Liga Mistrzów 2018/19

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Postprzez Kartas » 14 gru 2018, o 00:00

Większość cyka się Juventusu a oni, mimo że wygrali grupę to wcale nie miażdżyli przeciwników a jeszcze dostali gwoździa od YB. Dawać ich! Ja tam się nie obawiam tego meczu. Gorzej by było trafić na Barcę..ale też są do pyknięcia.
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019
Kartas

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez kacciq » 14 gru 2018, o 00:03

bugi napisał(a):Barcelona najtrudniejszym przeciwnikiem? :? :? Proszę Cię
Przypuszczm, ze nie oglądasz meczy Barcelony jeśli tak twierdzisz. To właśnie jedna ze słabszych ekip na którą chciałbym żebysmy trafili. Najbardziej obawiam się Dortmundu, Juve oraz Atletico

Nieprawdopodobna jest Twoja skuteczność w pisaniu głupot. Żeby nasi chłopcy z taką częstotliwością trafiali do bramki to byłoby cudnie...
Juventus i Barcelona są oczywistymi faworytami tej edycji LM.
Dortmund jest w gazie, ale czy wiosną też tak będą grać? Tego nie wie nikt. Tak czy inaczej, nawet w tej formie w jakiej są obecnie spokojnie byśmy ich ograli. A na Atletico nawet nie możemy trafić.
kacciq

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Fesaczi121 » 14 gru 2018, o 01:07

W sumie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Po pierwsze po tylu latach biedy i żenady mam ogromny głód toczenia bojów z topowymi drużynami i wielkimi markami, choćby nie były w formie to i tak taki dwumecz z Realem, czy Bayernem ma swój wyjątkowy klimat. Po drugie, jeżeli mamy ambicje i chcemy się liczyć w walce o najwyższe rzeczy to trzeba właśnie sprawdzać się na tle najlepszych. A po trzecie, jeśli mamy być postrzegani zarówno na zewnątrz jak i przez samych siebie jako czołowa drużyna to właśnie w takich meczach z gigantami musimy udowadniać swoją wartość. Poza tym, nie oszukujmy się, ale każda drużyna, która zajęła pierwsze miejsce w grupie teraz modli się tylko o to, żeby nie trafić na Liverpool lub Atletico. Ahh.. już nie mogę się doczekac tych play-offow!
Fesaczi121

Postprzez Kaczorro » 14 gru 2018, o 01:23

Ostatni oficjalny pojedynek z Bayernem mial miejsce w sezonie 81/82, więc dawać Bayern. Większość z nas pamięta pewnie ostatnie pojedynki z Juventusem i Barceloną w LM, ten z Bayernem promil forum.
Kaczorro

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez bugi » 14 gru 2018, o 01:30

kacciq napisał(a):Nieprawdopodobna jest Twoja skuteczność w pisaniu głupot. Żeby nasi chłopcy z taką częstotliwością trafiali do bramki to byłoby cudnie...
Juventus i Barcelona są oczywistymi faworytami tej edycji LM.
Dortmund jest w gazie, ale czy wiosną też tak będą grać? Tego nie wie nikt. Tak czy inaczej, nawet w tej formie w jakiej są obecnie spokojnie byśmy ich ograli. A na Atletico nawet nie możemy trafić.

Barcelona jest co roku stawiana przez takich szczekaczy jak Ty w roli faworyta i co roku dostaje piękny eurowpierdol, co więcej ich forma nie rośnie, wręcz przeciwnie- spada. Od jakiegoś czasu zacząłem śledzić ich poczynania, fatalna polityka transferowa, słaby manager nie mający pomysłu na grę, dramatyczna obrona z Pique kompletnie bez formy na czele, w ataku Surez bez formy, w pomocy zajechany Rakitic, Coutinho nie na swojej pozycji nie dający nawet 50% tego co pokazywał w LFC, niepokorny Dembele. W dodatku w lidze az w 6 meczach na 15 stracili punkty, oraz mają az 19 straconych bramek.

Ale nie wymagam wiele od osoby, która Barcelonę zna tylko z gry fifa, O Juve sie nie bede powtarzał, Borussię przemilczę a z Atletic faktycznie mi się pomyliło.
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez kacciq » 14 gru 2018, o 03:37

@up

Faktycznie z Barceloną masz trochę racji, ja też przesadziłem stawiając ich obok Juventusu. Nie zmienia to jednak faktu, że są w tej chwili dużo silniejszym zespołem od Realu i Bayernu. Moim zdaniem są po Juventusie najmocniejszym klubem który możemy wylosować (co nie znaczy, że najtrudniejszym - bo ich styl gry raczej by nam odpowiadał i sam będę się cieszył jeśli na nich trafimy).

Szczerze - jesteśmy tak mocni, że tak naprawdę wszystko jedno na kogo trafimy, a pamiętajmy że zawsze wiosną gramy jeszcze lepiej. Każda z drużyn, które możemy wylosować, modli się tylko o jedno - żeby nie wylosować Liverpoolu. Czy to będzie Porto, Juventus, Borussia czy Barcelona - miny ich przedstawicieli w Nyonie będą nietęgie. Jedyne co martwi to brak VVD w pierwszym meczu, ale i z tym myślę że sobie poradzimy. To będzie wyjątkowy sezon :)
kacciq

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez consigliere » 14 gru 2018, o 09:36

bugi napisał(a):w lidze az w 6 meczach na 15 stracili punkty, oraz mają az 19 straconych bramek.

