 9 maja 2019, o 10:42 przez Kirkbyboy, łącznie edytowano 2 razy
Kirkbyboy

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Flymf » 9 maja 2019, o 10:20

Kirkbyboy napisał(a):Szanowni Państwo.... zapytałem w temacie o Firminio czy ktoś coś wie na temat jego kontuzji. Zgrzeszylem strasznie bo użyłem 3 znaków zapytania "???" Co bardzo nie spodobało się koledze mod o nicku Szpieg
Jego pogrubiony tekst jest ok - ale moje 3 pytajniki to już powód do czepiania się. Oczywiście posty usunięte przez moda (moje I jego) i ostrzeżenie dla mnie....
Aż taki totalitaryzm I komuna czy ktoś ma zły dzień.
Pytam o co chodzi???

Szpieg zakręcił kołem moderatora i wypadło "Usunięcie wpisu + warn", zdarza się :wink:
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Fanlive94 » 9 maja 2019, o 11:36

Standard, Szpieg lubi rozdawać ostrzeżenia za nic.
Fanlive94

1 year of membership

Postprzez Szpieg1 » 10 maja 2019, o 06:18

Totalitaryzm by był jakbym usunął Cię z forum na stałe :badhappy:
Zapraszam do lektury regulaminu odnośnie moderacji oraz zasady dotyczące postów szczególnie pkty 6,9,18:
viewtopic.php?f=7&t=48
Szpieg1
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 10 maja 2019, o 08:59

Szpieg1 napisał(a):Totalitaryzm by był jakbym usunął Cię z forum na stałe :badhappy:
Zapraszam do lektury regulaminu odnośnie moderacji oraz zasady dotyczące postów szczególnie pkty 6,9,18:
viewtopic.php?f=7&t=48

Nie chce mi się kopać z koniem
Zadałem pytanie o piłkarza w dziale tego piłkarza na forum (myślałem że po to jest)
Ty nie mają nic mądrego do napisania przyczepiles się łamiąc pkt 6 i 9 regulaminu
Przeproś I po sprawie A nie szukasz kolego jak zrobić żeby wyszło na Twoje
Kirkbyboy

Postprzez Szpieg1 » 10 maja 2019, o 10:05

Widzę że nadal nie rozumiesz swojego błędu, a posty zostały usunięte bo nic nie wnosiły do dyskusji, powodując spam (następnym razem po prostu zostawię tylko swój z cytatem). Więcej pytajników albo wykrzykników nie powoduje, iż pytanie jest bardziej widziane na forum za to jest mniej czytelne i nacechowane w pewien sposób negatywnie nieadekwatnie do sytuacji. Odpowiedź gdzie są informacje na temat kontuzji otrzymałeś ale wolisz dyskutować z uwagami moderatora (nie było ostrzeżenia za pytajniki więc nie kłam na forum publicznym tylko za odpowiedź pod moim postem). Ostatnia uwaga i słowo na koniec. Zanim zaczniesz rzucać słowami typu totalitaryzm i komuna zajrzyj do książek i poznaj ich znaczenie. To był mój ostatni post na ten temat bo i tak straciłem kilka minut cennego czasu na tłumaczenia, które mnie nie dotyczą.
Szpieg1
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 10 maja 2019, o 11:41

Też już kończę bo nie widzę sensu....
Na przyszłość rady typu że wszystko jest na stronie zostaw dla siebie - gdyby coś tam było to bym nie zadawał pytania. Chyba że zlikwidujesz forum bo po co komu one skoro nie można zadawać pytań. I powtarzam - jak nie masz nic ciekawego - to nie odpowiadaj bo pkt 6 i 9 się klaniaja.
Do książek mnie nie odsyłaj bo to szczeniacka zaczepka - więc daruj sobie - nie ten lvl.
Radzę ochlon I na przyszłość swoje wycieczki i uszczypliwosci zostaw dla siebie. I nie pisz pogrubionym skoro 3 znaki zapytania Cie przerastają.
Rób swoją robotę rozsądnie I nie poluj na głupoty.
Kirkbyboy

Postprzez Losiu » 2 cze 2019, o 11:21

Jaka bieda.

Mamy godzinę 11:20, historyczny finał LM skończył się wczoraj około 23:00 i żadnego newsa na stronie. I nawet bym się nie produkował, gdyby nie fakt, że takie sytuacje pojawiają się po każdym ważnym meczu. Zanim pojawi się jakiś news, przeczytam już wszystko na innych stronach.
Obrazek
Losiu

Postprzez PyrkaLFC » 2 cze 2019, o 11:32

Losiu napisał(a):Jaka bieda.

