Liga Mistrzów i Puchar UEFA - sezon 2005/2006

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Postprzez Daniel » 19 maja 2006, o 15:13

murgrabia napisał(a):proponuje czasem bardziej obiektywnie spojrzec na gre sympatyzujacej druzyny.

Tobie proponje to samo. Nie mowie, ze Barcelona miala latwiejsz¹ przeprawe, ale gdyby np grala z tymi co Arsenal to napisalbyœ: Zawsze wielki Real, ktory moze wygrac z kazdym i zawsze. Nastepnie mistrz Wloch Juventus- ktory ma mnostwo gwiazd i w kazdej edycji zaliczany jest do grona faworytow. No i Villarreal- rewelacja tej edycji, ktora zostawila w tyle m.in. Inter i United...

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez murgrabia » 19 maja 2006, o 15:21

no coz, gdyby sytuacja przedstawiala sie tak jak piszesz o wspomnianych druzynach, to bym to napisal.
niestety fakty sa troche inne.
nie mowie przy tym ze barca zasluzyla w stu procentach na to zwyciestwo, bo arseanl pokazal wielka klase, ale niestety wygrywa lepszy
murgrabia

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez wokky » 19 maja 2006, o 15:25

Murgrabia tu sie z toba nie zgodze, ze ja niby nie patrz obiektywnie. Ja sie wloaœnie staram bardzo obiektywnie patrezc na to co sie stalo. Arsenal tez mial pewnego rodzaju kryzys. Przeciez w lidze nie szlo i m za dobrze. A widzisz w LM jednak pokazali klase.
Mowi sie, ze wynik jest najwazniejszy. Niby tak, ale mi bardziej chodzilo o to, ze Arsenal gral ladniejsz¹ i bardziej przemyœlan¹ pilke od Barcelony, ktora do czasu meczu z CFC ggrala, nie oszukujmy sie, przecietnie. Pomimo tego, ze grala z takimi rywalami jak grala, ze zaszla tak daleko. Arsenal nie stracila zadnej bramki (nie licz¹c finalu), a to przemawia za tym, ze naprawde grali solinie.

murgrabia napisał(a):(...)ale niestety wygrywa lepszy

Przeciez w finale lepiej gral Arsenal. Juz nie mowie o tym ze grali w 10.
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
wokky

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez murgrabia » 19 maja 2006, o 15:40

gdyby miara zwyciestwa mialo byc piekno gry, to barca ze wzgledu na caly sezon jest w scislej czolowce, jak nie na piewszym miejscu.
niestety czasem jest tak ze, statystyki przemawiaja za lepszym a spotkanie wygrywa slabsza druzyna.
moze barca stracila w towich oczach dlatego, ze przesitoczyla sie z wesolych efektownych chlopcow, w dojrzala, madrze i taktycznie grajaca druzyne. (ta przemiana mnie tez zaskoczyla, pozytywnie, to juz niej joga bonito i ofensywne huuurrraa)

z racji tego ze grali w dziesiatke i byli wyrownanym rywalem do 70 minuty, barcelona powinna honorowo oddac im to trofeum? stracili zawodnika tylko i wylacznie na wlasne zyczenie, nikt im go przeciez nie wywalil specjalnie (ale moze juz tego nie roztrzasajmy, bo pewnie i tak do porozumienia nie dojdziemy)
murgrabia

Postprzez MaG » 19 maja 2006, o 16:32

wokky napisał(a):
MaG_87_LFC napisał(a):
wokky napisał(a):najlepszš druzynš tej edycji byl Arsenal. To nie ulega dyskusji. Ale nie zawsze wygrywa w finale lepszy.

:shock:

czy mozesz mi powiedziec dlaczego tak uwazasz??????????????????????????????????????????????

Uwazam tak bo ogl¹dalem LM i widzialem jak graj¹ oba zespoly. Arsenal pokazal klase i gral bardzo dobrze (malo powiedziane), a Barcelona nielicz¹c meczu z CFC nic nie pokazala. A w finale trzeba szczerze powiedziec, ze Braca miala bardzo duzo szczeœcia. A Arsenal zostal troche oszukany. I zgodze sie ze slowami Henrego.

I nie powiecie mi, ze nie mam racji

Pozdro 8)

nosz ku***................
Arsenal zostal oszukany?
UWAGA!UWAGA!
FAKTY:
1.jak sam po meczu przyznal sedzia - powinna byc uznana bramka i czerwona kartka !
2.skoro ogl¹daleœ ten mecz tak dokladnie to zapewne zauwazyleœ, ze faulu, po ktorym Arsenal mial rzut wolny i zdobyl bramke NIE BYÂLO!
tak wiec wynik do przerwy powinien brzmiec: Barcelona-Arsenal 1-0
no to bardzo sedzia ich oszukal, skoro wynik byl odwrotny.......bardzo.....
ale po co ja to pisze...przeciez ogl¹daleœ mecz, wiec powinieneœ to wiedziec.... :oops:
i proponuje, kolego zakonczmy tutaj te rozmowe - w razie niejasnoœci PM/GG[3687592]
Pozdrawiam.

tak...powiem Ci, ze nie masz racji... :roll:
MaG

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez kudlacz » 20 maja 2006, o 08:13

Co do oszustw sêdziego to nie mo¿na mówiæ ¿e Arsenal zosta³ oszukany i ¿e abrbiter nosi³ koszulkê Barcy. Jak s³ysze takie wypowiedzi to mi siê ¿ygaæ chce. Arsenal zosta³ oszukany tak? Ciekawe... Bramka dla AFC po "faulu" który nie istnia³. Eboue prze przebieg³ 50cm od Puyola a te czarnoskóry pan siê przewróci³ o w³asne nogi. 2. Powinno byæ brama i czerwieñ i koniec po meczu by bylo. A to ¿e niby barca strzeli³a gola nr1 ze spalonego to racja ¿e by³ na minimalnym Eto'o ale obej¿yjcie sobie powtórki ze strony sêdziego liniowego. Wydaje siê ¿e Larsson nie dotkn¹³ pi³ki dlatego nie odgwizda³. A co do tego ¿e AFC gra³o najlepiej bo pokona³o Real i Juve. Z realem grali podczas ich najwiêkszego kryzysu a o grze juve nie trzeba nic mówiæ chyba ledwo poradzili sobie z Werderem który Barca poprostu zeszmaci³a w grupowej. Grali w tym 1/4 finale tylko dlatego ¿e Bramkarz Werderu niemal¿e zachowa³ siê jakby ktoœ w fifie przestawi³ strony i strzeli³ nim do w³asnej. No i jeszcze jedno mówicie ¿e Barca nie by³a najlepsza. W champions league tak ju¿ jest.(chodŸ ja uwa¿am ¿e tym razem sie nie sprawdzi³o
) Powiedzcie mi ¿e w zesz³ym sezonie Liverpool gra³ najlepszš pi³kê w CL.
"Przeprowadzka z Walii do WÂłoch byÂła jak przenosiny do innego kraju" -Ian Rush :D
Centrum censeo Madrid esse delendum!
Obrazek
kudlacz

Postprzez carlsberg » 20 maja 2006, o 11:13

Podczas tego finalu chcialem zeby to jednak Arsenal wygral ( wczesniej pisalem ze w 51 % jestem za Barca) jednak stalo sie inaczej poprostu za sprawa tego ze Duma Katalonii pokazala swoja klase . Arsenal gral w "10" i to mocno ich oslabilo ale to co pokazywali Henry i Lijunberg (nie wiem jak sie pisze jego nazwisko) przeszlo moje najsmielsze oczekiwania . Odnosnie czeronej dla Arsenalu to sedzia mogl zaliczyc tylko bramke w zasadzie nie pokazywac kartki albo zoltko mu pokazac . Przypomnijcie podobna sytuacje w polfinale LM jak gralismy z Chelsa . Baros byl ostro sciety przez Cecha ale nie ten nie dostal czerwa tylko uznano bramke Garcii ...

Tak czy siak napewno Barca grala najbardziej widowiskowa pilke w tym sezonie ....

A tak na marginesie w Fifie 06 w LM grajac Liverpoolem natrafilem na Standard Liege ( tez nie wiem jak to sie pisze ) a tam patrze gra Ronaldinho , chyba sie znudzil dla Barcy :P
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL
carlsberg

Postprzez Witz » 20 maja 2006, o 12:04

Wypada mi sie tylko zgodzic z Kudlaczem. Barca pokazala klase, a podanie Iniesty prostopadle przy 1 golu to miod :)
Witz

Postprzez kudlacz » 21 maja 2006, o 20:24

Gdyby ktoœ mial jeszcze jakie kolwiek zludzenia
Obrazek
"Przeprowadzka z Walii do WÂłoch byÂła jak przenosiny do innego kraju" -Ian Rush :D
Centrum censeo Madrid esse delendum!
Obrazek
kudlacz

Poprzednia strona

Powrót do Europejskie puchary