UEFA Champions League 2014/2015

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

UEFA Champions League 2014/2015

Postprzez RedWarriorr » 7 lip 2014, o 16:15

Zadałem na webchacie pytanie Tony'emu Evansowi odnośnie szans Liverpoolu w nadchodzącej edycji UEFA Champions League i niech to będzie początkiem naszej dyskusji o nowym sezonie tych rozgrywek :)

Comment From RedWarrior
How would you rate the chance of Liverpool in the UEFA Champions League?

Tony Evans:
A long shot, RW. Not as long as 2004-05, but they're outsiders
Ostatnio edytowano 7 lip 2014, o 17:49 przez RedWarriorr, łącznie edytowano 1 raz
RedWarriorr

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Postprzez Qwerty » 7 lip 2014, o 16:46

Na ten moment można powiedzieć, że znajdziemy się w trzecim koszyku przed losowaniem. ;)
Qwerty

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Re: UEFA Champions League 2014/2015

Postprzez josif » 8 lip 2014, o 14:14

Pewnie trafimy do grupy śmierci.
in omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro
josif

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Gerrinzo7 » 8 lip 2014, o 14:20

josif napisał(a):Pewnie trafimy do grupy śmierci.

Kolego, my zawsze będziemy w grupie śmierci. Tylko przez nas będzie to właśnie grupa śmierci! Teraz to się inni powinni nas obawiać, a nie my innych! :)
YNWA!

@E
Racja, optymistyczne nastawienie jest, lecz po tylu latach walki o tą LM i wywalczeniu jej myślę, że chwile optymistycznego myślenia należy się, nawet w sytuacji, gdy tracimy naszą gwiazdę. ;)
Ostatnio edytowano 8 lip 2014, o 14:52 przez Gerrinzo7, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
YNWA!:)
Gerrinzo7

Postprzez Pistolerro » 8 lip 2014, o 14:34

Fajne być aż takim optymistą ;) ale trzeba patrzeć realnie. A jeśli trafimy faktycznie do grupy śmierci to nasza przygoda może skończyć się już na fazie grupowej. Wiele argumentów za tym przemawia. To już nie będzie kolejny sezon przejściowy. Piłkarze poczuli presję dopiero tak naprawdę w kwietniu ? maju ? z tym,że mogą faktycznie wygrać ligę. i nogi naglę zaczęły im się plątać. LM to parę szczebli wyżej. Przyjedzie do nas taki RM czy też Barca i dopiero wtedy dowiemy się na co tak naprawdę stać nasz team. Nie ,żebym już skreślał szanse na wyjście z grupy.
Ale też nie ma co zamazywać rzeczywistości. Najważniejsze teraz według mnie to regularność tylko tym dojdziemy do Topki. Bo co z tego ,że teraz jest LM jak za rok może nawet LE nie być.
:?
Pistolerro

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez thevoice » 8 lip 2014, o 14:41

Moim zdaniem w LM będzie nam bardzo ciężko. Nie ma się co oszukiwać, z drużynami z europejskiego topu (poza angielskimi) nie graliśmy już dawno. Wakacyjny turniej z Romą, ManCity itp też miarodajny raczej nie będzie.

Zakładając że Suarez już przymierza koszulkę FCB, a wartościowego zmiennika nie widać, obawiam się, że będziemy mieli problemy z pogodzeniem walki jednocześnie na froncie europejskim i krajowym. Osobiście wolałbym, żeby priorytetem nadal były rozgrywki ligowe, co by za rok znowu móc w LM uczestniczyć. Pozwoli nam to pokazać, że ostatni sezon nie był jednorazowym wyskokiem. Dzięki temu w oczach zawodników chcących walczyć o europejskie trofea będziemy wyglądać dużo atrakcyjniej (Alexis...).

Swoją drogą trochę dziwię się osobom, które nie mogą zrozumieć, że w oczach Alexisa to Arsenal wygląda na drużynę atrakcyjniejszą. Niestety to Kanonierzy a nie LFC przez ostatnie lata regularnie występowali w LM. Wydaje mi się, że mimo wszystko to właśnie Arsenal, Chelsea i dwa Manchestery mają największe szanse na to, aby za rok ponownie świętować zakończenie sezonu w TOP4, natomiast my będziemy stawali na głowie aby komuś z nich te plany pokrzyżować. Oby się udało!

Tak czy inaczej już nie mogę doczekać się chwili, kiedy tuż po hymnie Ligi Mistrzów komentator powie "Witamy na Anfield"!
thevoice

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez carlsberg » 8 lip 2014, o 15:32

thevoice napisał(a):Swoją drogą trochę dziwię się osobom, które nie mogą zrozumieć, że w oczach Alexisa to Arsenal wygląda na drużynę atrakcyjniejszą.

Dokładnie, a przede wszystkim Alexis wiedział że oddajemy gracza który DAŁ nam Ligę Mistrzów. Na chwilę obecną bez Suareza jestesmy średniakami, którzy muszą potwierdzić że... jednak nimi nie jestesmy... Alexis wybrał Arsenal bo to nadal niestety teoretycznie stabilniejszy i lepszy klub. Podobnie jak kolega twierdzę że gra w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie pokaże że na dobre wrócilismy do elity i nie będzie problemu z takimi asami jak Sanchez.

