Carabao Cup

Dawka Pucharu Anglii i Pucharu ligi angielskiej.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Carabao Cup - 2018/19

Postprzez adamne » 1 lis 2018, o 01:34

Armatki się dzisiaj męczyły z Blackpool, pół godziny grali w osłabieniu i wynik do końca mógł się zmienić. Dodatkowo Guendouzi dostał czerwoną i nie będzie mógł zagrać z nami w sobotę.
Nie są to może jakieś wielkie bonusy dla nas bo grali głównie rezerwami, ale każdy się przyda bo londyńczycy mają serię 13 spotkań bez porażki we wszystkich rozgrywkach i na Emirates na pewno czeka nas ciężka przeprawa.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

2 years of membership2 years of membership

Postprzez MILF » 8 sty 2019, o 23:45

Chelsea o klasę lepsza, a mimo to jak na razie przegrywa. Toć Ci futbol..
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez bugi » 9 sty 2019, o 23:29

80 minuta a City robi sobie trening strzelecki i prowadzi 8-0 i to uwaga, całkiem mocnym składem. Jak tak można na ogórki wystawiać mocny skład, to oznacza tylko jedno, odpuścili ligę.
E. już 9-0. Pięknie idą po dwucyfrówkę
E. Nie, Pep nue uznał. Oni mają zajebistą mentalność zwycięzców wpojoną do głów. Jest 9-0 a oni zapierniczają jak szaleni za piłką. Tak samo w meczach z Palace jak przegrywali, każdy aut, każdy rożny, zasuwali do piłki jak male samochodziki byle jak najszybciej wznowić grę.
Ostatnio edytowano 9 sty 2019, o 23:37 przez bugi, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez SzymonW » 9 sty 2019, o 23:34

Widocznie Pep uznał, że muszą się podbudować psychicznie po nienajlepszej passie w lidze. Na Wilki wyjdą naładowani.
SzymonW

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MILF » 9 sty 2019, o 23:35

bugi napisał(a):80 minuta a City robi sobie trening strzelecki i prowadzi 8-0 i to uwaga, całkiem mocnym składem. Jak tak można na ogórki wystawiać mocny skład, to oznacza tylko jedno, odpuścili ligę.
E. już 9-0. Pięknie idą po dwucyfrówkę

Jeszcze Cię trzyma, bugi? :?
City ma po prostu tą głębię składu, szczególnie w pomocy i ataku, której my jeszcze nie mamy na takim poziomie.

E. Mam dziwne przeczucie, że Wilki coś ugrają na Etihad. 8)
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez dzondzo » 9 sty 2019, o 23:52

Ależ City gra "rezerwami"... tylko dwóch graczy z wyjściowego składu przeciwko nam wyszło dzisiaj przeciwko Burton Albion - David Silva i Leroy Sane. Po prostu mają tak mocną kadrę
dzondzo

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez bugi » 9 sty 2019, o 23:54

Prosze na mnie nie najeźdzać. Ja tylko stwierdziłem fakt.
Z pretensjami o głębię składu to do Kloppa a nie do mnie.
Ps. swoją drogą świetnie się oglądało tą końcówkę i mimo, że wynik 9-0 to emocje i na boisku i na trybunach MEGA. Wszyscy czekali na stadionie na tą bramkę, City cisnęło ale niestety nie wpadło :D

E. Dla neutralnego kibica to niezle widowisko bylo wieć owszem, jaram się i nie zaprzeczam.
Ostatnio edytowano 10 sty 2019, o 00:13 przez bugi, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
bugi

Postprzez Tibro » 10 sty 2019, o 00:11

Jarasz sie bugi jak typowy klaun z City. Fakty sa takie, ze city ma po 3 zawodnikow na kazda pozycje i nie jest to super sprytna i przemyslana strategia pepa, ktory zmudnie budowal swoja glebie skladu. Poprostu kupuja kogo chca, a kasa nie gra roli. Fifa FP tez kupili za lapowki. Nas na to nie stac i dobrze, ze nie gramy juz w krajowych pucharach. Mamy szanse na lige i to jest nadzednym celem klubu. Jesli sie nie uda w tym sezonie to nikomu nawet obydwa krajowe puchary niepowetowalyby goryczy tej porazki.
Tibro

Postprzez dawidek298 » 10 sty 2019, o 10:53

Tibro napisał(a):Jarasz sie bugi jak typowy klaun z City. Fakty sa takie, ze city ma po 3 zawodnikow na kazda pozycje i nie jest to super sprytna i przemyslana strategia pepa, ktory zmudnie budowal swoja glebie skladu. Poprostu kupuja kogo chca, a kasa nie gra roli. Fifa FP tez kupili za lapowki. Nas na to nie stac i dobrze, ze nie gramy juz w krajowych pucharach. Mamy szanse na lige i to jest nadzednym celem klubu. Jesli sie nie uda w tym sezonie to nikomu nawet obydwa krajowe puchary niepowetowalyby goryczy tej porazki.