Mamy godzinę 11:20, historyczny finał LM skończył się wczoraj około 23:00 i żadnego newsa na stronie. I nawet bym się nie produkował, gdyby nie fakt, że takie sytuacje pojawiają się po każdym ważnym meczu. Zanim pojawi się jakiś news, przeczytam już wszystko na innych stronach.

"Mamy godzinę 11:20, historyczny finał LM skończył się wczoraj około 23:00 " - na miejscu administracji, bawiłbym się w najlepsze i szczerze, jeba*ło by przerwanie świętowania, żeby wrzucać news, który możesz znaleźć na każdej innej stronie w internecie. Zluzuj łydę, nadgorliwość gorsza od faszyzmu ;)
"Po meczu, w trakcie kąpieli lodowej, do pomieszczenia zaszedł Klopp i powiedział do mnie „Gini Wijnaldum przewiduje, że za tydzień uda nam się wejść do finału Ligi Mistrzów. Co ty o tym myślisz?” Gini <3
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Przemko » 2 cze 2019, o 11:36

PyrkaLFC napisał(a):

"Mamy godzinę 11:20, historyczny finał LM skończył się wczoraj około 23:00 " - na miejscu administracji, bawiłbym się w najlepsze i szczerze, jeba*ło by przerwanie świętowania, żeby wrzucać news, który możesz znaleźć na każdej innej stronie w internecie. Zluzuj łydę, nadgorliwość gorsza od faszyzmu ;)

Strona cierpi na tym że na niej nie ma nic, a gdzieś indziej jest wszystko. Postronny kibic który słyszał, że Liverpool wygrał LM wejdzie na tę stronę i od razu wyjdzie szukać materiałów gdzieś indziej.
Obrazek
Przemko

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Domino212 » 2 cze 2019, o 11:36

Zluzuj majty, redakcja też ludzie, każdemu należy się świętowanie i możliwość wyspania się po takim sukcesie. Miłej niedzieli, cieszenia się z trofeum i mniej złych emocji życzę :)
Domino212

Postprzez PyrkaLFC » 2 cze 2019, o 11:46

Przemko napisał(a):
PyrkaLFC napisał(a):

Strona cierpi na tym że na niej nie ma nic, a gdzieś indziej jest wszystko. Postronny kibic który słyszał, że Liverpool wygrał LM wejdzie na tę stronę i od razu wyjdzie szukać materiałów gdzieś indziej.

Strona cierpi na tym, że użytkownicy zamiast wyrazić radość z wygrania Ligi Mistrzów, doczepiają się do administracji która zapewne świętuje / świętowała. Skoro tak Ci zależy na tym, żeby strona była na bieżąco, jest forum, są wątki, masz internet wrzucaj linki i spojlery. Nie napisałeś nic w temacie Kloppa, w temacie meczowym, w temacie zawodników. Nie napisałeś nic od 22 maja. Ludzie weźcie maść na ból dupy.
"Po meczu, w trakcie kąpieli lodowej, do pomieszczenia zaszedł Klopp i powiedział do mnie „Gini Wijnaldum przewiduje, że za tydzień uda nam się wejść do finału Ligi Mistrzów. Co ty o tym myślisz?” Gini <3
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Losiu » 2 cze 2019, o 12:04

PyrkaLFC napisał(a):

FASZYZM xD

Ale wiesz, że strona jest właśnie po to żeby wrzucać newsy. Po to ona głównie istnieje. Gdyby jakiś redaktor myślał "a nie będę pisał newsów, bo idę się napić" no to nie mam pytań xD
Obrazek
Losiu

Postprzez Przemko » 2 cze 2019, o 12:16

PyrkaLFC napisał(a):Strona cierpi na tym, że użytkownicy zamiast wyrazić radość z wygrania Ligi Mistrzów, doczepiają się do administracji która zapewne świętuje / świętowała. Skoro tak Ci zależy na tym, żeby strona była na bieżąco, jest forum, są wątki, masz internet wrzucaj linki i spojlery. Nie napisałeś nic w temacie Kloppa, w temacie meczowym, w temacie zawodników. Nie napisałeś nic od 22 maja. Ludzie weźcie maść na ból dupy.

Mylisz wątki całkowicie, co ma piernik do wiatraka? Jeden fakt przykrywasz drugim, który zupełnie niezwiązany jest z tematem. Sam weź maść na ból dupy bo sam sprowadziłeś rozmowę na agresywne tory. Wyjaśnię ci bo wolno łapiesz; strona mogłaby zyskać na tym wzlocie klubu, jednak administracja nie wykorzystuje tej okazji. Nie przeszkadza mi to jakoś bardzo, tylko zauważam ten fakt. Kogo on nie interesuje to niech zignoruje, kto woli gadać o Kloppie niech zmieni wątek na odpowiedni, a kto zechce to zauważyć i podjąc reakcje niech to zrobi. Nie mów kto czym ma się zajmować i gdzie jakie posty pisać, ja też nikomu niczego nie narzucam, a jedynie piszę o faktach które każdy indywidualnie może mieć w dupie lub nie, ty tego nikomu nie narzucaj, masz w dupie to wyjdź.
Obrazek
Przemko

Postprzez PyrkaLFC » 2 cze 2019, o 12:33

Przemko napisał(a):
PyrkaLFC napisał(a):Strona cierpi na tym, że użytkownicy zamiast wyrazić radość z wygrania Ligi Mistrzów, doczepiają się do administracji która zapewne świętuje / świętowała. Skoro tak Ci zależy na tym, żeby strona była na bieżąco, jest forum, są wątki, masz internet wrzucaj linki i spojlery. Nie napisałeś nic w temacie Kloppa, w temacie meczowym, w temacie zawodników. Nie napisałeś nic od 22 maja. Ludzie weźcie maść na ból dupy.

Mylisz wątki całkowicie, co ma piernik do wiatraka? Jeden fakt przykrywasz drugim, który zupełnie niezwiązany jest z tematem. Sam weź maść na ból dupy bo sam sprowadziłeś rozmowę na agresywne tory. Wyjaśnię ci bo wolno łapiesz; strona mogłaby zyskać na tym wzlocie klubu, jednak administracja nie wykorzystuje tej okazji. Nie przeszkadza mi to jakoś bardzo, tylko zauważam ten fakt. Kogo on nie interesuje to niech zignoruje, kto woli gadać o Kloppie niech zmieni wątek na odpowiedni, a kto zechce to zauważyć i podjąc reakcje niech to zrobi. Nie mów kto czym ma się zajmować i gdzie jakie posty pisać, ja też nikomu niczego nie narzucam, a jedynie piszę o faktach które każdy indywidualnie może mieć w dupie lub nie, ty tego nikomu nie narzucaj, masz w dupie to wyjdź.

No ale napisałem Ci przecież, skoro tak Ci interesuje dobro strony to ją aktualizuj, czego nie rozumiesz? Też masz wpływ jako członek społeczności lfc.pl na ubogacanie kontentu np. poprzez wrzucanie treści na forum, a jednak zamiast ubogacać strone wolisz w tym samym czasie napisać coś w stylu: "tu nie ma nic, a gdzie indziej jest wszystko" co np. w moim odczuciu wpływa niekorzystnie na postrzeganie strony. Zauważasz fakt i co z tego? Jaki jest z tego pożytek? Żaden. Strona mogła by zyskać ok. Rzecz w tym, że ta strona to projekt o charakterze bardziej fanowskim niż komercyjnym i administracja wspominała o tym wielokrotnie. Strona istnieje dzięki nieodpłatnej pracy kilku osób, które zarządzają nią w wolnym czasie. Utrzymuje się dzięki reklamom i raczej nikt nie zbija na niej kokosów. Dzisiaj w dobie mediów społecznościowych informacja rozprzestrzenia się z taką prędkością, że nie wielka różnica czy jakiś news pojawi się o 11:20 czy o 15:30 bo wczoraj już o 23:30 obiegł twittera i fb. Skoro strona jest administrowana w wolnym czasie, to znaczy, że żeby ją administrować, ktoś potrzebuje mieć wolny czas, a pewnie od wczoraj go nie miał, proste.

Warto zwrócić też uwagę na to, że strona zanotowała bardzo duży odpływ użytkowników u dużym stażu - osobiście jak wchodzę dzien po wygraniu Ligi Mistrzów i widzę jakieś stękanie o newsy to zaczynam rozumieć dlaczego. Na twiterze wszyscy użytkownicy wymieniają się i przekazują dalej treści związane z wczorajszym wydarzeniem. Twitter pod tym względem jest fantastyczny, bo to użytkownicy są współodpowiedzialni za promocję jakiegoś wydarzenia, jakieś informacji. Na lfc.pl dostajesz porcję porannego stękaniua, że newsy powinny być a ich nie ma.

Spoiler:
Ostatnio edytowano 2 cze 2019, o 12:44 przez PyrkaLFC, łącznie edytowano 1 raz
PyrkaLFC

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasza strona