Sorry za offa.
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL
carlsberg

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Zyska » 8 lip 2014, o 15:47

Swoją drogą ciekawie będzie, jeśli Arsenal nie przebrnie eliminacji. Z kim by nie grali, będą faworytami, bo są mocnym zespołem, ale jak trafi im się ktoś lepszy, niż Fenerbahce może być róźnie. :wink:
Obrazek
Zyska

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez thevoice » 8 lip 2014, o 16:03

Zyska napisał(a):Swoją drogą ciekawie będzie, jeśli Arsenal nie przebrnie eliminacji. Z kim by nie grali, będą faworytami, bo są mocnym zespołem, ale jak trafi im się ktoś lepszy, niż Fenerbahce może być róźnie. :wink:

Ja tam trzymam za nich kciuki. Patrząc na to jak ostatnio wypadały angielskie drużyny w LM (a właściwie nie 'w' tylko 'z' ;)) trzeba mieć nadzieję, że BPL pokaże się tym razem z lepszej strony ;) (tak tak, wiem, Chelsea w top4 ryzgrywek to nie tak źle, ale przez PSG przeszli ledwo ledwo, poza tym jedna drużyna z Anglii w półfinale to mało w porównaniu z tym co było jeszcze kilka lat temu ;) )
thevoice

Postprzez ManiacK » 8 lip 2014, o 16:09

Szczerze to mnie osobiście rypie to, jak pokażą się inne angielskie zespoły.

Akurat dla Nas lepiej by było, by taki Arsenal nie przeszedł, bo wtedy bylibyśmy na lepszej pozycji chociażby względem kolejnych transferów. Gdyby sprawa z Alexisem miała miejsce po 4ej rundzie i odpadliby, to przecież wiadome, do kogo by wtedy poszedł :)
ManiacK

Postprzez Maciek21095 » 8 lip 2014, o 16:32

Ludzie, to że Suarez od nas odchodzi nie oznacza automatycznie że jesteśmy na poziomie Southampton czy Swansea :D
Naprawdę uważacie że Henderson, Coutinho, Sturridge czy Sakho są zwyczajnymi średniakami? Że nasza udana zeszłoroczna kampania to tylko sprawka strzeleckich popisów Luisa? Myślę że bez niego poradzimy sobie w przyszłej edycji Champions League ponieważ mamy młody, zdolny i głodny sukcesów zespół, a to są ważne czynniki aby odnieść sukces. Po za tym w zeszłym sezonie znacznie bardziej bolesna była strata Hendersona niż Suareza co pokazuje początek sezonu gdy brakowało Urusa oraz końcówka ligi gdy czerwoną kartkę z City zobaczył Hendo :wink: Jestem także pewien że w najbliższym czasie wyłoni się w tej drużynie ktoś kto godnie go zastąpi i wszyscy zapomną o stracie Suareza :P Osobiście w Lidze Mistrzów za sukces uważał będę ćwierćfinał tych rozgrywek choć będę też zadowolony z 1/8.
,,Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu" Bill Shankly
Maciek21095

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez LyzwaLFC » 8 lip 2014, o 16:39

Odejście Suareza nie czyni z nas średniaków, tak samo jak drugie miejsce po 5 latach patologii nie czyni z nas atrakcyjnego klubu, bo teraz trzeba potwierdzić swoje aspiracje i pokazać się z dobrej strony w Europie ;)
Jeśli w następnym sezonie będziemy w LM to będzie jeszcze łatwiej o zawodników.
LyzwaLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ShikariYNWA » 8 lip 2014, o 22:03

Wiadomo może już kiedy będzie losowanie? Bez względu na transfery jakie jeszcze zrobimy myślę że będziemy czarnym koniem LM , mam nadzieję że głód gry w pucharach europejskich i fakt że dla wielu zawodników będzie to pierwszy raz w LM to da im to kopa.
ShikariYNWA

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Eskimos » 8 lip 2014, o 22:20

ShikariYNWA napisał(a):Wiadomo może już kiedy będzie losowanie? Bez względu na transfery jakie jeszcze zrobimy myślę że będziemy czarnym koniem LM , mam nadzieję że głód gry w pucharach europejskich i fakt że dla wielu zawodników będzie to pierwszy raz w LM to da im to kopa.

28 sierpnia
Obrazek
Eskimos

Postprzez Przemko » 19 lip 2014, o 06:23

Od tego sezonu piłkarze dostający żółte kartki w półfinałach Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Mistrzostw Europy eliminujące ich z gry w finale, będą mogli w tym finale zagrać. UEFA zmieniła przepis i jest to bardzo dobra dla nas wiadomość, bo będziemy mogli w finale zagrać podstawowym składem :P

E. O, ale fail, przecież nie gramy jeszcze w finale Obrazek Dzięki za zwrócenie uwagi, bo bym żył dalej w nieświadomości :)
Ostatnio edytowano 19 lip 2014, o 07:17 przez Przemko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Przemko

Następna strona

Powrót do Europejskie puchary