Liga Europy 2018/19

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Liga Europy 2018/19

Postprzez Kartas » 29 maja 2019, o 22:52

Połowa stadionu pusta, atmosfera jak na sparingu klasy B. Dobrze, że już koniec tego badziewia. Wisiało mi to kto wygra, ale dobrze, że te Leszcze dostały ostro w palnik za te wyśmiewanie się z naszego klubu na ich forum...Z czym do ludzi :D :D
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019
Kartas

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ynwa19 » 29 maja 2019, o 22:53

Zasłużona wygrana Chelsea.
Arsenal grał fatalnie w obronie w drugiej połowie.
Nie będzie więc 5 drużyn z PL w LM.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez everlast » 29 maja 2019, o 23:56

wolalem Arsenal tylko ze wzgledu na 5 Angielskich w LM. Ale jak wychodzisz 5 obroncami i 2 DM to o czym tu mowic. Oni maja mniej kreatywnych graczy niz my.
everlast

2 years of membership2 years of membership

Postprzez sebix129 » 30 maja 2019, o 08:43

Gra Arsenalu to był jakiś żart ale cały mecz ogólnie był słaby i nie chodzi tylko o to co widzieliśmy na boisku. Mnóstwo pustych miejsc, dziwna kamera, Emery, który nie może skorzystać z jednego ze swoich podstawowych piłkarzy co dla mnie już jest jakimś absurdem że drużyna, która dochodzi do finału nie może skorzystać z jednego ze swoich podstawowych piłkarzy tylko i wyłącznie dla tego że kraj, w którym rozgrywany jest finał ma jakiś konflikt z innym, z którego ten piłkarz pochodzi ... Skoro ten kraj jest skonfliktowany z kimś to po co wybierają takie miejsca na takie mecze ... gdyby w Arsenalu pracowali poważni ludzie to zagroziliby nie przystąpieniem do meczu z tego powodu i myślę że nikt by do nich o to pretensji nie miał. Nie wiem czym kieruje się UEFA wybierając miejsca na takie mecze. My również możemy mieć pretensje do UEFY za to że przyznała klubom grającym w finale zaledwie 32K biletów na stadionie liczącym 68K ... to komu oni w takim razie przyznali resztę tych biletów ... no chyba że kibice Realu wykupili już rok temu te bilety bo byli pewni 4 z rzędu finału :lol: :lol:
sebix129

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez qensheimer » 30 maja 2019, o 11:40

Stadion Wanda Metropolitano może pomieścić 68 tysięcy osób. UEFA przekazała obu klubom po 17 tysięcy wejściówek. Zaledwie cztery tysiące było dostępne w ogólnej sprzedaży. Aż 25,5 tysiąca miejsc przeznaczono dla członków komitetu organizacyjnego, krajowym federacjom, UEFA oraz sponsorom i dziennikarzom.
Już napisałem to w wątku meczowym z Tottenhamem.
Myślę, że by zbojkotowali ten finał jeśli to byłby piłkarz ważniejszy dla Unaia i samej drużyny. Przypuśćmy, że Aubameyang. Ogółem ten finał jak i zbliżające się rozgrywki Mistrzostw Europy 2020 (które będą rozgrywane na wielu stadionach, m. in. w Baku) to powinno raz na zawsze UEFA dać do myślenia i powód, aby już więcej żadnych finałów nie rozgrywać dalej na wschód niż Turcja lub Rosja.
qensheimer

1 year of membership

Postprzez WhiteAngel » 30 maja 2019, o 12:44

Taka ciekawostka od znajomej, która spędzała w Baku urlop. Ludzie w mieście rozdawali bilety za darmo, sama skorzystała
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*]
WhiteAngel

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Europejskie puchary