Tarcza wspólnoty

Dawka Pucharu Anglii i Pucharu ligi angielskiej.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Tarcza wspólnoty

Postprzez Jyuuken » 12 sie 2012, o 15:15

Ależ sytuacja w tym meczu się zmienia w niesamowitym tempie. Czerwona dla Ivanovicia , będzie bardzo ciekawie :)
Jyuuken

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Lfciorek » 12 sie 2012, o 15:16

Nie ma to jak dobrze zacząć sezon, golem tego zera ... :x

Już się nie mogę doczekać jak znów ich rozniesiemy na Stamford Bridge. Obyśmy wreszcie skończyli od nich wyżej w tabeli, musi się w końcu udać. Ivanović co za idiota, za taki atak powinno pójść jakieś zawieszenie. :wink:
Obrazek
"Honor to stroma wyspa bez brzegów, nie można na nią wrócić, gdy ją już się opuściło."

"Niech wiatr zawsze wieje ci w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech skrzydła przeznaczenia zaniosą cię do nieba, byś zatańczył z gwiazdami. " - Fred Jung
Lfciorek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Qzwert » 12 sie 2012, o 15:17

Tak czerwona, bardzo nieodpowiedzialny wślizg. :dry:
Nie wiem dlaczego The Blues się kłócą z sędzią, on akurat jest dość sprawiedliwy na wyspach. :shock:
Qzwert

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez blAm » 12 sie 2012, o 15:18

Torres cały mecz nic nie gra ale bramkę trafił. No cóż. Ramirez wypracował sytuację a Torres sobie kopnął i trafił. Czerwona dla Ivanovicia i myślę, że City to nadrobią i wygrają.
YOU'LL NEVER WALK ALONE
Obrazek
"Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu" - Bill Shankly
blAm

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Gall » 12 sie 2012, o 15:23

Gol Torresa i przeżywacie to jak nie wiem co. Spokojnie panowie. Sezon na dobre się jeszcze nie zaczął. Nie wiadomo jaką formę będzie miał później. Póki co ciekawy mecz, choć spodziewałem się większej ilości sytuacji bramkowych. Zaskoczyło mnie, że Tevez gra.

Ivanovic zasłużył na czerwień jak mało który piłkarz, wślizg z dwóch nóg, nie trafił w piłkę, a kontuzje mógł zrobić przeciwnikowi poważną. W drugiej połowie mam nadzieję, że City się zrewanżuje i będzie tak 1:2.
http://brudnymecz.blog.pl/
Mój blog o piłce nożnej.
https://www.facebook.com/sborawskiblog <- mój fanpage.
Gall

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez MarcinLFC77 » 12 sie 2012, o 15:24

Nie wiem jak Lampard mógł się o kłócic o czerwoną dla Ivanovica. za takie coś czerwień to minimum. Mam nadzieję, że City doprowadzi szybko do wyrównania choc CFC jest zdolna do bronienia wyniku w 10. Pokazali to na Camp Nou.
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez
MarcinLFC77

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez PtK_ » 12 sie 2012, o 15:41

Za tą czerwoną Ivanovic bedzie zawieszony w PL czy nic nie poniesie z tego żadnych konsekwencji ?
Obrazek
"Bo w życiu nigdy nie jest tak, jak byśmy chcieli aby było"

Z LIVERPOOL FC NA CAŁE ŻYCIE ;-)
PtK_
Defilada zup

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 12 sie 2012, o 15:41

proszę, niech ktoś wrzuci to zatrzymanie się Torresa na Kompanym !
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

Postprzez polik » 12 sie 2012, o 15:42

PtK_ napisał(a):Za tą czerwoną Ivanovic bedzie zawieszony w PL czy nic nie poniesie z tego żadnych konsekwencji ?

Chyba będzie na 3 spotkania :)
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
polik

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Alexandre » 12 sie 2012, o 15:46

Yaya Toure i 1:1 ładne precyzyjne uderzenie. Teraz kiedy Chelsea gra w dziesiątkę sądzę że za długo nie utrzymają nawet remisu!Czyżby szczęście pomału się kończyło ?
Ostatnio edytowano 12 sie 2012, o 15:49 przez Alexandre, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Alexandre

Postprzez Asahi » 12 sie 2012, o 15:47

polik napisał(a):
PtK_ napisał(a):Za tą czerwoną Ivanovic bedzie zawieszony w PL czy nic nie poniesie z tego żadnych konsekwencji ?

Chyba będzie na 3 spotkania :)

Mnie się zdaje, że 2 to standard, ale może zostać ukarany dodatkowo.

Yaya Toure ładnym strzałem wyrównuje : ) Kwestią czasu jest wyjście na prowadzenie.
@edit
Strzał Teveza - mistrzostwo.
Ostatnio edytowano 12 sie 2012, o 15:53 przez Asahi, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Asahi

Postprzez w0rst » 12 sie 2012, o 15:52

http://www.youtube.com/watch?v=7BaxpGuyyNs

takie coś dla tych, którzy meczu nie oglądają a faul by chcieli szybko zobaczyć.
Obrazek
w0rst

Postprzez Wietor » 12 sie 2012, o 15:54

w0rst napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=7BaxpGuyyNs

takie coś dla tych, którzy meczu nie oglądają a faul by chcieli szybko zobaczyć.

Czy mnie się wydawało, czy D. Luiz pokopał przed paroma chwilami leżącego Teveza?
Wietor

Postprzez HappyBlancik » 12 sie 2012, o 15:57

zasługiwał na tą bramkę Nasri.
kupę roboty dziś odwala. 3-1. ; )
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

Postprzez lucasiu » 12 sie 2012, o 18:10

Mi nie udało udało się niestety obejrzeć meczu o tarczę wspólnoty i dlatego zwracam się do was z pewnym pytaniem: jak oceniacie występ Hazarda??
Jeśli jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jeśli jesteś drugi - jesteś nikim. - Bill Shankly
lucasiu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Angielskie puchary