Liga Europy 2013/14

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Liga Europy 2013/14

Postprzez Kodi » 1 sie 2013, o 22:24

Jako że nie było jeszcze tematu , to go zakładam.
Kolejna runda starć w Europie właśnie się toczy , i wygląda to na prawde ciekawie.
Uwage chciałbym zwrócić na Swansea , które teraz ma skład z którym może spokojnie walczyć w LE.
Prowadzą w tym momencie 4:0 z Malmo a 2 bramki strzelił nowy napastnik Łabędzi Wilfred Bony.
Zespół prowadzony przez Laudrupa może namieszać zarówno w PL jak i w LE , i w moim odczuciu warto będzie im się w tym sezonie przyjrzeć . :badhappy:
Obrazek
Kodi

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Re: Liga Europy 2013/14

Postprzez mrKosmo » 4 sie 2013, o 12:49

Jeżeli piszemy już o Lidze Europy to przecież nie można zapomnieć polskich klubach, przynajmniej dopóki jeszcze tam grają (ściślej mówiąc to starają się tam zagrać). W każdym razie wbrew temu co można niekiedy przeczytać na różnych portalach to moim zdaniem dalej Śląsk ma mniejsze szanse na awans niż Club Brugge a to dlatego, że Wrocławianie tak samo jak ich przeciwnicy pewnie czują się u siebie i niestety tym razem przyjdzie im grać w Belgii gdzie strzelenie tej jednej bramki w cale nie będzie takie łatwe (bo chyba nikt nie liczy na to, że Belgowie nic nie trafią). Jeżeli natomiast chodzi o Lecha to pomimo tej wpadki w Wilnie to i tak ciągle są faworytami bo nie oszukujmy się Litwini nie dorównują poziomem do czołowych polskich drużyn (a do takich zalicza się Lech), a jeżeli dodamy jeszcze fakt, że piłkarze Kolejroza będą chcieli zamazać trochę te złe wrażenie jakie po sobie pozostawili to wydaję mi się, że powinni przejechać się po Litwinach i zwyczajnie zapomnieć o tym co stało się za naszą wschodnią granicą
Obrazek
mrKosmo

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez polik » 8 sie 2013, o 20:58

Kompromitacja Lecha, żenujące zachowanie Rumaka (znowu). Dobrze, że odpadli. Najprościej w świecie nie zasłużyli na ten awans.
Oby Śląsk pokazał więcej!
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
polik

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Rahk8 » 8 sie 2013, o 21:01

Dobrze że nie mam gdzie oglądać Ligi Europejskiej bo przecież bym pewno po 20min przełączył. Natomiast Śląsk już prowadzi 1:0 , Sobota strzelił więc mają prostą sytuację/ Utrzymają wynik i luzacki awans z teoretycznie lepszą drużyną.
Rahk8

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Nicco » 8 sie 2013, o 21:08

znalazł ktoś transmisje ? ;)
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.
Nicco

Postprzez piotrolka » 8 sie 2013, o 21:09

Jak na razie to bardzo pozytywnie zaskakuje nas Sląśk. Tak naprawdę nie dawałem im szans w starciu z Belgami a tu proszę, taka niespodzianka. Z drugiej strony Lech, który miał bez problemu awansować do kolejnej rundy odpada ze słabszą teoretycznie drużyną, w lidze również bardzo zawodzą...
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG
piotrolka

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez LFC4ever » 8 sie 2013, o 21:26

Obrazek
Pragnę przeżyć moment pierwszego zwycięstwa i siedzenia w szatni po zakończonym meczu. W tym momencie, całą pracę jaką włożyłem, wszystkie potknięcia i kontuzje, będą warte zachodu, ponieważ kocham grać dla tego klubu - Steven Gerrard
LFC4ever

Postprzez Nicco » 8 sie 2013, o 21:34

LFC4ever napisał(a):http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
dobra jakość.

nie działa mi ;/
a bramkę ktoś ma ?
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.
Nicco

Postprzez Ralf088 » 9 sie 2013, o 13:19

Śląsk - Sevilla ;)

Chyba najgorszy rywal jaki mógł wylosować Śląsk. No ale licze że zaprezentują się dobrze i będzie na co popatrzeć :)
Ralf088

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez mrKosmo » 9 sie 2013, o 14:28

Najpierw Brugge teraz Sevilla....Śląsk to jednak ma pecha w tym losowaniu ale z drugiej strony.....jak polskie drużyny grają z ogórkami to dostają lanie to może teraz jak Wrocławianie zagrają z markową drużyną to pokażą na co ich stać.....po tym co pokazali z Brugią jestem dobrej myśli, póki piłka w grze ;)
Obrazek
mrKosmo

Postprzez 1010Arx » 22 sie 2013, o 21:52

Co z tym Śląskiem się dzieję :D
Jasne to dopiero 20 min i równie dobrze może się skończyć 4:1 dla Sevilli, ale jak do tej pory jest dobrze :)
Obrazek
1010Arx

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Nole » 22 sie 2013, o 21:53

Śląsk jak na razie gra bardzo dobrze i wcale nie odstaje od Sevilli tak jak mogłoby się wydawać. Ale lepiej poczekać jeszcze 70 min ;)
Nole

Postprzez piotrolka » 22 sie 2013, o 22:03

Nie wierze że to się dzieje... Nie dawałem im szans w poprzedniej rundzie, teraz tym bardziej. Odpaliłem właśnie kompa, sprawdzam wynik, a tu taka niespodzianka :D Brawo Śląsk :!: utrzymajcie to jak najdłużej
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG
piotrolka

Postprzez chrismeister » 22 sie 2013, o 22:12

kurde szkoda tej bramki, bo z gry zdecydowanie WKS, jestem miło zaskoczony :D
"We are Liverpool Football Club and the expectations are so high "

Steven Gerrard
chrismeister

Postprzez PatrykOwenFan » 22 sie 2013, o 22:34

piotrolka napisał(a):Nie wierze że to się dzieje... Nie dawałem im szans w poprzedniej rundzie, teraz tym bardziej. Odpaliłem właśnie kompa, sprawdzam wynik, a tu taka niespodzianka :D Brawo Śląsk :!: utrzymajcie to jak najdłużej

Żałuj że nie oglądasz tego meczu. Śląsk gra jak nie Polska drużyna, obawiam się że koło 70 min Śląsk może stanąć bo tempo jest zawrotne. Pewnie w dwumeczu Wrocławianie będą gorsi i odpadną ale kibice tej drużyny mogą być dumni.
Nie wiem czy to przeciwnicy ich tak mobilizują czy mają obiecane jakieś gigantyczne premię ale bez wątpienia Śląsk gra najlepszą piłkę z naszych pucharowiczów.

PS.
Tym którzy stawiali na Sewille współczuję :D Z jednej strony szkoda kuponu, ale z drugiej w dupie z kuponem niech ŚLĄSK wygra :D
PatrykOwenFan

Następna strona

Powrót do Europejskie puchary