Liga Mistrzów 2019/20

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Liga Mistrzów 2019/20

Postprzez LookAss » 11 gru 2019, o 11:25

Ktoś może zerkał czy Inter jest tak daremny czy to Barcelona B jest tak silna?
Obrazek
LookAss

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Django » 11 gru 2019, o 11:26

Tak w ogóle to Ancelotti nie jest już trenerem Napoli.

https://www.sscnapoli.it/static/news/Co ... 19262.aspx
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ynwa19 » 11 gru 2019, o 12:44

LookAss

Inter a w szczegolnosci Lukaku zmarnowali pare szans i to glowny powod porazki.
W Barcy B bylo widac zaangazowanie zmiennikow,ktorzy chcieli sie pokazac.

Nieco zaskakuje odpadniecie Ajaxu.Valencia strzelila gola i w miare spokojnie dowiozla zwyciestwo do konca poniewaz Holendrzy byli nie tyle co nieskuteczni co tacy jacys nieporadni w akcjach ofensywnych a przede wszystkim Ziyech.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

1 year of membership

Postprzez bugi » 11 gru 2019, o 13:16

Liga Mistrzów swoją drogą ale jak ciekawie będzie w lidze europy
Wystarczy popatrzeć jakie drużyny tam zagrają: Inter, Ajax, Salzburg, byc moze Atletico, Sevilla, United,raczej Roma, być moze Porto i Rangersi, Celtic. Ogolnie zapowiada sie fajnie
Obrazek
bugi

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez werbatin » 11 gru 2019, o 20:10

Czy Was już też nudzi widok przegrywającego City? Szkoda mi ich, może z Leicester się odbiją...
Obrazek
werbatin

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Paviola » 11 gru 2019, o 20:19

Palisz coś? Mnie to cholernie cieszy. Raz dlatego, że nie toleruję tego i francuskiego szejkowego tworu, a drugi że są świetnym przykładem dla nas jak łatwo spaść z siodła. Trzeba cały czas pracować ciężko i myśleć tylko o najbliższym meczu, a nam w tym sezonie udaje się to wybitnie i oby tak dalej w kolejnych latach.
Paviola

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez kacciq » 11 gru 2019, o 22:27

werbatin napisał(a):Czy Was już też nudzi widok przegrywającego City? Szkoda mi ich, może z Leicester się odbiją...

Ile Ty masz chłopie lat? Jesteś w top3 najbardziej męczących użytkowników tego forum. Wszędzie szukasz zaczepki, ironizujesz i kpisz, o Twojej arogancji nie wspominając. Nie da się tych Twoich wypocin czytać, bo nie ma w nich niczego wartościowego. Będąc piłkarzem nie chciałbym mieć takiego "fana".

Ciekawostka - Atalanta to pierwszy zespół od sezonu 2002/03 i wyczynu Newcastle, który awansował do fazy pucharowej, przegrywając wszystkie pierwsze 3 mecze fazy grupowej LM.
kacciq

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez werbatin » 11 gru 2019, o 22:52

kacciq napisał(a):
werbatin napisał(a):Czy Was już też nudzi widok przegrywającego City? Szkoda mi ich, może z Leicester się odbiją...

Ile Ty masz chłopie lat? Jesteś w top3 najbardziej męczących użytkowników tego forum. Wszędzie szukasz zaczepki, ironizujesz i kpisz, o Twojej arogancji nie wspominając. Nie da się tych Twoich wypocin czytać, bo nie ma w nich niczego wartościowego. Będąc piłkarzem nie chciałbym mieć takiego "fana".

Ciekawostka - Atalanta to pierwszy zespół od sezonu 2002/03 i wyczynu Newcastle, który awansował do fazy pucharowej, przegrywając wszystkie pierwsze 3 mecze fazy grupowej LM.

Na całe szczęście nie musisz wszystkiego tutaj czytać i ponownie na całe szczęście nie jesteś piłkarzem :roll:
Obrazek
werbatin

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 11 gru 2019, o 22:53

kacciq napisał(a):

Ile ty chcesz tych punktów przewagi, no ile? Zrozum w końcu że nie ma możliwości żeby Liverpool roztrwonił 14 pkt przewagi. Rozumiesz to? 14! nie 7. Jeśli nie rozumiesz to wyśle ci na święta kalkulator. Bo wy wszyscy wierzycie że Leicester i City do końca sezonu będą już tylko wygrywać. Tacy z was fani, nie to co ja :!:
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Django » 11 gru 2019, o 23:37

CzerwonyBartek napisał(a):
kacciq napisał(a):

Ile ty chcesz tych punktów przewagi, no ile? Zrozum w końcu że nie ma możliwości żeby Liverpool roztrwonił 14 pkt przewagi. Rozumiesz to? 14! nie 7. Jeśli nie rozumiesz to wyśle ci na święta kalkulator. Bo wy wszyscy wierzycie że Leicester i City do końca sezonu będą już tylko wygrywać. Tacy z was fani, nie to co ja :!:

LFC:

Obrazek
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez roberthum » 11 gru 2019, o 23:39

14 pkt to mamy przewagi nad City, nad Lisami mamy 8 pkt. Ja nie jestem hurra optymistą, na razie czekam aż przejdziemy najgorszy okres- czyli pod koniec stycznia. Teraz mamy bardzo napiety terminarz, a styczniowymi meczami zaprzepaściliśmy tytuł zarówno w poprzednim sezonie, jak i sezonie 08/09. Mamy wyborną sytuację, ale ten kto juz chce otwierać szampana jest niepoważny. My tez bedziemy tracić punkty- nie da się przejechac sezonu na samych zwycięstwach, obyśmy tylko nie stracili tych punktów więcej niz nasi główni konkurenci
roberthum

Postprzez Smuggler7 » 12 gru 2019, o 02:10

Mówiłem wcześniej, że jeśli wyjdziemy z grupy na 1. miejscu, to w 1/8 finałów chciałbym, abyśmy trafili na Real. Głównie z uwagi na to, że mielibyśmy szansę wyeliminować ich na pierwszym etapie rundy pucharowej i wziąć tym samym rewanż za finał Ligi Mistrzów. Szanse na awans do 1/4 byłyby rozłożone po równo. Mój manager, fan Chelsea, stwierdził, że nie dalibyśmy rady Realowi. No nie wiem... w meczach rewanżowych na Anfield wszystko jest możliwe. Zapytajcie Barcelonę. ;)

Możemy trafić na 5 zespołów z drugich miejsc i idąc od potencjalnie najsłabszego przeciwnika wygląda to następująco:

1. Lyon
2. Atalanta
3. Borussia
4. Atletico
5. Real Madrid

Czy BVB jest obecnie lepszym zespołem od Atletico? Ciężko mi powiedzieć, bo nie oglądam ani Bundesligi ani La Liga, żeby się w tym temacie wypowiadać, ale dopóki trenerem Atleti jest Simeone, to w rundzie pucharowej uważam ich za trudniejszego przeciwnika biorąc pod uwagę ich taktyczne podejście do dwumeczów. Wolałbym ich uniknąć.

Po ciężkich meczach z Napoli szczerze wystarczy mi na razie pojedynków z włoskimi klubami. Taki Lyon dla odmiany byłby najlepszym losowaniem z możliwych, jeśli chodzi o szanse na awans do 1/4.
Smuggler7

2 years of membership2 years of membership

Postprzez OWeN » 12 gru 2019, o 08:23

Atletico w tym sezonie daje dupy i to ostro. Po sprzedaży Griezmanna nie potrafią się odnaleźć i nawet Felix im nie pomaga. Od początku sezonu w lidze zdobyli tylko 16 goli. Fakt, ze mało ich stracili, bo tylko 10. Ofensywa u nich kuleje i to strasznie. Na dodatek 7 miejsce w lidze. Tak na prawdę każda z tych 5 drużyn jest do pyknięcie bez żadnego zająknięcia.
Obrazek
OWeN

Postprzez FootballClub » 12 gru 2019, o 08:39

Pytanie kto jest nie do ogrania dla najlepszej drużyny Europy na ten moment?
FootballClub

Postprzez kijuss » 12 gru 2019, o 08:49

Simeone to taki trochę mały Mourinho , moze jego druzynie nie idzie ale na te wazne meczy potrafi ustawić zespoł.
kijuss

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary