Liga Europy 2014/15

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Liga Europy 2014/15

Postprzez expert6 » 27 maja 2015, o 21:42

jusup napisał(a):
Piwus94 napisał(a):Krychowiak nie jest czasem pierwszym Polakiem, który strzelił bramkę w finale rozgrywek europejskich?
(...)

Oślizło dla Górnika i Boniek dla Juventusu strzelali wcześniej na pewno

Ale chodzi o finały :)
Górnik grał w finale? O_o
Obrazek
" Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia" (Flp 4,13)
expert6

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez jusup » 27 maja 2015, o 21:59

expert6 napisał(a):
jusup napisał(a):
Piwus94 napisał(a):Krychowiak nie jest czasem pierwszym Polakiem, który strzelił bramkę w finale rozgrywek europejskich?
(...)

Oślizło dla Górnika i Boniek dla Juventusu strzelali wcześniej na pewno

Ale chodzi o finały :)
Górnik grał w finale? O_o

Mówię o finałach właśnie. Górnik grał w finale (przegrał z Manchesterem City) i Oślizło wtedy strzelał (musiałem sprawdzić kto, ale wiedziałem że Górnik strzelił gola też w finale). To jak strzelał Boniek pamiętam sam :)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Puchar_Zd ... o%C5%BCnej
Finały 1970 i 1984
jusup

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Vitinic » 28 maja 2015, o 15:33

UczeSieBiegac napisał(a):Konoplyanka zbyt wiele nie pokazał.

:shock:
Konoplyanka cały mecz cierpiał na "laga do Yewhena i niech kombinuje", a mimo to potrafił raz, drugi, trzeci i dziesiąty sprzedać Hiszpanom śrubokręt i zacentrować tak że brakowało tam tylko kogoś kto to lekko strąci.
Vitinic

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Pustelnik » 28 maja 2015, o 15:45

Vitinic napisał(a):
UczeSieBiegac napisał(a):Konoplyanka zbyt wiele nie pokazał.

:shock:
Konoplyanka cały mecz cierpiał na "laga do Yewhena i niech kombinuje", a mimo to potrafił raz, drugi, trzeci i dziesiąty sprzedać Hiszpanom śrubokręt i zacentrować tak że brakowało tam tylko kogoś kto to lekko strąci.

Dokładnie.
Ostatnie minuty, Rotan ma przed sobą sporo wolnego miejsca z prawej strony i nagle decyduje się na podanie wszerz boiska do... wiadomo kogo. A on tylko przyjął i już koło niego było 2 zawodników. Uwolnił się, dośrodkował, ale mu trochę nie wyszło.
Tak czy siak radził sobie nawet z dwoma zawodnikami.
Gość dobry. Ale za wysoka tygodniówka i 3mln za sam podpis pod kontraktem... Za dużo.
Pustelnik

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Europejskie puchary