Najlepsze cytaty na lfc.pl

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Najlepsze cytaty na lfc.pl

Postprzez Fanlive94 » 12 lis 2018, o 18:17

Jeżeli chcemy się liczyć w LM potrzebujemy klasowego zmiennika dla Firmino, któy zapewni nam okolo 30 goli w sezonie i będzie gwarantował dużą uniwersalność w ataku (będzie umiał się cofać i rozgrywać piłkę, a także dobrze grać tyłem do bramki i głową - mam tu na myśli napastnika o pokroju Icardiego/Fernando Torresa. MKrzysiek

To też jest dobre. Zmiennik za 100 mln, gwarantujący 30 goli w sezonie, no no, tego jeszcze nikt nie widział :lol: . Pomysł kolegi Kodiego bardzo dobry, tyle tu jest bzdur pisanych.
Fanlive94

Postprzez CzerwonyBartek » 12 lis 2018, o 19:23

Lepiej. Może niech będzie założony osobny dział w którym swoje przemyślenia będzie pisał użytkownik MKrzysiek. Oba kwiatki jak widzę jego autorstwa. Niezły odlot
The world is yours
CzerwonyBartek

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MILF » 7 sty 2019, o 23:49

Robertos napisał(a):Ale jaki on jest niby dobry? Trudnych nie broni, za to w kwestii wpuszczenia szmaty zawsze można było na niego liczyć.

Jeszcze ciepły.. :D Komentarz o Simonie. :wink:
Mnie osobiście mega rozbawił. :lol: :lol: :lol:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Nasza strona