Carabao EFL Cup - 2017/18

Dawka Pucharu Anglii i Pucharu ligi angielskiej.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Carabao EFL Cup - 2017/18

Postprzez cezarySP » 24 sie 2017, o 06:42

Jako, że od nowego sezonu jest nowa nazwa rozgrywek, zakładam nowy wątek.

Dziś nad ranem odbyło się losowanie trzeciej rundy. Liverpool wylosował Leicester City i zagra na wyjeździe. Mecze odbędą się 18 września.

Wszystkie pary:

(H) vs. (A)
West Bromwich Albion vs. Manchester City
Everton vs. Sunderland
Leicester City vs. Liverpool
Manchester United vs. Burton Albion
Brentford vs. Norwich City
Wolverhampton Wolves vs. Bristol Rovers
Burnley vs. Leeds United
Arsenal vs. Doncaster Rovers
Bristol City vs. Stoke City
Reading vs. Swansea City
Aston Villa vs. Middlesbrough
Chelsea vs. Nottingham Forest
West Ham United vs. Bolton Wanderers
Crystal Palace vs. Huddersfield Town
Tottenham Hotspur vs. Barnsley / Derby County
AFC Bournemouth vs. Brighton & Hove Albion
Obrazek
cezarySP

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Re: Carabao EFL Cup - 2017/18

Postprzez robert1970 » 24 sie 2017, o 07:10

cezarySP napisał(a):Jako, że od nowego sezonu jest nowa nazwa rozgrywek, zakładam nowy wątek.

Dziś nad ranem odbyło się losowanie trzeciej rundy. Liverpool wylosował Leicester City i zagra na wyjeździe. Mecze odbędą się 18 września.

Wszystkie pary:

(H) vs. (A)
West Bromwich Albion vs. Manchester City
Everton vs. Sunderland
Leicester City vs. Liverpool
Manchester United vs. Burton Albion
Brentford vs. Norwich City
Wolverhampton Wolves vs. Bristol Rovers
Burnley vs. Leeds United
Arsenal vs. Doncaster Rovers
Bristol City vs. Stoke City
Reading vs. Swansea City
Aston Villa vs. Middlesbrough
Chelsea vs. Nottingham Forest
West Ham United vs. Bolton Wanderers
Crystal Palace vs. Huddersfield Town
Tottenham Hotspur vs. Barnsley / Derby County
AFC Bournemouth vs. Brighton & Hove Albion

Loowanie odbylo się w Pekinie ,a sponsor pochodzi z Tajlandii. Umowa na trzy lata. :D
robert1970

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez KowaLFC » 24 sie 2017, o 10:31

Also nie 18 września, tylko w tygodniu, który zaczyna się 18 września, prawdopodobnie wtorek/środa/czwartek.
KowaLFC

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Juluz » 20 wrz 2017, o 22:59

City ma dużo szczęścia w doliczonym czasie gry. Piłka po rykoszecie spada pod nogi jednego z zawodników WBA w polu karnym, ma 1v1. Strzela z półobrotu i idealnie w słupeczek.

City ostatecznie wygrało 2:1, ale co ich WBA przycisnęło to momentami łapałem się za głowę.

Wyniki losowania dalszej fazy pucharu:
Obrazek
Are We Ever Gonna Be Better Than This?
Juluz
Moderator

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Django » 23 wrz 2017, o 12:19

Kolejny po Mou menager Pep Guardiola również kwestionuje sensowność tzw Pucharu Ligi Angielskiej. I mają rację - o ile mnie pamięć nie myli to tylko w Ligue 1 ostał się Puchar Ligi. Jak dla mnie ten Puchar Kokodżambo jest w ogóle nie potrzebny i niepotrzebnie zapycha kalendarz. Moim zdaniem lepiej rozciągnąć w czasie (i może z jedną, dwie rundy dodatkowo) Puchar Anglii.

I poza tym co to za emocje grać finał pucharu w lutym czy na początku marca, kiedy wszystkie decydujące o trofeach mecze są w maju? Ot takie moje spostrzeżenie.

Osobiście ulżyło mi, że odpadliśmy z tego pucharu, nie powinno być TAKIEGO natłoku spotkań w styczniu, jeśli awansowalibyśmy do półfinałów. Martwi mnie tylko styl, w jaki tego "dokonaliśmy".
Django

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Mand » 23 wrz 2017, o 12:57

Przecież to i tak jest puchar rezerwowych. Najbardziej straci na tym moim zdaniem Ward, który najmniej zawinił. Ciekawi mnie co zrobi z nim Klopp, bo chyba nie spodziewał się, że pożegnamy się z pucharem tak szybko.
Obrazek
Mand

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Powrót do Angielskie puchary