Nie mają trzech zawodników na każdą pozycję co pokazał grudzień. Z tego co mi się wydaję to o FFP dba Uefa, a nie FIFA ale mniejsza o to.

Uważam, że na krajowe puchary mogą sobie pozwolić zespoły, które nie grają o nic, lub mają zapewnione miejsce w Lidze Mistrzów lub brak szans na awans do niej. Manchester City trafił łatwych rywali i się na nich odbił przez co morale drużyny Pepa poszły w górę i dzięki temu walczyć o mistrzostwo będzie nam jeszcze trudniej, jednak chyba każdy z nas w nie wierzy i myśli pozytywnie.
dawidek298

1 year of membership

Postprzez Nietykalny » 10 sty 2019, o 12:07

A gdzie byla mentalnosc zwyciezcy pepa w przegranych spotkaniach z chelsea, crystal palace, leicester czy remisujac wlasnie z wolverhampton 1:1?

Pep rozbil u siebie 3cio ligowca ze srodka tabeli..
Obrazek
Nietykalny

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez MILF » 10 sty 2019, o 12:31

Nietykalny napisał(a):A gdzie byla mentalnosc zwyciezcy pepa w przegranych spotkaniach z chelsea, crystal palace, leicester czy remisujac wlasnie z wolverhampton 1:1?

Ale to już wystarcza, żeby niektórzy mieli mokro.. :sleep:
MILF

Postprzez SzymonW » 10 sty 2019, o 12:59

Ich mecz z Wilkami pokaże czy są rzeczywiście mocni czy może tylko stać ich na "pukanie" sredniaków z 3 poziomu. Liczę po cichu na ich stratę punktów w tym meczu. Jak wygrają to później jadą do Terierów i tam dopiero mogą sobie strzelanie urządzić.
SzymonW

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez bugi » 10 sty 2019, o 13:31

MILF jesteś jakiś niedorozwinięty albo nie wiem :?
Tu nie chodzi czy grali z 3 ligowcem czy z 5 ligowcem, nie chodzi czy wygrali 9-0 czy 20-0. Chodzi o to, jak podeszli do pucharu...
Śmiem twierdzić, że ludzie naśmiewający się z krajowych pucharów, którzy się cieszą że odpadamy w pierwszych rundach, mają nie równo pod sufitem.
Idąc Waszym Tokiem rozumowania, Pep jest debilem bo ryzykował kontuzję De Bruyne (który zdecydowanie jest jednym z najlepszych pomocników na świecie) wystawiając go na ogórki
Oczywiście zaraz polecą głosy o szerokiej kadrze itp, bo to jedyny argument zwolenników odpadania z pucharów. Ciekaw jestem czym będziecie tłumaczyć ewentulną przegraną mistrza albo LM.
Wszyscy hejtują mnie za to, że nie podoba mi się to że odpuściliśmy puchary lol :? Ma się prawo coś komuś nie podobac na tym forum czy trzeba iść za głosem większości?
Obrazek
bugi

Postprzez SzymonW » 10 sty 2019, o 13:40

Dlatego Jurgena trzeba rozliczyć na koniec sezonu, a nie teraz. Jak zdobędzie tytuł to każdy mu wybaczy i zrozumie odpadnięcie z Wilkami i nawet gładką porażkę z Bayernem.
Lepiej mieć tytuł i 3 rundę pucharu Anglii i 1/8 LM niż vice mistrza i nawet dwie porażki w finale.
W maju zobaczymy czy taktyka Jurgena się opłaciła.
SzymonW

Postprzez lorenalex » 10 sty 2019, o 14:14

MILF napisał(a):
Nietykalny napisał(a):A gdzie byla mentalnosc zwyciezcy pepa w przegranych spotkaniach z chelsea, crystal palace, leicester czy remisujac wlasnie z wolverhampton 1:1?

Ale to już wystarcza, żeby niektórzy mieli mokro.. :sleep:

Jak sobie myślałem, to mozliwe ze takie zwycięstwa i strzelenie ponad 20 bramek w ost chyba trzech meczach to była taktyka zeby pokazać rywalom (LFC) jacy my jestesmy mocni. Taka psychologiczna zagrywka Pepa w dużej mierze w naszym kierunku bo to MY musimy zgubić punkty zeby nas wyprzedzili. . "More than you believe" https://youtu.be/jQnIMlyR9KM

Tak samo przerzucanie sie w konferencjach przed meczem która drużyna jest najlepsza na świcie czy cos w ten deseń, zeby nałożyć jeszcze większa presje
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!
lorenalex

1 year of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Angielskie puchary