UEFA Champions League 2015/2016

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

UEFA Champions League 2015/2016

Postprzez jaskol95 » 17 lip 2015, o 12:28

Nas w tej edycji nie zobaczymy, ale właśnie odbywa się losowanie i jeżeli Lech Poznań przejdzie drugą rundę (w pierwszym meczu na wyjeździe zwycięstwo 2-0), to w trzeciej trafi na naszego dobrego znajomego...

FC Basel 1893.

Oby poszło im lepiej niż nam :lol:
NiePodpiszeSie napisał(a):
Notorycznym problemem u niektórych na tym forum jest wyciąganie pewnych stwierdzeń z kontekstu bez logiki i rozumienia tekstu pisanego.
jaskol95

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Re: UEFA Champions League 2015/2016

Postprzez MiejskiKS » 17 lip 2015, o 12:44

No to już po LM dla Lecha...
Chelsea tu, Chelsea tam, a ja Chelsea w dupie mam

http://myliverpool.bnx.pl/news.php
MiejskiKS

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez bayer » 17 lip 2015, o 12:48

Mają tak samo jak My, ligę mistrzów w tv :lol:
bayer

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez GUNS » 17 lip 2015, o 12:59

Dobra jeszcze mecz się nie zaczął, a już ich skreślacie... legia też nie miała szans z Celtic a jakoś ich pocisnęli w dupsko bez wazeliny, skończyło się jak się skończyło bo baba na ławce trenerskiej i to blondyna zobowiązuje. Piłkarsko zniszczyli szkotów. Zapewne nie przejdą dalej ale piłka nożna to dziwna gra i wszystko jest możliwe :)
GUNS

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Django » 17 lip 2015, o 13:00

Jak odpadniemy z FC Basel to Lech będzie jeszcze grał w ostatnie rundzie eliminacyjnej do LE?
Django

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Gebe » 17 lip 2015, o 13:01

Django napisał(a):Jak odpadniemy z FC Basel to Lech będzie jeszcze grał w ostatnie rundzie eliminacyjnej do LE?

Tak
Obrazek
Gebe

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez vaxik » 17 lip 2015, o 13:55

panowie nie ma co się oszukiwać, Lech jest za słaby na LM i III runda to potwierdzi. Jak strzelą gola w dwumeczu będą mogli być z siebie zadowoleni ;) Nie ma to tamto - Bazylea trafiła najlepiej jak mogła. Jak czytam komentarze: "Lech zrobił bardzo dobre transfery" to, aż mnie krew zalewa. DUDKA, ROBAK, THOMALL'A - faktycznie bardzo dobre transfery... Blado to wygląda. Owszem Bazylea sprzedała kilku graczy, odszedł trener, ale ściągneli Janko, Kuzmanovicia i z wypożyczeń wrócili gracze.

Ktoś pisał, że Lech to kolektyw? Ja go nie widziałem w pierwszymeczu II rundy. Gadają, że Lech wygrał z mocną Legią( ja się pytam - chyba na papierze w polskich realiach mocną)... No i najlepsze... Bazylea wygrała w sparingach z Leverkusen, PSV, a ci piszą, że Lech też by jeb... te dwie drużyny...

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
vaxik

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez jaskol95 » 17 lip 2015, o 14:29

...a Liverpool 10 lat temu nie miał szans na wygranie LM. Lech miał być chłopcem do bicia w grupie z City i Juventusem. Z Austrią Wiedeń kilka miesięcy wcześniej też miał być eurowpierdol. Pożyjemy, zobaczymy, Basel jest na pewno zdecydowanym faworytem, ale wygrać można z każdym.
NiePodpiszeSie napisał(a):
Notorycznym problemem u niektórych na tym forum jest wyciąganie pewnych stwierdzeń z kontekstu bez logiki i rozumienia tekstu pisanego.
jaskol95

Postprzez Napkejk » 17 lip 2015, o 14:41

IMO wszystko zależy od zdrowia Linettego i psychiki. Jak zaczną się bać wyprowadzać piłkę od bramki, jak nie wyjdą wysokim pressingiem i jak będą marnowali setki to życzę im jak najlepiej w fazie grupowej LE.
Tak.
Napkejk

Postprzez Vitinic » 17 lip 2015, o 14:45

Na miejscu włodarzy Lecha cieszyłbym się z takiego losowania. Nie będzie sztucznego szukania wymówki dlaczego nie poszło, wystarczy podać nazwę jednej szwajcarskiej miejscowości, i nawet najbardziej nieogarnięty dziennikarz z brukowca się przymknie.
Vitinic

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez MarcinLFC77 » 17 lip 2015, o 15:31

Co za bełkot...
vaxik napisał(a):Ktoś pisał, że Lech to kolektyw? Ja go nie widziałem w pierwszymeczu II rundy

Wygrali 0:2 na wyjeździe. O co tu się przyczepić? No chyba, że tutaj wynik nie ma znaczenia, ale już to, że Basel w sparingach wygrał to już ma ogromne znaczenie :lol:

vaxik napisał(a):Gadają, że Lech wygrał z mocną Legią( ja się pytam - chyba na papierze w polskich realiach mocną)
Gadają. Kto gada? Typowe pisanie dla poparcia swoich bzdurnych tez. Nikt nie gadał, bo każdy widzi, że akutalnie Legia jest w dyspozycji mocno przedsezonowej.

vaxik napisał(a):DUDKA, ROBAK, THOMALL'A - faktycznie bardzo dobre transfery... Blado to wygląda.

Thomalla to zapewne nawet nie wiesz kim jest. Robak jak na realia naszej ligi, to bardzo porządny zawodnik, podobnie jak Dudka. Obaj ci zawodnicy są poszerzeniem kadry, a nie zawodnikami z miejsca do pierwszego składu.

vaxik napisał(a):Nie ma to tamto - Bazylea trafiła najlepiej jak mogła.

I w jakim celu takie bzdury piszesz? Widziałeś resztę potencjalnych rywali Szwajcarów? Podpowiem ci, nie trafili najlepiej jak mogli.

Vitinic napisał(a):Na miejscu włodarzy Lecha cieszyłbym się z takiego losowania. Nie będzie sztucznego szukania wymówki dlaczego nie poszło, wystarczy podać nazwę jednej szwajcarskiej miejscowości, i nawet najbardziej nieogarnięty dziennikarz z brukowca się przymknie.

No i właśnie przez taką mentalność polskiej drużyny nie ma w LM od 20 lat. Byle nie było kompromitacji, wygrać nie trzeba :lol:

Lech zagra równy dwumecz z Basel i na pewno nie jest bez szans na awans. Mamy najlepszego mistrza Polski od kilku dobrych lat, więc trzeba wierzyć w awans. Legia z początku zeszłego sezonu była bardzo mocna i gdyby nie to co się wydarzyło, mieliby bardzo duże szanse na awans. Aktualny Lech nie jest słabszy od tamtej Legii.
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez
MarcinLFC77

Postprzez vaxik » 17 lip 2015, o 16:00

Ma znaczenie i to duze... Byly momenty, ze ta gra Lecha wyglądała nie poradnie
I nie porownuj przeciwnika Lecha do PSV, Leverkusen ;)

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
vaxik

Postprzez ManiacK » 17 lip 2015, o 17:20

Lech najlepszym mistrzem od lat.. :lol: po lokalizacji: Poznań widać obiektywizm :D
ManiacK

Postprzez eMdzeJ » 17 lip 2015, o 17:38

Ja zaś myślę, że Lech może mieć tylko i wyłącznie pretensje do siebie :) Gdyby w poprzednich latach nie pokpili kilka razy sprawy z kelnerami z Islandii/Estonii/nie_pamiętam_już_dokładnie to teraz by byli spokojnie w tej III rundzie rozstawieni... Cóż, nie ma się co napalać, ale przecież niespodzianki też się zdarzają. Kilka lat temu Artmedia Petrżałka przegrywając z Celtikiem pierwszy mecz 0:4 potrafiła odrobić w rewanżu, więc wierzyć trzeba.
eMdzeJ

Postprzez pitersikorka » 17 lip 2015, o 17:51

eMdzeJ napisał(a):Ja zaś myślę, że Lech może mieć tylko i wyłącznie pretensje do siebie :) Gdyby w poprzednich latach nie pokpili kilka razy sprawy z kelnerami z Islandii/Estonii/nie_pamiętam_już_dokładnie to teraz by byli spokojnie w tej III rundzie rozstawieni... Cóż, nie ma się co napalać, ale przecież niespodzianki też się zdarzają. Kilka lat temu Artmedia Petrżałka przegrywając z Celtikiem pierwszy mecz 0:4 potrafiła odrobić w rewanżu, więc wierzyć trzeba.

patrzałka w 1 wygrała 5-0 a w 2 przegrała 4-0 jesli sie nie myle,
pitersikorka

Następna strona

Powrót do Europejskie puchary