UEFA Champions League 2014/2015

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: UEFA Champions League 2014/2015

Postprzez Zyska » 7 cze 2015, o 08:22

Vitinic napisał(a):- Nie było żadnego karnego dla Barcy po zagraniu rzekomą ręką w pierwszej połowie. Ręka ułożona wzdłuż ciała, i z tego co patrzyłem to nawet nie powiększyła specjalnie obrysu ciała, bo piłkę zawodnik Juve i tak by odbił biodrem. Za gwizdnięcie czegoś takiego Cakir by się nie wybronił.

Tutaj skończyłem czytać. Też byłem za Juve, ale nie przesadzajmy, lol :lol:
Obrazek
Zyska

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez josif » 7 cze 2015, o 09:33

Ja byłem za Juve bo dosyć mam już oglądania hiszpanskiej piłki w półfinałach/finałach LM. Chciałem, żeby Włosi wygrali bo przynajmniej byla by jakaś roznorodnośc, a tak to jest ciągle to samo, monotonia. Co nie znaczy, że nie można oddać Barcelonie, że w tym roku są bezkonkurencyjni. Magiczne trio nie do zatrzymania. Aż strach pomyśleć, co będzie za rok i mysle, ze nie przesadze jesli powiem, że mają największe szanse na obronę tytułu z tak grającym atakiem. Juve się nie poddał co tylko cieszy, bo dzięki temu finał nie był nudny. Najbardziej drażnił mnie u nich Evra który najlepsze lata gry ma już za sobą. Pogba ma świetną kontole piłki, a Pirlo to majstersztyk piłkarza. Szkoda, ze jego kariera dobiega konca, ale niestety taka kolei rzeczy.

Suarez powinien zdobyć LM ale w trochę innym kolorze koszulki, takiej calej czerwonej :)

Co do ogolnego sędziowania to nie zgodze się z opinią, że sędzia wypaczył wynik meczu. Jezeli były jakieś pomyłki to były one w obie strony. W polu karnym Juve ręka obroncy, pozniej faul na Pogbie. Chociaż ten faul na Francuzie to tez bardziej taki pod dyskusje. Vidal zasługiwal na 2 zolte kartoniki . Siedziowanie na średnim poziomie, ale mowienie ze sedzia sprzyjal Barcelonie jest nie prawdą.
in omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro
War. War never changes
josif

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 7 cze 2015, o 09:36

Meczyk bardzo fajny. Obie drużyny lubię, więc oglądałem bez jakiegoś ciśnienia, choć nie powiem wyleciał ze mnie okrzyk radości, kiedy Luis strzelił gola ( w końcu chyba właśnie po to od nas odszedł :P) Fajnie, że Juve udało się zajść tak daleko, jednak na Barce to wciąż za mało. Może w La Liga w jakimś zwykłym meczu, okej... ale to był finał LM i Juve zrobiło za mało - choć pewnie zrobili co było w ich mocy. Zgodzę się, że Turek za często odgwizdywał jakieś przebitki w środku jako faule, natomiast żadnych urojonych karnych tam sie nie doszukałem - no bo Jeśli i u Alvesa i u Pogby pracują ręce, to jak to do cholery jest, że taki karzeł jak Alves kładzie takiego dryblasa jak Pogba ?! I dziwi mnie trochę, że przeciwnicy Barcelony, którzzy tak ochoczo zarzucają im symulowanie, nie widzą symulki w takiej sytuacji. Gdyby Pogba zechciał, strzepnął by Alvesa z rękawa, jak jakiegoś komara i zrobił swoje. Karny z ręki dla Barcy - myślę, że się nie należał i dobrze, że gra nie została przerwana. Ozdobą meczu jak dla mnie jest zagranie piętką Marchisio, przy akcji bramkowej dla Juve - majstersztyk. No i rzecz jasna cieszynka gryzonia, przy jego golu :)
"Wstać rano, zrobić przedziałek i się odpieprzyć od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo, nie ustawiać sobie za wysoko poprzeczki i narzucać planów, którym nie można sprostać."
PyrkaLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez PonuryGrabarz » 7 cze 2015, o 10:09

Ja nigdy nie widziałem tyle cip** na boisku jednocześnie. Chodzi mi oczywiście o wczorajszy mecz. Ale czego tu się spodziewać skoro gra włoska drużyna z hiszpańska?A na dodatek sędzia aptekarz.
Co do meczu to Barcelona wygrała jednak zasłużenie. Sędzia mylił się w obie strony i o ile w poprzednich edycjach LM można było mówi o faworyzowaniu Barcy to w tym meczu tak nie bylo. Szkoda, że sedzia nie pozwolił na ostrzejsza grę bo wtedy Juve mogłoby na tym skorzystać. Kibicowalem Juve aczkolwiek za żadna z tych drużyn nie przepadam. W takich sytuacjach kibicuje zwykle słabszym, przy czym nie ukrywam że nie przepadam za tym całym " więcej niż klubem" i DNA Barcy. Już wcześniej wiedziałem, że Luis idelanie pasuje do wiecej niż klubu. Co kontakt z zawodnikiem rywala to gleba...
PonuryGrabarz

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez magniuto » 7 cze 2015, o 11:06

1010Arx napisał(a):Karny na Pogbie? Ehe, jeszcze tylko brakuje tego żeby dyktować karne za faule metr przed linią 16 metra.

Akurat taki karny (faul na Bońku za 16-ką) zdecydował o zwycięstwie Juventusu nad LFC podczas słynnego meczu na Heysel panie kolego :)

A co do samego meczu, mam dość podobne odczucia do Ponurego Grabarza, więc nie będę się rozpisywał .
magniuto

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez steferdLFC » 7 cze 2015, o 14:04

jakby komuś się trafiło w sieci nagranie jak Barcelona utworzyła szpaler dla Juve po medale to byłbym wdzięczny za podzielenie się.
"Pain is temporary, pride is forever"
LEGE ARTIS
steferdLFC

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez pitersikorka » 23 cze 2015, o 21:36

Dynamo Moskwa zawieszona na 4 lata za nieprzestrzeganie zasad Financial Fair play
nie rozumiem czemu nie dostali kary pieniężnej tak jak City czy PSG?
ciekawe czym sobie zasłużyli na taką niesprawiedliwość
pitersikorka

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 23 cze 2015, o 22:01

pitersikorka napisał(a):Dynamo Moskwa zawieszona na 4 lata za nieprzestrzeganie zasad Financial Fair play
nie rozumiem czemu nie dostali kary pieniężnej tak jak City czy PSG?
ciekawe czym sobie zasłużyli na taką niesprawiedliwość

Prezydentem :P
"Wstać rano, zrobić przedziałek i się odpieprzyć od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo, nie ustawiać sobie za wysoko poprzeczki i narzucać planów, którym nie można sprostać."
PyrkaLFC

Poprzednia strona

Powrót do Europejskie puchary