Liga Mistrzów 2017/18

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Liga Mistrzów 2017/18

Postprzez Kirkbyboy » 24 sie 2017, o 21:23

repcaK napisał(a):Aaa, czyli czy byliby w grupie D czy H, to i tak taka sama sytuacja jeśli chodzi o transmisje. Ok, dzięki za wyjaśnienie ;)

No nie do końca.....
Skoro MU i CFC trafiły do grup grających we wtorek a City do grup grających w środę i my byliśmy losowani w następnej kolejności to komputer uznał ze możemy trafić jedynie do grup grających w środę... ostatni był losowany totek i komp wiedząc że 2 grają we wtorek i 2 w środę uznał ze mogą trafić w każdo miejsce
Kirkbyboy

1 year of membership

Postprzez FootballClub » 24 sie 2017, o 21:28

Taka Roma była losowana przed Napoli, a i tak miała możliwość gry w ten sam dzień co Juventus. Według Twojej teorii powinna być losowana do grup od E-H, a była również do C, więc co stało na przeszkodzie LFC żeby zagrać w tej grupie D?
FootballClub

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 24 sie 2017, o 21:32

Oj chyba nie oglądałeś losowania.... Roma była losowania praktycznie na samym końcu. Wcześniej było juve i Napoli.
Kirkbyboy

1 year of membership

Postprzez FootballClub » 24 sie 2017, o 21:34

https://www.youtube.com/watch?v=cDJzxxbHHpw
od 44:00 polecam
Roma mogła tafić do Chelsea albo City, a pozniej było losowane Napoli
I po losowaniu Romy nazwijmy to tak, że było 2-0 dla wtorkowych meczów i Napoli mogło grać tylko w środę.
Gdyby nas wylosowano do D to sytuacja byłaby wręcz identyczna, tylko, że Anglia ma 5 drużyn a Włochy 3.
FootballClub

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 24 sie 2017, o 22:00

No faktycznie..... a jeszcze bym sobie odciąć coś dał ze Napoli było wcześniej.
Ale i tak tylko takie wytłumaczenie dla LFC znajduje - mecze w tv ;)
Kirkbyboy

1 year of membership

Postprzez wycu270302 » 24 sie 2017, o 22:32

Moim zdaniem najtrudniej będzie w Moskwie, U siebie nie powinniśmy nic przegrać, z Mariborem dwa pewne zwycięstwa i fajny mecz w Hiszpanii. I odnośnie Tottenhamu nie skazujcie ich na 3 miejsce z Borussią mogą spokojnie powalczyć :D
wycu270302

Postprzez paink » 25 sie 2017, o 01:07

Losowanie idealne. Czułem Spartak, Porto, Maribor, ale może to i lepiej, bo weźmiemy rewanż za finał LE na Sevilli. W takiej grupie awans to obowiązek? Obowiązek to zdecydowane wygranie grupy. Z każdym idziemy jak po swoje, jesteśmy Liverpoolem! i to nas się mają bać, a nie na odwrót. U siebie typuję 3x win, w Hiszpanii i może w Rosji możemy zremisować. 14pkt w takiej grupie spokojnie i pewny awans :wink: W dawnych czasach zawsze mówiono, że LFC jest drużyną pucharową, jestem pewien, że tak będzie w tym sezonie. W lidze czeka nas trochę rozczarowań, ale w Europie długa piękna podróż co najmniej do kwietnia.
Obrazek
paink

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez liverpoolek » 25 sie 2017, o 08:09

Szczerze mówiąc to wolałbym jednak ze dwie silniejsze ekipy. Dobrze nam się gra z mocnymi drużynami, z tymi słabszymi niestety przeważnie przechodzimy męki. Choć z drugiej strony dwumecz z Hoffenheim pokazał co innego. Ciężko stwierdzić które oblicze Liverpoolu jest bardziej aktualne. Mam nadzieję że nie będzie większych problemów z wyjściem z grupy.
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Zicku » 25 sie 2017, o 08:36

No nie wiem czy taki Hoffenheim to słaby zespół :p. Oglądając losowanie nie mogłem przeżyć słabej grupy United. Jak się później okazało my też mieliśmy spore szczęście. Obysmy tylko umieli je wykorzystać :)
"Jesteśmy Liverpoolem, dlatego oczekiwania są tak wysokie." - Steven Gerrard
Zicku

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Muszka » 25 sie 2017, o 10:17

Zicku napisał(a):No nie wiem czy taki Hoffenheim to słaby zespół :p. Oglądając losowanie nie mogłem przeżyć słabej grupy United. Jak się później okazało my też mieliśmy spore szczęście. Obysmy tylko umieli je wykorzystać :)

Ja rozumiem, że byli losowani przeważnie z 1. koszyka, ale to już przegięcie:

Obrazek
Muszka

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez SteveG8 » 25 sie 2017, o 10:30

Muszka o co chodzi z tym przegięciem ?
SteveG8

Postprzez filuuuu » 25 sie 2017, o 10:39

SteveG8 napisał(a):Muszka o co chodzi z tym przegięciem ?

Pozwolisz, że szybko odpowiem..
Muszka przytoczył wszystkie wyniki losowań grupowych United w LM na przestrzeni 2006-2017 :)
Obrazek

Jeżeli coś jest głupie i działa, to nie jest głupie
Once red always red!
filuuuu

Postprzez Barilla » 25 sie 2017, o 10:43

Tak prawdę powiedziawszy to my też nigdy nie mieliśmy jakiejś ciężkiej grupy. Ostatnio trafiliśmy na Real i w sezonie 5-6 na Chelsea, a tak to raczej podobne kluby co United.
Barilla

Postprzez Mateusz95LFC » 25 sie 2017, o 11:47

Prawda jest taka, że teoretycznie nie mamy prawa narzekać na losowanie. Sevilla gra raczej "radosną" piłkę, więc nie będzie obawy, że zamurują się i wyprowadzą kontry, Maribor to teoretycznie najsłabszy rywal i każde inne rozstrzygnięcie niż 6 punktów z nimi w obu meczach należy traktować jako wpadkę. Najbardziej obawiam się wyjazdu do Rosji. Jestem zdecydowanym optymistą po tym losowaniu i liczę na pierwsze miejsce w grupie.
Moim zdaniem awansuje: Liverpool i Sevilla.

Co do reszty angielskich zespołów, United jest w podobnej sytuacji jak my, każdy inny rezultat niż zwycięstwo w tej grupie będzie blamażem. Należy jednak pamiętać, że zarówno Basel jak i Benfica to ekipy ograne w Europie i z pewnością nie dadzą się łatwo pokonać. Zakładam, że United chociaż na jednym z tych wyjazdów punkty straci.
Moim zdaniem awansuje: United i Benfica

Na swoje losowanie mają prawo narzekać ekipy Chelsea i Spurs. W przypadku Mistrzów Anglii, na dwa miejsca premiowane awansem chętne są trzy zespoły, Zakładam jednak, że to Chelsea i Atletico awansują dalej, a Roma będzie musiała zadowolić się Ligą Europy. Istotne będzie to, kto się potknie z Qarabagem, bo te 2-3 punkty mogą być kluczowe.

W podobnej sytuacji jest Spurs. Real jest oczywistym faworytem tej grupy, natomiast o drugie miejsce rywalizować będzie ekipa BVB i Tottenhamu. Ciężko ocenić jak będzie radzić sobie 3 zespół Bundesligi, natomiast wydaje mi się, że mimo wszystko w końcowym rozrachunku to Spursi zagrają w Lidze Europy. Mam jednak nadzieję, że powalczą.

Co do City, zapewne awansują razem z Napoli.

Podsumowując, wyszło mi z tego wywodu, że na 5 ekip angielskich w fazie play-off zobaczymy 4. Wrócę sobie do tego postu po 6 kolejce i zobaczę o ile się pomyliłem. :D :D
Obrazek
Mateusz95LFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez sc0user » 25 sie 2017, o 14:37

MU wcale nie mają łatwej grupy. "Bazyle" mają patent na brytyjskie drużyny. Chyba dalej pamiętacie jak wyglądał dwumecz z nimi za ostatnim razem. Też mieliśmy mieć łatwe wyjście z grupy. Benficka też potrafi napsuć krwi.

Tak patrząc na te grupy, to Liverpool ma zdecydowanie najłatwiej. Spartak i Sevilla, nie są światowej klasy klubami, w naszym zasięgu jak najbardziej, więc nie jesteśmy na straconej pozycji. A Maribor, no patrząc po tym, co ostatnio działo się z Ludogorcem.. Chociaż wtedy byliśmy strasznie pod formą. Ale nawet inny, bardziej polski przykład - Legia. Też napsuła krwi Realowi i Borussi. Mam nadzieje, że my takich problemów nie będziemy mieli. Cieszę się, że mamy dość łatwą grupę, bo jest szansa wyjść z grupy i to z pierwszego miejsca. Musimy być jak nadłużej w LM i pokazać się z dobrej stronie europie, by zaczęli myśleć o nas, jako o realnej sile na arenie międzynarodowej, a nie średniakowi.
Też chciałbym potyczek z Realem czy Barcą, ale wole żeby wyszli z grupy i takich spotkali jak najpóźniej.
sc0user

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary