Liga Mistrzów 2019/20

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Liga Mistrzów 2019/20

Postprzez wicked93 » 12 sie 2019, o 19:36

Obejrzyj spotkania Milnera, w których występował jako LO, zapoznaj się z jego charakterystyką, a potem sam wyciągnij wnioski czemu to nie jest taki dobry pomysł, żeby grał na LO.
Spuentuj swoją wypowiedź w sposób - "Klopp wie najlepiej, bo ma pomysł i tak jest najlepiej. Klopp jest alfą i omegą, jest nieomylny." I na czasie zaoszczędzisz i ja zaoszczędzę, bo nie będę musiał tego czytać.
Próbowałem Ci wiele tłumaczyć, ale jednak nie chcesz niczego zrozumieć, boisz się wdać w głębszą dyskusję

Klopp wie lepiej, bo wyniki. To ta głębsza dyskusja?
tylko jak wcześniej, albo zmieniasz wątek, albo go ucinasz

Wskaż mi miejsce, w którym zmieniam wątek albo go uciąłem. Wskaż mi miejsce, w którym podważam osiągnięcia drużyny Kloppa. To Ty się podpiąłeś pod mój wywód, a konstatacja jest niezmienna od samego początku, więc nie wiem gdzie zmieniam wątek albo go ucinam.
Tym razem już naprawdę bez odbioru,

Śmiało :)
bo próbę wznowienia wartościowej dyskusji z powrotem zniżasz do swojego poziomu (poza niektórymi zdaniami w których udało Ci się coś sensownego napisać i porozmawiać).

Stary, a takie teksty zachowaj dla swoich kolegów. Śmieszą mnie takie zabiegi w dialogu, podczas którego ktoś twierdzi, że to on zawyża poziom dyskusji.
wicked93

Postprzez grzyb » 12 sie 2019, o 19:44

Halo ludzie nie ten dział ! Ogarnijcie się trochę.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez wicked93 » 12 sie 2019, o 19:45

Można to podpiąć pod rejestracje wąskiej kadry w LM :P
wicked93

Postprzez DudekLFC21 » 12 sie 2019, o 19:49

Względem Milnera na LO masz oczywiście rację, nie jest to rasowy LO i nigdy nie będzie grał jak rasowy LO. A co do zmienników to nawet gdy mieliśmy ich na ławce (Clyne, przynajmniej póki był w klubie i Moreno) to na wspomniane pozycje wchodził Gomez i Moreno pomijając mecze pucharowe i Clyne' a z United. Koniec końców najwidoczniej klubowi nie udało się znaleźć nikogo sensownego,który zgodziłby się pełnić rolę zmiennika a dawał by więcej niż Clyne i Moreno, którzy i tak nie grali, więc nie sprowadziliśmy nikogo. Został Clyne, ale na Nasze nieszczęście się połamał i tak naprawdę jesteśmy w takiej samej sytuacji na bokach obrony co rok temu. Jedyne co może nas ratować to większa znajomość tych pozycji u Milnera i Gomeza, mam wrażenie, że grał o wiele lepiej na PO z City niż w spotkaniach z zeszłego sezonu.
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek
DudekLFC21

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez ynwa19 » 14 sie 2019, o 06:31

Niespodziewane a nawet sensacyjne wyniki w eliminacjach LM.
Porto po wygranej w Rosji odpadło z Krasnodarem co oznacza,.....że na nich nie trafimy w razie pucharowej.
Także Celtic dał(po raz kolejny) plamę a i brak awansu Basel jest małym zaskoczeniem.
Brawa dla APOEL-u,który był w trudnej sytuacji po pierwszym spotkaniu ale poradził sobie w Kazachstanie.
Ciekawe rzeczy więc się dzieją-:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez qensheimer » 28 sie 2019, o 23:02

1 koszyk: Liverpool (zwycięzca LM), Chelsea (zwycięzca LE), Manchester City, Barcelona, Juventus, Bayern Monachium, Paris Saint-Germain, Zenit St. Petersburg

2 koszyk: Real Madryt, Atletico Madryt, Borussia Dortmund, SSC Napoli, Szachtar Donieck, Tottenham, Ajax Amsterdam, SL Benfica

3 koszyk: Olympique Lyon, Bayer Leverkusen, Salzburg, Olympiakos, Club Brugge, Valencia, Inter Mediolan, Dinamo Zagrzeb

4 koszyk: Lokomotiw Moskwa, Genk, Galatasaray, RB Lipsk, Slavia Praga, Crvena Zvezda, Atalanta, Lille.

Losowanie jutro o 18. W Polsat Sport Extra.
qensheimer

1 year of membership

Postprzez NavyBlue » 28 sie 2019, o 23:23

qensheimer napisał(a):1 koszyk: Liverpool (zwycięzca LM), Chelsea (zwycięzca LE), Manchester City, Barcelona, Juventus, Bayern Monachium, Paris Saint-Germain, Zenit St. Petersburg

2 koszyk: Real Madryt, Atletico Madryt, Borussia Dortmund, SSC Napoli, Szachtar Donieck, Tottenham, Ajax Amsterdam, SL Benfica

3 koszyk: Olympique Lyon, Bayer Leverkusen, Salzburg, Olympiakos, Club Brugge, Valencia, Inter Mediolan, Dinamo Zagrzeb

4 koszyk: Lokomotiw Moskwa, Genk, Galatasaray, RB Lipsk, Slavia Praga, Crvena Zvezda, Atalanta, Lille.

Losowanie jutro o 18. W Polsat Sport Extra.

Liverpool, Benfica, Club Brugge, Lille - myślę, że to byłaby
przyjemna grupa

Chciałbym też grupę: Barca, Borussia, Inter/Lyon, Lokomotiv (i zeby jakimś trafem nie wyszedl z grupy ten pseudo klub z Barcelony)

City, Atletico, Lyon/Inter, Lipsk. Żeby City się trochę pomęczyło w grupie.
NavyBlue

Postprzez KJano10 » 28 sie 2019, o 23:55

Jeśli ktoś się chce pobawić to podrzucam

https://draw.inker.one/#/cl/gs
KJano10

2 years of membership2 years of membership

Postprzez ynwa19 » 29 sie 2019, o 06:41

Grupa na zyczenie: Benfica,Salzburg,Slavia

Lepiej ominac: Atleti,Inter,Lipsk

Przydalaby sie po ubieglorocznej "grupie smierci" latwiejsza przeprawa w tej fazie.
Oczywiscie wiem,ze aby wygrac LM to trzeba pokonac kazdego rywala ale czy my zawsze musimy miec trudno?
Niech tym razem pomecza sie na jesien inni np City!
A dla nas przy krotkich podrozach(ominac Rosje,Ukraine i Turcje) i teoretycznie slabszych przeciwnikach daloby sie byc moze juz po 4 grach zapewnic awans i rotowac pozniej skladem.

Zobaczymy co los przyniesie-:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez Kartas » 29 sie 2019, o 13:16

Koszyk 2? Ajax - O tak. Mogliśmy mierzyć się z nimi w finale, ale los by mógł nas skrzyżować nieco później.
Koszyk 3? Do Grecji mogłaby być ciekawa wycieczka pod względem opraw ich fanatycznych kibiców a poza tym mecz z Olympiakosem kojarzy się też z sezonem 2004-2005. Ciekawe może być też wylosowanie Club Brugge i wtedy witamy szybko Mignoleta ponownie na Anfield.
Koszyk 4? Może Galata :oops:

Liverpool - Ajax - CB/Olympiakos - Galatasaray
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019
Kartas

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez MixonLFC » 29 sie 2019, o 14:23

Liverpool FC, Real Madryt, Lyon, RB Lipsk, najgorsze co się może wydarzyć.

Liverpool FC, Ajax, Club Brugge, Lille, może nie najłatwiej ale bardzo krótkie podróże robi z takiej grupy idealne rozwiązanie.

Jeszcze trochę i będziemy znali jak to się potoczyło.
MixonLFC

1 year of membership

Postprzez OWeN » 29 sie 2019, o 18:11

ku*** co powiedział Cantona, bo włączyłem dopiero jak powiedzieli, ze nie będą tłumaczyć i jego słowa będą długo popularne
Obrazek
OWeN

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Sokrates20 » 29 sie 2019, o 18:42

OWeN napisał(a):ku*** co powiedział Cantona, bo włączyłem dopiero jak powiedzieli, ze nie będą tłumaczyć i jego słowa będą długo popularne

"Soon science will not only be able to slow down ageing of cells, it will fix cells and so we will become eternal. Only accidents, crimes, wars will kill us but unfortunately crimes and wars will multiply. I love football. Thank you."

¯\_(ツ)_/¯
Sokrates20

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Nero » 29 sie 2019, o 18:55

Pisze to już po raz enty. City w w losowaniach ma strasznie dziwnego farta. Czy to w Anglii czy w Europie.
Nero

Postprzez MixonLFC » 29 sie 2019, o 18:59

Jest dobrze, nie ma jakiegoś dalekiego wyjazdu 🙂
MixonLFC

1 year of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary