Najlepsze cytaty na lfc.pl

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Najlepsze cytaty na lfc.pl

Postprzez Fanlive94 » 12 lis 2018, o 18:17

Jeżeli chcemy się liczyć w LM potrzebujemy klasowego zmiennika dla Firmino, któy zapewni nam okolo 30 goli w sezonie i będzie gwarantował dużą uniwersalność w ataku (będzie umiał się cofać i rozgrywać piłkę, a także dobrze grać tyłem do bramki i głową - mam tu na myśli napastnika o pokroju Icardiego/Fernando Torresa. MKrzysiek

To też jest dobre. Zmiennik za 100 mln, gwarantujący 30 goli w sezonie, no no, tego jeszcze nikt nie widział :lol: . Pomysł kolegi Kodiego bardzo dobry, tyle tu jest bzdur pisanych.
Fanlive94

1 year of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 12 lis 2018, o 19:23

Lepiej. Może niech będzie założony osobny dział w którym swoje przemyślenia będzie pisał użytkownik MKrzysiek. Oba kwiatki jak widzę jego autorstwa. Niezły odlot
The world is yours
CzerwonyBartek

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MILF » 7 sty 2019, o 23:49

Robertos napisał(a):Ale jaki on jest niby dobry? Trudnych nie broni, za to w kwestii wpuszczenia szmaty zawsze można było na niego liczyć.

Jeszcze ciepły.. :D Komentarz o Simonie. :wink:
Mnie osobiście mega rozbawił. :lol: :lol: :lol:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Aldor » 3 lut 2019, o 16:54

Gagarin napisał(a):
ynwa19 napisał(a):Boga nie ma(to odkrył Gagarin)

Nic takiego nie powiedziałem

Wspaniale. :D :lol:
Obrazek
Aldor

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Nasza strona