Atletico które stawiasz wyżej niż Barcelonę straciło punkty w aż ośmiu meczach :wink: podniecasz się że stracili 19 bramek, a jak wygląda ich bilans w Lidze Mistrzów? lepiej niż Liverpoolu (niż Atletico zresztą też). piłka ligowa i międzynarodowa to dwie zupełnie inne bajki.

bugi napisał(a):Od jakiegoś czasu zacząłem śledzić ich poczynania, fatalna polityka transferowa, słaby manager nie mający pomysłu na grę, dramatyczna obrona z Pique kompletnie bez formy na czele, w ataku Surez bez formy, w pomocy zajechany Rakitic, Coutinho nie na swojej pozycji nie dający nawet 50% tego co pokazywał w LFC, niepokorny Dembele. W dodatku w lidze az w 6 meczach na 15 stracili punkty, oraz mają az 19 straconych bramek.

Ale nie wymagam wiele od osoby, która Barcelonę zna tylko z gry fifa, O Juve sie nie bede powtarzał, Borussię przemilczę a z Atletic faktycznie mi się pomyliło.

widzę że w swojej analizie taktownie pominąłeś świetnych (nie tylko w Fifie) Albe, ter Stegena czy Messiego.
jasne, Barcę stać na duuużo lepszą piłkę, ale jeśli zdobywają blisko trzy gole na mecz (pomimo iż wielu ich atakujących wciąż jest dalekich od optymalnej formy), przewodzą w La Liga i na luzie wygrali silną grupę w Champions League to tylko ignorant takiego zespołu nie zaliczy do faworytów tej edycji Ligi Mistrzów. pamiętaj też że kontuzje ich nie oszczędzają.
swoją drogą, w fazie grupowej z kwitkiem odprawili Inter i Tottenham. dla porównania The Reds z zespołem podobnej klasy (Napoli) nie byli nawet w stanie wygrać dwumeczu.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

Postprzez Ralf088 » 16 gru 2018, o 22:11

A już jutro poznamy naszego rywala w 1/8 LM :) Osobiście chciałbym Real Madryt, ta drużyna bez Zidana i CR7 straciła z 50% swojej wartości, i ten sezon jest dla bardzo słaby. Kogo bym nie chciał? Juventusu i BVB, są w gazie i musielibyśmy sie sporo napocić żeby z nimi wygrać, aczkolwiek w 1/8 już słabeuszy nie ma i jeżeli chcemy coś osiągnąć to trzeba każdego pokonac!:)
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez MarekLFC20 » 16 gru 2018, o 22:19

Ralf088 napisał(a):A już jutro poznamy naszego rywala w 1/8 LM :) Osobiście chciałbym Real Madryt, ta drużyna bez Zidana i CR7 straciła z 50% swojej wartości, i ten sezon jest dla bardzo słaby. Kogo bym nie chciał? Juventusu i BVB, są w gazie i musielibyśmy sie sporo napocić żeby z nimi wygrać, aczkolwiek w 1/8 już słabeuszy nie ma i jeżeli chcemy coś osiągnąć to trzeba każdego pokonac!:)

No może poza MU hahaha :D
MarekLFC20

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez josif » 17 gru 2018, o 01:49

Jeżeli będziemy w formie to możemy pokonać każdego z listy potencjalnych przeciwników. Albo przegrać z każdym w słabym stylu. Ale jeżeli miałbym wybór to albo Juve, albo Bayern, gdyż dawno z nimi nie graliśmy w europejskich pucharach. I tylko tym się kieruję.
War. War never changes
josif

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Django » 17 gru 2018, o 10:42

Ja bym chętnie popatrzył jak rozszarpujemy Real Madryt :)

A propos Realu - słyszałem, że FP przymierza się, aby ściągnąć na SB samego Mou :)
Obrazek
Django

Postprzez TheSebulPL » 17 gru 2018, o 11:15

Pierwszy mecz będzie na Anfield (bez van Dijka). Pewnie na środku obrony zagra Gomez plus ktoś z dwójki Lovren/Matip.
Trzeba będzie wypracować sobie przewagę i nie stracić gola u siebie ;)
TheSebulPL

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Mufi » 17 gru 2018, o 11:21

Na jakim kanale losowanie ?

@down
Dzięki
+ Polsat Sport Premium 1, jakby coś. Na nc+ chyba nie ma "zwykłego" Polsatu Sport.
Ostatnio edytowano 17 gru 2018, o 12:21 przez Mufi, łącznie edytowano 1 raz
Mufi

2 years of membership2 years of membership

Postprzez ScoobyDoo » 17 gru 2018, o 11:41

Mufi napisał(a):Na jakim kanale losowanie ?

Polsat Sport
ScoobyDoo

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Kartas » 17 gru 2018, o 12:30

Losowanie również tradycyjnie na Eurosporcie.
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019
Kartas

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary