Tarcza wspólnoty

Dawka Pucharu Anglii i Pucharu ligi angielskiej.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Tarcza wspólnoty

Postprzez BRX » 12 sie 2012, o 18:11

lucasiu napisał(a):Mi nie udało udało się niestety obejrzeć meczu o tarczę wspólnoty i dlatego zwracam się do was z pewnym pytaniem: jak oceniacie występ Hazarda??

Też nie oglądałem , ale polecam to: http://www.youtube.com/watch?v=-NswMn3i ... ture=share
BRX

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Kefir1892 » 12 sie 2012, o 18:13

lucasiu napisał(a):Mi nie udało udało się niestety obejrzeć meczu o tarczę wspólnoty i dlatego zwracam się do was z pewnym pytaniem: jak oceniacie występ Hazarda??

https://www.youtube.com/watch?v=nJTLDD4 ... r_embedded

To najlepiej obrazuje jego grę. :D
CIERPLIWOŚĆ JEST GORZKA, ALE JEJ OWOCE SĄ SŁODKIE!
Kefir1892

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez ziaja » 12 sie 2012, o 18:13

Downing by lepiej zagrał
Obrazek
ziaja

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez lucasiu » 12 sie 2012, o 18:29

Dzięki za odpowiedzi. Można powiedzieć, że zagrał tak jak się spodziewałem. Jednak PL to nie Ligue 1. W sumie to może nawet lepiej, że nie kupujemy takich drogich piłkarzy jak Eden bo wtedy można się rozczarować. Jeden przykład w naszym klubie już mamy. Chelsea może bardziej żałować tego transferu niż my zakupu Downinga czy Carrolla. No ale wszystko zweryfikuje sezon.
Jeśli jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jeśli jesteś drugi - jesteś nikim. - Bill Shankly
lucasiu

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Khazim » 12 sie 2012, o 19:08

Zawsze ryzykowne jest ściąganie do BPL piłkarzy, nawet często uznawanych za gwiazdy z Ligue1 czy Serie A. Ciężko jest wskoczyć w angielski rytm gry. Dlatego zawsze bez większego entuzjazmu przyjmowałem u nas Włochów. Miejmy nadzieje, że Borini sobie poradzi.

Jednak w sumie nie można wkładać wszystkich, tego typu piłkarzy do jednego worka. Weźmy na ten przykład, mojego osobistego ulubieńca Djibrila Cisse. Francuz przychodząc do nas był w sumie wielkim odkryciem tamtego czasu. W końcu nieźle szalał w Ligue1. Przyszedł do nas, przestał grać na aż takim wysokim poziomie, ale beznadziejnie też nie grał. Moim zdaniem był solidnym, dobrym napastnikiem. W jego przypadku tak naprawde zawiodła kontuzja i może też zbyt wielka sympatia Rafy do Hiszpanów.

Więc ja bym Edena tak od razu nie przekreślał. W moich oczach gwiazdą tutaj nie zostanie, ale może z piłką nawet sporo zdziałać.

Jeszcze co do samego meczu, nie oglądałem, ale wynik w sumie mnie satysfakcjonuje. Żałuje trochę, bo z tego co czytałem to całkiem niezłe widowisko. Torres strzela, a ja szoku doznaje, bo może jeszcze jakimś większym szczęściem, podobnym jakie mu dopisało na Euro to jeszcze królem strzelców zostanie. :D
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek
Khazim

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Lfciorek » 12 sie 2012, o 22:26

Mecz inaugurujący sezonu Premier League 2012/2013, a więc spotkanie o Tarcze Wspólnoty zakończyło się tryumfem Manchesteru City nad Chelsea 3-2. Bardzo zadowolony jestem z tego wyniku, ponieważ Chel$ea nie znoszę i każda ich porażka to dla mnie orkiestra dla serducha. :roll:

Z początku, krew mnie zalewała, bo do siatki trafiło jedno wielkie zero. City grało piłkę lepszą, ale plastikowe chorągwie pokazały to co charakteryzowało ich w poprzednim sezonie czyli fart. Ciężarówki farta w meczach z Barceloną, czy Bayernem dziś jednak nie dojechały na Villa Park i zabrakło The Blues ich magicznej zdolności. Wygrał futbol, dobry futbol prezentowany przez podopiecznych Roberto Manciniego. Ułatwił to debilizm Ivanovićia, który w durnowaty sposób osłabił swoją drużynę. Za taki chamski wślizg, powinien dostać kilkanaście meczy zawieszenia. Pamiętacie jak Spearing wyleciał za taki atak w meczu wyjazdowym z Fulham? Fakt, atak Jaya był agresywny, ale był w piłkę. Tutaj Serb, ewidentnie wpier*** się prosto w piszczel Kolarova, czyste boiskowe chamstwo.

Gra w osłabieniu Londyńczyków na szczęście przyniosła gole Obywatelom po przerwie. Cwaniaczki z Londynu, bez swojego mistrza kantu Drogby, nie potrafiły już obronić się w dziesiątkę przed nacierającym City. Po raz kolejny nie zawiódł Yaya Toure, pokazując klasę, City bez niego byłoby mizerne, wydaje się być on postacią ważniejszą nawet od Davida Silvy. Później worek bramek się rozsypał i do sitaki trafili Tevez wraz z Nasrim. Później jeszcze wpadł kontaktowy gol Bertranda, ale był to ewidentny błąd Costela Pantilimona, gdyby w bramce stał Hart, to mecz skończyłby się na 3-1.

Niemniej jednak emocjonujące spotkanie, pełne bramek. Dobrze zwiastuje nadchodzący sezon Premier League. Oby był lepszy od poprzedniego, w szczególności dużo lepszy dla Liverpoolu. Mam nadzieję, na wiele emocjonujących meczy oraz niesamowitych come backów, niech mecze angielskiej ekstraklasy porwą nas jak nigdy dotąd. Oby za tydzień o tej porze, Liverpool miał już zainkasowane trzy oczka po meczu z West Bromem. :)

Jeszcze krótka notka na temat magika Edena Hazarda. Nie będę się nad chłoptasiem znęcał bo, a nuż jeszcze wypali i rozwali tę ligę w trzy dupy. Jednak to co na razie prezentuje to jeden wielki shit. Juan Mata przykładowo z miejsca stał się flagową postacią oraz talizmanem smerfów. Tani, Marko Marin również dużo lepiej prezentował się w sparingach przedsezonowych, jestem pewien, że gdyby ściągnęli Mosesa z Wigan, to też dałby im większą jakość przynajmniej na tę chwilę. Eden widocznie jest sparaliżowany zmianą otoczenia. Kosztował bajońskie 32 miliony funtów i pobiera tygodniowa 170tys. funtów, od takich gości wymaga się jakości z miejsca. Toż to Stu Downing, po transferze na Anfield prezentował się dużo lepiej. Mam nadzieję, że Hazard to będzie mega floop i okaże się gorszym interesem niż Carroll i Torres razem wzięci, oby! :lol: :lol: :lol:
Obrazek
"Honor to stroma wyspa bez brzegów, nie można na nią wrócić, gdy ją już się opuściło."

"Niech wiatr zawsze wieje ci w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech skrzydła przeznaczenia zaniosą cię do nieba, byś zatańczył z gwiazdami. " - Fred Jung
Lfciorek

Postprzez pietras » 12 sie 2012, o 23:48

Jeśli "ruskie" taką grą wkroczą w nowy sezon to Di Matteo będzie chyba pierwszym trenerem jaki pożegna się z kadrą w czasie rozgrywek

Hazard, Luiz i Cech bardzo wyraźnie bez formy z czego pierwszy częściej zasługiwał na wzruszanie ramionami.

Ten na literkę T strzelił bramkę i miał dwie ciekawe akcje ( jedna przerwana ordynarnym faulem w środku pola ) więc trudno oceniać jego formę ale życzę mu by szlo mu jak dotąd bo takie gwałtowne zmiany nie są fajne. No ale jeszcze Roman z pewnością wyłoży kasę więc T może znów poznać smak ławki pomimo letniego sukcesu z reprezentacją Hiszpani.

Ogólnie mecz ciekawy, widać było większą dojrzałość w grze City ale na tle słabych dziś w środku pola smerfów nie jest trudno błyszczeć i to my będziemy ich pierwszym poważnym konkurentem już w lidze.
pietras

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez romic96 » 11 sie 2013, o 14:22

Już za chwilę walkę o pierwsze trofeum z Manchesterem United rozpocznie David Moyes. Wbrew pozorom Wigan nie musi być łatwą drużyną do pokonania jeżeli zwróci się uwagę na ostatnie mecz sparingowe w wykonaniu ManU. Zastąpienie trenera, z takim stażem pracy i taką osobowością, jakim był Ferguson może okazać się nie do wykonania i po cichu liczę na znaczną obniżkę formy drużyny z Manchesteru w trakcie sezonu,a dzisiaj na porażkę. Pojedynek zapowiada się ciekawie również dlatego, że Wigan jest jednocześnie spadkowiczem i zwycięzcą pucharu angli. Taka sytuacja będzie miała miejsce pierwszy raz od 1980 r.
Dzisiaj także zadebiutuje technologia Goal-line. Ciekawe czy się w czymś przyda.

Manchester United
de Gea - Rafael, Jones, Vidić (K), Evra - Zaha, Carrick, Cleverley, Giggs - van Persie, Welbeck
Rezerwa: Lindegaard, Smalling, Evans, Valencia, Anderson, Januzaj, Kagawa

Wigan Athletic
Carson - Boyce, Barnett, Perch, Crainey - McClean, Watson, McArthur, McCarthy, Maloney - Holt
Rezerwa: Nicholls, Espinoza, McCann, Gómez, Fortuné, McManaman, Dicko
Ostatnio edytowano 11 sie 2013, o 14:49 przez romic96, łącznie edytowano 1 raz
romic96

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez krycha088 » 11 sie 2013, o 14:32

leci gdzies w tv?
Obrazek
krycha088

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Oskar » 11 sie 2013, o 14:32

krycha088 napisał(a):leci gdzies w tv?

Orange Sport.
Oskar

Postprzez Hills » 11 sie 2013, o 17:18

No i pan Moyes zdobył swoje pierwsze trofeum - Tarczę Wspólnoty. Od United wciąż wieje Fergusonem, ale to normalne - zbyt mało wody upłynęło, by David coś zmienił.

http://devilpage.pl/index/news/komentar ... -w-united/

Oczywiście czas pokaże jak Diabełki zaprezentują się w tym sezonie, jednak jak to mądrze napisał jeden z ich fanów "nie można być ciągle na topie". Tego się trzymajmy oczywiście i trzymajmy kciuki za nasz Liverpool.
Hills
Moderator

Postprzez S47 » 2 sie 2015, o 11:17

dzisiejszy mecz można będzie obejrzeć na TVN Turbo. http://prasa.tvn.pl/informacje-prasowe/ ... 74960.html
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

Postprzez romic96 » 2 sie 2015, o 16:39

To jest jednorazowy mecz Majdana czy ma jakiś kontrakt? Aż chce się wyłączyć głośnik gdy się go słucha
romic96

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Jeff » 2 sie 2015, o 16:55

romic96 napisał(a):To jest jednorazowy mecz Majdana czy ma jakiś kontrakt? Aż chce się wyłączyć głośnik gdy się go słucha

Nie jestem pewien, ale sygnał z tego meczu należy chyba do nowej grupy Eleven Sports, więc być może Majdan będzie jednym z komentatorów tej stacji. Jeśli tak to zaczęli grubo :D
Jeff

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Sebu » 2 sie 2015, o 16:57

Jest jednym z ekspertów i będzie regularnie komentował. Moim zdaniem dużo lepszy niż taki Żewłakow.
Sebu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Angielskie puchary